🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 5 (02.10 - 09.10) 🐄

  • 32 852
  • 916
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 461
Радо не мога да го понеса, не знам как го издържат с поведение и акъл на три годишен. Върви и дудне постоянно , гладен бил , ратай щял да бъде , лежи по цял ден , ходи и се дразни с всички жени - не мога и не мога да проумея защо го пазят - пълна дупка е тоя надявам се просто да изчезне възможно най-скоро !

# 556
  • София
  • Мнения: 11 574
Отново положителен епизод. Добре се позабавляваха с лодката и кея. Накрая старите пееха, новите пак с Радо се заниамваха. Вече и багажа им пребърквал. Позволява си много с Ванчето, но тя не реве като, ако беше казано от друг, да не са имали история или с негов приятел. Явно скоро ще разберем.
Гечо беше ли на кея? Много започна да се дели той.
Разговорът на мъжете в обора дали не е от утре вечер, изказаха се сякаш конкретна жена вече е избрана за дуел.

Альона и Веселка постъпиха много тъпо, все едно няма да ги хванат. Къде щяха да ги пушат?! Веселка се разкая, че човекът остана без работа, на Альона не ѝ пукаше. Според мен всички от екипа са предупредени, а сигурно и по договор са им разписани подробно последствията от такива провинения. Такива неща могат да провалят един сезон. Едва ли щеше да се приключи с еднократно даване на цигари.

# 557
  • Мнения: 5 240
Альона се напрягам само като я гледам - дива скандалджийка и интригантка. От тези, дето уж били искрени и казвали истината, а реално са невъзпитани грубияни.
Альона е голяма скица, малко просташки се държи на моменти , но доста точно нарича нещата понякога с най-правилните думи. Просто е емоционална малко в повече..
Истината е някъде посредата. Simple Smile

# 558
  • Мнения: 2 140
С глас се смях на "въодушевения" Финци. Както винаги дълга, протяжна и досадна реч дръпна, но с това "въодушевен" изби рибита, съвсем се омОта горкият.Smiling Imp
А Радо пълен инфантил, стигнал в развието си до пубертета. Имам чувство, че има леки дефицити в интелектуалното му развитие. Не е много читав в главата, на моменти яко го пере сачмата.

Последна редакция: пт, 07 окт 2022, 11:46 от sineva 1

# 559
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
"... служителят беше уволнен." Разбрахме кой е Ковид. 😁

За малко да си изплюя бирата от смях като прочетох това. 😅🤣🤣
Альона ме кефи отвсякъде, не им цепи басма и е право в целта. Нерви ги на макс и не е никак политкоретна. Дано не се подведе по долните провокации на Шкафче и избере някой слаб, та да им нанеде удар, че много взеха да летят в облаците.

# 560
  • София
  • Мнения: 27 181
Пуснах нова анкета!

Дама Пика,
Е аз какво по-различно казвам? Именно. Значи Гуспата спечели огнените колесници, но след това контузен и без сили загуби решителната битка на люлката и отпадна на крачка от финала. 😐

За епизода:

Втори пореден доста динамичен и интересен епизод. Все повече виждаме от ежедневието на фермерите, което е и най-интересното и трябва да е основното. 🙂
Значи в крайна сметка розАвкото сладко е станало добре, иначе Старите нямаше да вземат 4 кошници. Та ние тук го нищихме 2 страници, а накрая дори не го споменаха. Чудно... Но браво на Аксения. Организирания хаос понякога и помага... Късмет. Но наистина браво за това, че накара жените от отбора на Старите да украсят храната, че явно Бети държи на това. Мен леко ме дразни това, не сме МастърШеф, но като гледам какви неща са приготвили, евала. Златни ръце има Елена. Хепито пък какво стихотворение измисли. Много добре им се получи. Старите, за първи път и на тях да им се получат нещата. Реално от всичко чуто и видяно, трябваше Старите да са с 4 кошници, а Новите с 3 кошници, но я разбирам Бети, защо даде 4 на 4. Не е несправедливо, напротив. В такъв момент даже си е на място. Малко лошо впечатление ми направиха жените от Старите, които се жалваха, ама защо така отново не били оценени правилно и т.н. Финци добре им го рече. Продукта на Новите и презентацията му бил два пъти по-добър!
В крайна сметка и фермерството на Финци мина отлично. Някак си това което виждахме през изминалите дни не коренспондираше на това, че ще вземат 4 щайги, но това е то монтажа.

Евгени също се справи добре за мен. Но интересно той е доволен от Мажена (за втори път го споменава), докато останалите не са. Един бърка или лъже. Влад и Калин или Евгени? На кого да се вярва, не знам.

Дано Альона не сглупила (както тя би се изказала). Тук не става въпрос за страх. Има време за тези яки дуели с Ками и Хепи. Сега е важно отбора да върви напред, защото ако загубят отборната надпревара ще ги нахендрят яко и ще им намалае шанса за финал и победа.

Радо е като непораснало дете. Като дяволчето Фют на моменти. Минава като буреносен облак, фучи, намила и се кротне. Адски дразнещ е за съотборниците си едновременно им е нужен за дуелите.
Само че ако той е ратай не е гаранция, че ще е на Арената, защото ако Старите спечелят не би трябвало да го пращат първи дуелист. Да не са луди.

Не знам обаче как така си е позволявал да бърка в чужди чанти?! Ужас. Камелия пък си е щипвала храна за черни дни. Миналата година кой правеше така? Май Коцето и Любо. И си хапват когато са наистина яко изгладнели, имат и за черни дни. Лошо няма, позволено е. Това си е нейно право, стига да не взима храна от разпределените общи дажби, а точно в това я обвини Радо.

