Луди случки с луди хора!

  • 2 203
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 188
Лято е.Жена с много торби тича за да успее да се качи на автобуса.Доста пълничка и с голям бюст.Докато тича едната й гърда изкача от блузата, но тя още не беше видяла.Когато се спря и видя се притесни и каза на най-близкостоящия до нея мъж да й помогне.Не разбрах за каква помощ идеше реч, но човека вместо да й вземе торбите просто й напъха гърдата обратно в блузата  Joy

това е много яко Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 1 858
Лято е.Жена с много торби тича за да успее да се качи на автобуса.Доста пълничка и с голям бюст.Докато тича едната й гърда изкача от блузата, но тя още не беше видяла.Когато се спря и видя се притесни и каза на най-близкостоящия до нея мъж да й помогне.Не разбрах за каква помощ идеше реч, но човека вместо да й вземе торбите просто й напъха гърдата обратно в блузата  Joy
Eто, че има отзивчиви граждани  Joy


 hahaha Joy   rotfImao rotfImbo smile3532

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Имаше един много стар виц за мъжа, който видял, че гащите на една девойка й били влезли в дупето и той решил (нали добра душа) да й помогне, та й ги извадил.  LaughingТя обаче се развикала и той послушно го мушнал обратно.  Laughing
Това разбира се, е било преди да се появят прашките. Mr. Green

# 18
Лято е.Жена с много торби тича за да успее да се качи на автобуса.Доста пълничка и с голям бюст.Докато тича едната й гърда изкача от блузата, но тя още не беше видяла.Когато се спря и видя се притесни и каза на най-близкостоящия до нея мъж да й помогне.Не разбрах за каква помощ идеше реч, но човека вместо да й вземе торбите просто й напъха гърдата обратно в блузата  Joy
            Това е хит на тая  тема smile3535                                                                                                                               

# 19
  • Мнения: 2 309
Да бе,как няма да му закопчея ципа Crossing Arms
Да мисли преди да върши нещо Crossing Arms
Да ме види някой и да каже на мъжа ми,жена ти закопчава мъжорлаците от съжаление ooooh!...Върви обяснявай ooooh!Майната им на културните обноски в подобни ситуации!

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 14:44 от Рожбо

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Вчера следобед бях излязла до огрдата на училище да изпуша една цигара. Тъкмо щях да се прибирам и един господин ме спира да ме пита: "Вие ли сте госпожата на дъщеря ми?" Аз отговорих, че най-вероятно ме бърка с някой, защото не го помня като родител на учениците ми. То продължи да упорства: "А не преподаваш ли на Атанаска?" Казах не и тръгнах. Тогава го чух зад гърба ми да вика: "А на по-големи не преподаваш ли? Ела да ме научиш на нещо по-така, на някоя поза!" Shocked
Почувствах се много зле...
Уффф секви идиоти има шъ знайш  ooooh!
Представих си, ако на мое място беше някоя ученичка #Cussing out #2gunfire

# 21
  • Мнения: 1 488
Да бе,как няма да му закопчая ципа Crossing Arms
Да мисли преди да върши нещо Crossing Arms
Да ме види някой и да каже на мъжа ми,жена ти закопчава мъжорлаците от съжаление ooooh!...Върви обяснявай ooooh!Майната им на културните обноски в подобни ситуации!


 Peace Peace Peace

# 22
  • Мнения: 326
Лято е.Жена с много торби тича за да успее да се качи на автобуса.Доста пълничка и с голям бюст.Докато тича едната й гърда изкача от блузата, но тя още не беше видяла.Когато се спря и видя се притесни и каза на най-близкостоящия до нея мъж да й помогне.Не разбрах за каква помощ идеше реч, но човека вместо да й вземе торбите просто й напъха гърдата обратно в блузата  Joy

Аре, стига бе.... готино!А казват, че нямало кавалери! Peace

# 23
  • Мнения: 1 640
Ситуацията с ципа е конфузна.Аз бих му затворила ципа,но щеше да ми е неприятно.Според мен с такава молба трябваше да се обърне към някой мъж , а не към млада же Naughtyна!

# 24
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Не аз съ свидетеля, но била истинска случка. И не е луда според мен а нахотчива Simple Smile Wink Simple Smile

Лятно време младо момиче върви пред операта когато усеща, че бикините и се поразхлабват и ахаа да паднат.
Върви известно време с попроменена похотка, но земното притегляне си казва думата и те се свличат и свличат под полата й....
Накрая й писва, разбрала, че не може да се пребори с тях и притеглянето...
Оставя ги да паднат, но за зла беда един недовиждащ дядо мило и любезно и казва :"Момиче падна ви нещо!"
Тя ги прекрачва смело и казва "То не е мое!"

Общи условия

Активация на акаунт