Сполучливи имитации на маркови парфюми - 46

  • 39 760
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте🙂Има ли читава имитация на TOM FORD NOIR EXTREME  ?

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Caroline_Bingley и Лятна буря,първо благодаря за препоръките.
И второ -харесваме някакви сходни аромати.
Според мен и Ванилия роза на Рефан би ви допаднал,той има виолетка и вероятно и слива,но е подправен и пикантен.И бая силничък.

Взех си и блотер 022 Рефан.Това е Black Opium green(май).Ами много хубав,но в началото май някаква химична смокиня имаше,после си стана Black Opium.Аз имам от Заг и оригинал,но и май на Елоде някаква имитация,бая имам от този аромат.Утре съм с него,да знаете.

Венеция няма да кажа кога ще има,че ще ми я изкупите.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 17
  • Мнения: 161
Скрит текст:
.....А абсолютен фаворит за есента и зимата за мен си остава S.T. Dupont Perfect Tobacco който имам в оригинал. Сладък тютюн, подправки, роза -- аромат като нощ в пустинята...
Много го обичам, с голям зор си купих наскоро. За жалост няма имитации ,а е на изчезване Disappointed Relieved

В makeup виждам че са го заредили, но преди се намираше с малка отстъпка и на други места.
Вярно че няма имитация, но е толкова траен и икономичен при мен че определено си заслужава парите (пък и те имитациите като гледам на каква цена станаха за 100 мл например...)

# 18
  • Мнения: 872
Здравейте🙂Има ли читава имитация на TOM FORD NOIR EXTREME  ?
056. NOIR EXTREME / T.Ford  Рефан с капки. Не знам изобщо дали се приближава до оригинала ,но тук се усеща една прекрасна ванилия докарваща на ванилов сладолед леко сладникав ,но не прекалено.
Много хубав аромат ,който аз си напълних 10 мл за проба ,но следващия път ще е минимум 30 мл.
На мен ми харесва страшно много.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 487
Здравейте🙂Има ли читава имитация на TOM FORD NOIR EXTREME  ?
Подкрепям мнението на mavina1380, версията на Рефан е чудесна и достатъчно близка до оригинала, който тествах в Дъглас. Аналогът е траен, наситен като аромат, води се мъжки, но си е абсолютно унисекс. Ванилов сладолед с меки подправки и нежни нотки дървесина. Моята концентрация е 2 капки на милилитър.

# 20
  • Мнения: 1 917
Аз имам тази версия на Рефан и е невероятен, точно като оригинала!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 179
Благодаря за новата тема. Тези дни тествам Kirke в изпълнение на Заг и много ми харесва. В началото усещам круша и праскова, след това се появява мускуса, но съчетан с пачулито, малко се омекотява, иначе ако взимаше превес мускуса - брррр.
И само да помоля, преди да се пита за даден номер, нека се гледа на 1 стр. Поела съм ангажимент колкото мога да обновявам таблиците, а на всяка стр. се пита за номера, които ги има Heart

# 22
  • Мнения: 18 562
Аз питах за номера, признавам си, защото името точното не го знам и няма как да го потърся иначе 😇
Мария, аз Венецията си я взимам от  друго място, не от магазина😉и досега не ми се е случвало да я нама.
Честно казано направо изтръпвам да не вземат да я спрат Заг, защото оригинал почти никъде вече не се намира.
И затова си кътам 20 те мл от оригинала.

Да дам ъпдейт за Unforgetable.
Тонка боб, ванилия, нар и роза.
Най-вече тонка боб и ванилия се усеща осезаемо. Много е приятен.
Този аромат е нещо напомнящо на Еуфорията в началото, Малката черна рокля някъде по средата  и Блек опиум в базата сякаш.
Като смесица от подобни аромати.
Ще рече-салдко гурме, ама не съвсем.
Усещам много нар, тонката боб и ванилията. Усещам и розата.
Има и леки дървесени нотки, много слаби и добре, че не се усещат почти.
Бива. Ще се носи. Топъл и уютен е.
И ми беше добре с него навън сега като излязох и ме одуха едно хубаво.

# 23
  • Филибето
  • Мнения: 1 035
Цип в новата тема.🙂
Имитации The Moon дали ги има някъде в Пловдив?

# 24
  • Мнения: 5 998
Аз в Red Tobacco на Mancera в изпълнение на Заг усещам малко сироп за кашлица и много аромат на кожа като в магазин за кожени обувки и по-специфично аромат на вакса. Този аромат не бива да се купува на сляпо.

Вкъщи тези дни си разнасям Бакара Руж на Заг, защото не ми харесва и се опитвам да му дам шанс, а навън не бих излязла с него. Та имитацията на Заг се развива вече 3 дни на една тениска като сега накрая се усеща само тази болнична нотка.  Феновете на аромата няма да съжаляват с тази имитация, втори ден си миришеше като току-що нанесен.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
mariqivanova799, коя е тази Венеция. Не го откривам в списъка на Заг, нито в сайта им. На кое по-точно е имитация?

# 26
  • София
  • Мнения: 5 188
Някой беше качил номерата на Le Parfume, но липсват на първа страница. Дали би могло да качи отново и да се добавят, моля 🙂

# 27
  • Мнения: 177
Аз да похваля 051 Tobacolor Refan! Прекрасен аромат. За първи път го нося и досега на Рефан толкова траен парфюм не съм имала и то в съотношение 1:1 парфюм есенция! Вече 7 часа минаха и все още си го усещам и съм Heart Eyes.
Благодаря на D frag 12, че насочи вниманието ни към този парфюм Simple Smile

# 28
  • Мнения: 872
Аз да похваля 051 Tobacolor Refan! Прекрасен аромат. За първи път го нося и досега на Рефан толкова траен парфюм не съм имала и то в съотношение 1:1 парфюм есенция! Вече 7 часа минаха и все още си го усещам и съм Heart Eyes.
Благодаря на D frag 12, че насочи вниманието ни към този парфюм Simple Smile
Може ли да го опишеш ,ако ти е възможно?
И според теб за кой сезон е?
Слагам в списъка за купуване!
Повечето неща ,които е препоръчал D frag 12 са абсолютно мои като аромати.
Влиза в списъка.

# 29
  • Мнения: 177
Определям го като аромат за по-хладно време, да не кажа зимен. Усещам го топъл, аромат на сладък тютюн и мед, леко опушен /повече се усеща във връхните нотки/, усещат се и някакви плодове не мога да определя какви, но не сочни пресни, а по скоро захаросани сушени сливи, фурми.
Хахаха, не съм добра в описанията на парфюм, но винаги можеш да прочетеш мненията във фрагрантика Flowers Cherry Blossom

Общи условия

Активация на акаунт