Мани, мани голям панаир е при Новите. Как печелят битки и точки идея си нямам. Те не са отбор просто.
Старите пеят на кея и се веселят, тези си броят бонбоните.

Альона с хеттрик. Къде що има наказание за нарушаване на правилата, тя е първа писта като главно действащо лице в издънките!

На дуела съм твърдо за Альона, независимо с кого ще играе. А най-малко искам да избере Мирела.

# 561
  • Мнения: 1 382
Гласувах в анкетата за Мирела, но Альона е малко непредсказуема за мен и не знам кой ще избере, но искам да е някоя жена, която ще може да победи, и старите да запазят отбора си. Срещу Камелия и Шкафчето е голям риск.

Много ме кефи това "Безнадеждните", не мога да ги харесам...

# 562
  • София
  • Мнения: 27 181
* Неизлъчвани кадри с Альона
* Рачешко угощение
* Лили и Гуспата пеят - включват се и Валерия и останалите - як купон
* И/А проговориха на латински

"Животът зад фермата", Епизод 15: На какъв език се оплаква Альона?
И безалкохолно чалга парти

# 563
  • Мнения: 10 815
Съмнителна ми е тази история с цигарите и уволнения служител. Може да е подбутнат от продукцията да бъде мил и да даде цигарките и хоп имаме си мегдан за 3 седмици драми. Сигурно даже са го повишили Joy Но е тъпо от страна на Альона и Веси, не знам какво са очаквали...

Браво на фермерите за кошниците! Между другото се вижда, че Аксения е добре в новия си отбор и Хепито също. Радва ме това, защото не ми се гледат грозни обиди и издевателства, накъдето беше тръгнала работата.

За Радко всичко сте написали. През всичките години на Фермата сме виждали какви ли не хора, но няма такъв като този мъж или момче са го нарека, или дете, направо бебе... Тотален разрив между външен вид, претенции и умствен капацитет...

Отделно съм убедена, че не са били само съседи Радо и Ванчето.

За Альона съм на дуела. Все ми едно коя ще избере за опонент, стига да се върне. Твърдо съм за старите на този етап. Гечо дразни тотално, но при новите положението е леш.

# 564
  • София
  • Мнения: 27 181
😉

Така си е...

# 565
  • София
  • Мнения: 15 221
Радо и Ванчето имат някаква история от миналото.
Иначе той няма да ходи така инфантилно подире й и да я дразни и провокира с тъпотиите си постоянно. И директно да й говори, че й бил липсвал мъж.

# 566
  • Мнения: 5 240
Участвали са заедно в Съдебен спор: "Пияният ми съсед тормози животни". 😁 Шегувам се.

# 567
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Тъкмо и аз идвах да кажа, че епизодите са все повече ежедневие, както е казал Дяволо и на мен ми харесва.
Не знам кого ще избере Альона. И не знам кой искам да победи в този дуел. Хем не искам старите да губят точка за голямото предимство, хем от самото начало, ако искам някой да си ходи от този отбор, то това е тя. От всички жени ми е най-противна. Преди да започне сезона казах, че ако има проблеми ще са с нея и не сгреших. До тук води 3 на 0. Уж честна, уж все казвала истината и с истинските имена на нещата, а самата тя се чуди как да наруши правилата и да мине метър. Такъв човек няма право на претенциите, които  има, защото е противоречие.
Не искам само Мирела да дърпа. Ако отстрани Елена например, едната седмична задача на новите с вечно предимство отиде на кино. И аз мисля, че е несправедливо да се гледа презентацията, а не изпълнението на задачата. Би трябвало да е критерии само, ако наистина всички други задачи са наравно. Не може основните да са по-добре изпълнени от старите и на новите да дават същата оценка само заради нещо допълнително, пренебрегвайки основното. Но пък Елена ми е другата симпатична жена при новите, така че съвсем не знам за този дуел.
На Гечо бързо ще му мине. Не и към жените разбира се. Този път с основание им е сърдит, каза, че са обсъждали жена му, без да я познават, както и него. Колкото и да го мислят за женомразец, както казах той за жена си човек убива и с право е обиден. С мъжете лесно ще се оправи, никога не е правил или подклаждал конфликти ненужно или заради самото напрежение. Като е нещо за работа, както в случая обаче бързо пали, но и бързо му минава. И забележката към Яни за парапета беше напълно основателна, даже самия той веднага започна да го поправя, защото видя, че е прав. Гечо има много силно развито чувство за справедливост и това е единствената причина да подпали. Иначе, и на мен ми прави впечатление, че някак липсват веселите му моменти и за разлика от предишния сезон не проявява чувството си за хумор, закачките и майтапите. Не знам защо. Преди колкото бяха избухванията му, два пъти повече е бил повод за смях и разпускане сред групата
За новите всичко сте казали. То освен за Радо, за друг какво да се каже? Ако са имали нещо с Ваня, то е ясно защо не се е получило. Двама инфантила, дърпайки всеки към себе си, то няма и как да се получи. Непораснали и егоисти и двамата. И това е капитана на професионален отбор, чак не е за вярване.

# 568
  • Мнения: 786
Участвали са заедно в Съдебен спор: "Пияният ми съсед тормози животни". 😁 Шегувам се.
Викам си ШОК бомба, какъв компромат Grinning Grinning

# 569
  • Мнения: 5 240
Украсата на кея на старите и столът също бяха нещо допълнително. Wink На коментарите: "Това не е Мастър Шеф" бих казала: "Това не е Бригада нов дом".

Последна редакция: пт, 07 окт 2022, 08:44 от Alucard

Общи условия

Активация на акаунт