Сполучливи имитации на маркови парфюми - 46

  • 39 759
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 998
Прасковата на Заг наистина е страхотна. Ползвах я миналото лято и в началото не ми харесваше, но с времето преоткрих уникалността на този аромат. При мен не се задържаше дълго, подновявах на 5-6 часа. Препоръчвам го на хората, които търсят нещо непопулярно и интересно.

# 46
  • Мнения: 5 385
Значи, реших го.
Като си изпръскам Libre на Заг, ще си налея прасковката в шишенцето. Хем да не трупам парфюми, хем да мина с едно шише по-малко. Grinning

ПС: Ще падне голямо пръскаме с Либре тези дни. Grinning

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 1 184
Значи, големи сте подстрекателки. Току що минах "случайно" покрай Заг и отмъкнах прасковата, която се чудя как и защо съм пропуснала досега, и I want Choo, който се надявам да се окаже по-траен от оригинала

# 48
  • Мнения: 872
Значи, големи сте подстрекателки. Току що минах "случайно" покрай Заг и отмъкнах прасковата, която се чудя как и защо съм пропуснала досега, и I want Choo, който се надявам да се окаже по-траен от оригинала
Днес от момчето от ОЛХ на Зак ми пристигнаха ето тези.
388 FF    FUCKIN' FABULOUS    TOM FORD - 50 мл - в пластмасов пълнител 12.50 лв. за един брой
531 WO    WOMEN    CALVIN KLEIN - 15 мл + пластмасов флакон с пластмасов пулверизатор - 6.00 лв.
048 EB    EUPHORIA BLOSSOM    CALVIN KLEIN - 3 мл + пластмасово флаконче с пулверизатор - 1.50 лв.

FUCKIN' FABULOUS - също любимец точно за това време ,че и зимно се заредих с 50 мл.
WOMEN    CALVIN KLEIN - много ми харесва ,но повечето от вас ми казаха ,че е нетраен и за това само 15 мл.
EUPHORIA BLOSSOM - струва ми се много странен аромат и се радвам ,че си поръчах само мостра ,която ми пратиха като подарък.
Определено не е моят аромат.

# 49
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 511
Значи и мен ме изкушавате с тази праскова на Заг😄
А интенз кафето добре ли е като трайност на Заг, така и така ще поръчвам поне и него да поръчам.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Не знам защо,но не я харесах тази праскова.

Аз не помня откога не съм видяла дъното на шише парфюм.
Ама съм го правила де,запазила съм си май два или три любими флакона,така че имам доказателство.

# 51
  • Филибето
  • Мнения: 1 035
Главата ми пуши , моля за помощ  Laughing
Минах през Мартинез уж да пробвам Библиотек Бийредо.  Заприлича ми на познато  нещо , после се сетих че ми е подобен с Велурената Ботега Венета оригинал. Хубав аромат обаче в даден момент ме душеше.  Обаче пръснах Ванилията Фатал Том Форд и ми хареса доста макар и само на блотер. Нямали я обаче на шише и май нямало да я имат. Рових по списъците и не намирам друга марка да я имат или аз не виждам.

Днес в Дъглас пробвах екстрийма ноар Том Форд за който говорехте вчера, но нямах път към Рефан. Утре и него ще диря.  Базата му сякъш има нещо от тобако ванил. Моля колегата с многото шишета да се яви по служба и да каже той така ли усеща нещата. Началото ми беше едно по-мъжко сякъш, по -пикантно , хареса ми. Ще лисна 10 мл сигурно за проба.

Къде да я диря сега тая Фатална ванилия? Smile

Дни наред вече се пръскам с Интенс кафето на Мартинез, голям кеф. Освен да отивам в Заг да видя тяхното как е.. може ли някой да ми каже там наливат ли в собствени шишета?

# 52
  • Мнения: 872
Chocolat_ ,как така нямат Ванилията Фатал на Том Форд?
Ама аз специално за нея се каня да отида да я душна ,че и да си я купя. Барабар с Ebene Fume/Tom Ford и на него му хвърлих очо.
Значи утре газ към Мартинез след работа. Не може то така! Аз последните дни ,че и седмици за това си мечтая. Да душна Фаталето и да си го взема. Тези хора сърца нямат. 😁😔
Ами в сайта? Там няма ли да имат нещичко ей така за такива Томфомани като мен? Утре заминавам за Мартинез. После ще споделям дали са ми попарили мечтите. 😔

# 53
  • Мнения: 5 998
Днес разнасях навън Red Tobacco на Заг. Вече започвам да го харесвам. Повече облак, отколкото шлейф, но го усещам цял ден.

Fucking Fabulous ми харесва мекотата на бадема и кашмира, но за съжаление много мразя лавандула в парфюмите и страшно ми се набива във Fucking Fabulous. Моя е на Заг.

