🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 5 (02.10 - 09.10) 🐄

  • 32 854
  • 916
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 5 240
Той-Тя  пуска инфо и за двете предавания и затова малко ме съмнява да е така.
Снимките на Фермата са свършили вероятно преди да започнат ИВ и ако вече е бил уволнен...
Точно.😂

# 526
  • Мнения: 147
Залагания за дуелист на Альона ?

Моето мнение е, че ще дръпне Елена....

# 527
  • Мнения: 224
Альона ми е неприятно да я гледам - как говори, какви маниери има, как дразни. Има нещо долничко в нея в отношението й към Ванчето. Да, Хепи Ванче и на мен ми идва вповече, но Альона се държи абсурдно.

# 528
  • Мнения: 793
Колкото и да се опитвам,не възприемам Альона.Забавна е с този развален български и пуска смешни лафчета често,но е гадна.Злобна е и интригантка.Трудно можеш да и затвориш устата.

# 529
  • Мнения: 5 240
Напълни ми душата, че им даде по 4 кошници. Браво на двата отбора и двамата фермери!

Това, че Валерия беше недоволна, ме подразни.

# 530
  • гр.София
  • Мнения: 1 631
И мен ме дразни Альона. Много приказки, много перчене, а накрая ще избере слаб противник според мен. Няма да й стиска да избере Ванчето за втори дуелист.

# 531
  • Мнения: 1 058
Лили ти си чудесно момиче ...дали,ще спечелиш или загубиш в битка във фермата не се коси...просто теб господ те е дарил и си много по богата от разните камелии или ха/е/ пита във тази ферма....

# 532
  • Мнения: X
Альона е просто обикновена скандалджийка, това не върви задължително в комплект със смелост. Даже напротив, мило ѝ е за кожата ѝ, ще избере такава, за която смята, че е по-слаба от нея, но няма да е Мажена.

# 533
  • Мнения: 3 151
Големи обвинения, че Канчето и Гуспата са в комбина, а междувременно половината нов отбор треперят над Радко, сакън да не стане ратайче пак. 🤣🤣🤣

# 534
  • Мнения: 5 240
Старите бавно и славно започват да ме дразнят. Нека да дръпне Камелия. Това ще е win-win за мен.

# 535
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Новите се карат, старите пеят Кълна се 🤣🤣Голям майтап. Много ме забавляват мен старите. Шапка на тояга, хапват, пеят, кефят се
....
Малко снимки



# 536
  • Мнения: X
Ох, заспах от тия речи протяжни Финцови. Въодушевени или неодушевени или какво искаше да каже?!

# 537
  • Мнения: 3 151
Да вземат да направят изключение, за да може Альона да извика Лили и да се свършва с това непрестанно караоке, направо ми къса нервите. И Альона не ми е приятна, но Лили и Ваня едва ги издържам.

Радо пък тършува по дисагите на другите и къта храна като Скрат от Ледена епоха.

# 538
  • Мнения: 5 240
Може ли Радо по-скоро да излезе. Много ме напряга. Ама много. И Калин покрай него.

# 539
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Не разбирам защо Калин пази така Радо, а той може ли да падне по-ниско от това да рови из багажите на другите 🙄 за храна 🤣🤣🤣

Общи условия

Активация на акаунт