Чували ли сте за тази диета?

  • 22 040
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 032
Цитат на: AFRODDITA
Цитат на: Medea
.....е, от къде може да се намери тази добавка?

У нас от аптеките. В Лаксена има майчин лист, сена и още една билка - все разхлабващи, от което организма не привиква към тях.

Ами то в такъв случай не може ли една "диетка" само от Лаксена? Embarassed
И едно въпросче: как изцеждате по една чаша лимонов сок?В смисъл на ръка или ползвате някакъв уред? Rolling Eyes

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
И аз имам гастрит Close
Не обичам и лимони....бъррр, грейфрут става Stuck Out Tongue
А може ли да се сложи хлебна сода в сока?

# 32
  • Мнения: 834
Erica, какъв е резултатът? Казвай, че работата е пак към глад #Silly

# 33
  • Мнения: 6 315
Цитат на: Erica
Значи препоръча ми я една приятелка, която в момента заедно с мъжа и я правят.
Ядеш си всичко както винаги, но трябва да се пие прясно изцеден лимонов сок 30 мин. преди ядене.
1 ден- 1 чаша, 2 ден- 2 чаши, 3 ден- 3 чаши, 4 ден- 4 чаши, 5 ден- 5 чаши, 6 ден- 4 чаши, 7 ден- 3 чаши, 8 ден- 2 чаши, 9 ден- 1 чаша.
Ефекта бил пълно пречистване на организма и минус 5 кила.

Някой правил ли е това чудо питам, защото мисля да я пробвам- обичам лимони и няма дами е трудно, но ме е страх да не се повредя нещо  Rolling Eyes


Тази диета съм я чувала от лекар ирисолог. Идеята е да си изчисти жлъчката и изобщо организмът да се освободи от токсини. Свалят се килограми, сваля се и целулит с нея, но според мен трябва да се прави под лекарски контрол, защото е силно киселинна и можеш да си докараш една хубава прясна язва.

# 34
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Цитат на: Erica
Значи препоръча ми я една приятелка, която в момента заедно с мъжа и я правят.
Ядеш си всичко както винаги, но трябва да се пие прясно изцеден лимонов сок 30 мин. преди ядене.
1 ден- 1 чаша, 2 ден- 2 чаши, 3 ден- 3 чаши, 4 ден- 4 чаши, 5 ден- 5 чаши, 6 ден- 4 чаши, 7 ден- 3 чаши, 8 ден- 2 чаши, 9 ден- 1 чаша.  Rolling Eyes
А под една чаша долу- горе колко мл се разбира,защото зависи от чашата Wink Ако е такава beer2  съвсем ще се вкисна,а и без това съм кисела на образа от огледалото от няколко седмици след преяждане Embarassed

# 35
  • Мнения: 998
И аз се запалих по диетата, че дребната вече е на 1г и 10м а аз сьм си все още дебела! Обаче има нещо което не мога да разбера пьрвия ден пиеш една чаша сок за целия ден или по една чаша преди всяко ядене, защото ако е втория вариант значи, че пиеш по 5 чаши преди всяко ядене а това ми се струва много! Мьжьт ми каза ако е така за парите които ще дам за лимони по добре да отида на <дебелариум> за 500лв вьв Варна!!!! Хайде пишете и дали има ефект!!!

# 36
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: GERA
И аз се запалих по диетата, че дребната вече е на 1г и 10м а аз сьм си все още дебела! Обаче има нещо което не мога да разбера пьрвия ден пиеш една чаша сок за целия ден или по една чаша преди всяко ядене, защото ако е втория вариант значи, че пиеш по 5 чаши преди всяко ядене а това ми се струва много! Мьжьт ми каза ако е така за парите които ще дам за лимони по добре да отида на <дебелариум> за 500лв вьв Варна!!!! Хайде пишете и дали има ефект!!!


хахахаха неееееее! първия ден- една, единствена чаша, ти си решаваш дали ще я пиеш преди закуска, обяд или вечеря. С втория ден- две чаши, пак така прием по избор и т.н

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: reni
Erica, какъв е резултатът? Казвай, че работата е пак към глад #Silly
Да Ерика, казвай.....до къде стигна?

# 38
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Значи от как започнах лимоните съм минус 2 кила, но признавам си- не мога да пия по 5 чаши сок, стигнала съм до три и повече не мога, ще продължа с тази бройка още ден, два и ще премина на две и после на една...

# 39
  • Мнения: 507
Цитат на: Erica
Значи от как започнах лимоните съм минус 2 кила, но признавам си- не мога да пия по 5 чаши сок, стигнала съм до три и повече не мога, ще продължа с тази бройка още ден, два и ще премина на две и после на една...


За колко дни си -2 кг? А този лимонов сок чист ли е ?В смисъл може ли примесен с вода и малко захар например Shocked Само при вида на лимона ми ес пълни устата, не мога да си представя да го пия чист Embarassed

# 40
  • Мнения: 496
Пепи,

мисля, че е по-добре да е лъжичка мед. Чела съм, че спомага за извеждане на токсините от тялото. Но нека другите момичета да кажат дали подобно допълнение ще наруши диетата.

Успех на всички

# 41
  • Мнения: 376
А под една чаша какво разбирате : кафена, водна...... каква ???

# 42
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Пепа, ами за 4 дни ги свалих тези кила, което май хич не е зле. По принцип съм с 2 кила над нормата за моята височина и благодарение на лимонките си влязох в нормите.

Ползвам чаша от 200 грама.

# 43
  • Мнения: 1 517
Ама когато трябва 5 чаши сок да се пият - това за целия ден ли е или преди всяко ядене 5 чаши??  #Shocked

BTW сена и майчин лист е едно и също...
Цитат
В Лаксена има майчин лист, сена и още една билка - все разхлабващи, от което организма не привиква към тях.

# 44
  • Мнения: 998
ААА така става! Аз питах една приятелка която я е правила, и тя каза, че не е по една чаша ами по един лимон пьрвия ден и така се увеличава бройксюата с по един всеки ден докато не станат 11 и после се намаляват с по един. Тя каза, че има страхотен ефект. Смятам от утре да я започна, ще пиша за резултатите!!!!

Общи условия

Активация на акаунт