Тази Фатал Ванилия на Том Форд съм я изпуснала нещо, тези дни задължително ще ходя в Мартинез да я преслушам. Започнах много да харесвам ванилови аромати покрай Металик на Том Форд.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 487
Скрит текст:
Главата ми пуши , моля за помощ  Laughing
Минах през Мартинез уж да пробвам Библиотек Бийредо.  Заприлича ми на познато  нещо , после се сетих че ми е подобен с Велурената Ботега Венета оригинал. Хубав аромат обаче в даден момент ме душеше.  Обаче пръснах Ванилията Фатал Том Форд и ми хареса доста макар и само на блотер. Нямали я обаче на шише и май нямало да я имат. Рових по списъците и не намирам друга марка да я имат или аз не виждам.

Днес в Дъглас пробвах екстрийма ноар Том Форд за който говорехте вчера, но нямах път към Рефан. Утре и него ще диря.  Базата му сякъш има нещо от тобако ванил. Моля колегата с многото шишета да се яви по служба и да каже той така ли усеща нещата. Началото ми беше едно по-мъжко сякъш, по -пикантно , хареса ми. Ще лисна 10 мл сигурно за проба.

Къде да я диря сега тая Фатална ванилия? Smile

Скрит текст:
Дни наред вече се пръскам с Интенс кафето на Мартинез, голям кеф. Освен да отивам в Заг да видя тяхното как е.. може ли някой да ми каже там наливат ли в собствени шишета?
TF Noir Extreme се върти около ванилията и този индийски сладоледов десерт КУЛФИ, който включва плодове и сладки подправки. TF Tobacco Vanille също е базиран на ванилия и сушени плодове. Затова имат нещо общо в базата, но и доста различни аспекти. Първият си стои адски сладък, вторият вече има леката острота на тютюна, малко пощипва обонянието.
TF Vanille Fatale е U3 при EYFEL 50мл 8,50лв. Нямам го, ще го поръчвам при всички положения, но този месец бюджетът ще е насочен към Гиза.
Днес съм с EYFEL-ски Boss The Scent Private Accord, аромата 10/10, представянето е 7/10. Изключително съм доволен.

# 55
  • Мнения: 203
Днес минах и през Заг и пробвах 553 - Bitter Peach - Tom Ford. Може ли мнение за трайност при него?
Прасковата е невероятно трайна с прекрасен шлейф. Любим! 🥰
Имам си стотичка за да си се пръскам с кеф! Уникален аромат! Любов от първо помирисване! 😁🥰
Да ви кажа,че днес бях в магазина,където продават на Заг парфюмите на ул.Ив.Вазов,душих няколко,но накрая си взех тази Bitter Peach, много ми хареса! Отидох специално за Velvet Ochrid,но не е моето, много силен ми е.

# 56
  • Мнения: 3 415
Предложете есенен парфюм, който да не е сладък. Обичам флорални, пудрени, но май все хвалените тук са шербети 🤓

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Ще ме накарате и аз да пробвам Прасковата.
Иначе пробвах Ванилия и Роза на Рефан и не ми хареса никак. Това е добре за бюджета Simple Smile

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 421
Intense cafe на Заг е много, много добър. Съветвам само да се тества задължително, тъй като много дами тук споделиха, че им напомня на бира. Според мен само началото се различава от оригинала и е малко особено. Точно тогава усещам тази нотка на бира, но се изчиства до няколко минути. Откъм трайност и проекция няма грешка.
I want choo, отново Заг, поне при мен няма трайността на оригинала, тъй като разполагам и с двата. Приликата е около 70%. Не знам дали има друга имитация за момента.
Bitter peach Заг според мен изисква 100% тест, както и повечето Том Форд аромати. Имах чувството, че беше безкрайно траен, но това е може би защото не го харесах. Мирише ми на човешка кожа, намазана с плажно масло и нажежена от слънцето. Носът ми не улови праскова въобще. За сходност бих казала, че е много близък, защото и оригинала усетих по същия начин.

# 59
  • обл. Шумен
  • Мнения: 342
....Щом казвате,че от нотино е оригинал,е оригинал.....И все пак е с бг баркод....
Насочвам темата в грешната посока, но коментарите в темата за Изпитаните сайтове за парфюми, не ми вдъхват никакво доверие. Та затова пиша тук с вас.
Знам колко е хубаво усещането, да се пръснеш 2-3 пъти сутринта и да усещаш аромата върху себе си с часове.
А и откакто вдигнаха толкова цените на репликите, се замислям да си подаря 1-2 оригинала.
Нямам достъп до безмитни зони а с поръчките от чуждестранни сайтове няма да се справя.
Как да дам пари за "оригинал", а е бг код, който показва че продуктът е произведен тук!? Това че съм на село, не означава че обичам да ме правят на тъпачка...
Та въпросът ми е от къде?
Ще се радвам ако споделите мнения, но ако администратора прецени, може да ми изтрие писанията, понеже са много далеч от темата.🌺

Общи условия

Активация на акаунт