Лидл 168 - октомврийска скука

  • 81 226
  • 1 483
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 181
Цените европейски , даже и по скъпи!!!
левовете ни обаче са си наши Cry

# 31
  • Мнения: 422
Цените са по-високи от европейските още преди спекулацията.
Иначе и при нас нямаше от пържените фъстъци, ни вчера, ни днес.
Мини дюнера много се хареса като за 1,49 лв. обаче и днес ходих заради него пак.

# 32
  • Мнения: 9 525
Не е вярно това. Като цяло не са били по-високи от нашите.

# 33
  • Мнения: 9 481
Благодаря за новата тема!
В последно време открих бутер тестото (охладено) - за закуски е идеално!

# 34
  • Мнения: 35 110
Аууу, вчера като видях доматеното пюре, че вече е 1.50 направо полудях. Беше левче. Ми, айде пак да чуя подигравки за " ония дето се запасяват"..

# 35
  • София
  • Мнения: 617
"Скука" ? - за часове сте отметнали няколко страници.Ill

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Аууу, вчера като видях доматеното пюре, че вече е 1.50 направо полудях. Беше левче. Ми, айде пак да чуя подигравки за " ония дето се запасяват"..
Да му мислят тия дето се впечатляват от подигравки в нета/от непознати.

# 37
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 073
Понякога не се запасявам съзнателно, просто като се прибера с покупката откривам че нещото вече го имам в шкафа Satisfied

# 38
  • Мнения: 6 876
Аз съм възмутена от цените като цяло (кой ли не е).
Не гледам сравнения с магазини в чужди държави за никои от тези, в които пазарувам, понеже само се нервирам. Нито консумативите, нито работната ръка, нито много други фактори са равни, но цените съвпадат, че и тук често надминават. Знам и съм си избрала къде да живея, но е дразнещо.
Този месец са ме наградили да имам лента - като гледам "наградите" направо чудно...
За утре имам в списъка кафе, кола и лаврак. О, и чаршафи с ластик. Имаме два от там, купувала съм още в Германия и каквото е можело да се ползва от тях съм им го изцедила, крайно време е да ги подменя. Доволна съм много, дано да са със същото качество.

Как стоят нещата с детските играчки около Коледа?
Освен прословутите кухни, моето бебе е малко за такава.
Има ли хубаво зареждане и голям избор? В немския сайт има страхотни играчки.

# 39
  • Мнения: 35 110
Винаги играчките ни са от там за Коледа и Нова година. Даже вече не знам какво ще ме изкуши. Мисля, че имаме всичко. И тъкмо мислех, че кухнята събира само прах , днес 2ма готвачи ми " готвиха " на нея Wink Радвам се , че все пак им е интересна.
Малееее, на каква ли цена ще е тая година? Дали ще мине 150 лв??

# 40
  • Мнения: 1 857
А, Пийк, недей така, че тази година ще трябва да купувам.

# 41
  • Мнения: 27 520
Спокойно...ще я пуснат "намалена" с купон...примерно.😉😃
Има ли отделна брошура с нехранителни за Пловдив? Видях ментови и сини чинии и купи, а не помня дали ги имаше в основната брошура?🤔

# 42
  • Мнения: 6 713
Брадата, благодаря за темата! 🌹

Днес купих от киселото мляко с купон, онзи ден нямаше, но днес бяха заредили. Купих сладкарска извара, срок на годност 14.10 (знам, че някои не гледат дата, но мен ме е шубе и взех само една кофа, че до тази дата ще мога да я употребя), маскарпоне (и за него имах купон), бишкоти също с купон. С една дума ще ядем тирамису. 😝
ММ загледа гювеч в буркан на РС, айде и него взехме. Хареса дънки, тъмно сини за 45лв, купихме ги, макар че се притеснявах, ако не му стават как ще ги върна. Дънките му станаха, хареса ги много и реши да идем да купим и черни, понеже сините бяха последна бройка от неговия номер. Ходихме, купихме ги, после на разходка ходихме, връщаме се, мери ги, малки са му 🙄. Изприщих се как ще ги върна. Слава Богу, нямаше проблем, замених ги (на каса ми казаха, че ако няма по-големи, ще ми върнат парите). И сега мъжо е обзаведен с дънки.

За стоките с купон аз гледам на телефона кода, сравнявам с този на етикета и само гледам на продукта дали името съвпада, че понякога има продукти, които не са точно на място. Пазарувам по списък и като съм сама съм много експедитивна.

# 43
  • Мнения: 12 124
Цените на всичко и на всякъде вече са Уау. Вчера в Метро, един промоционален пакет тоалетна хартия на Зебра 20+20, четири десетлитрови туби с трапезна вода, две шунки от "вземи 1 и второто безплатно" и два чипса отидоха почти 50 лева. А отидохме за кожени кецове на дъщерята. Но точно нейният номер го нямаше. Та страна една. И за готвене нищо в количката. Ако водопроводната ни вода имаше нормални параметри, щях да ползвам каната за филтриране, но след проблем от водата дошъл, от преди години, не си го и помислям. Чак горчив вкус има тази от чешмата. Поне за готвене няма проблем с нея.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 845
Dove сапун под 2 лв има само в dm все още. Но Лидл просто удариха тавана с цена 2,60 лв. И скриха всички други сапуни. Е, сега са го намалили, щото им залежава явно.

Общи условия

Активация на акаунт