ЮЛЧЕТА красиви, мили, за конкурс са се строили! Гласувайте!

  • 9 631
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 688
нали в СМС-а трябва да напиша само 1 и толкоз и пращам на 1883

Точно така.

За името: аз бях толкова сигурна, че ще е момиче, че не съм мислила за мъжко име. Едно, че лекарите от четвъртия месец ми показваха, че е момиче, и друго, че аз и преди това си бях убедена по ред причини. Иначе пуснах анкета във форума с пет женски имена - Калина, Яна, Елина, Ралица и Ина, обаче не избрах това, което беше класирано на първо място - да ме пита човек защо я пусках тогава  newsm78. Обаче ако имам второ момиче, ще я кръстя Ина (като Ин и Ян).
Лала, Вера щеше да звучи като "ще видиш" на френски, затова ли го избрахте?

Прасчо, не съм люта бе, много съм мека даже  Joy. Добре, че не си си помислила, че Betta значи безплатна версия на Елка (като разните trial версии на разни програмки).

# 241
  • Мнения: 751
честити мисечинковци
Алекс на didi81
Рая на slonche
Диляна на sue 2003
малко късно ама не смогвам Crazy
аз пратих семесе за Дари и ми върна отговор утре пак!
emmilli това с дупето не ми звучи добре дано да е фалшива тревога!а за пишкането голям смях беше Joy
подарък но беба не знам дали да купувам Thinking тя има всичко само съм и харесала бънджи гащи ама ще видим...
ох с това гладене...вече не мога правя го рядко ако нещо е наистина смачкано!Но пък още преварявам шишетата и бибите.До кога-не знам  33uu
а пък тея мерки-днес случайно видях в картона на мелката преди две консултации гръдната обиколка и тази на главата са 54см на следващия преглед-51.5!Как става това newsm78
lala ака Ели беше пич щеше да се казва Мартин много ми харесва!
Да ви кажа какво ми се случва и то доста често ама съм забравила да споделя Embarassed Нощем когато малката се буди да хапва я взимам при мен на леглото и лягаме(така се храним от самото начало).Като се наяде я връщам в креватчето.Да обаче будя се след малко и изпадам в паника че детето е някъде под чаршафите може би в краката ни и сме я сритали или сми легнали върху нея!!!!!!!!!!!!!!!!!!! #Crazy #Crazy  #Crazy
една нощ даже се развиках на мъжо-КАДЕ Е ДЕТЕТО КАДЕ Е ДЕТЕТО!
а той каза че ми трябва специалист Embarassed

# 242
  • Мнения: 1 866
Аз реших по няколко постинга да направя, че иначе все ми стават дълги...

По въпроса за стерилизирването правя го на шишетата за мляко, в микровълновата, но защото млякото, което ползвам за Пипи е много мазно и сякаш не мога да го измия добре и минавам и 1 стерилизация за по-сигурно. Но сега сменихме за по-горна възръст и е по-добре, та смятам да спирам. Иначе нищо друго не стерилизирвам, нито бърша. Не съм маняк на тази тема. Иначе гладя - това ми е любимото, но гладя това, което се мачка. Т.е. причините са чисто естетически, а не за да минавало през горещо или разни такива дето съм чувала.
 
Ох, забравих какво щях да пиша още...уж чета, ама мозъка ми като сито, само дето с огромни дупки, всичко изтича...

Ааа-да, особено ме впечатли публикацията за акото на бибошка. Прочетох я тази сутрин на гладно, направо ми се взе акъла! То било цяла наука това! Мерси Бибошка за изчерпателната информация, само дето аз малко трудно я преглътнах тази сутрин Grinning Иначе винаги съм слагала ударението на и-то. На мен така ми звучи по-добре.

Айде като се сетя пак нещо, ще пиша...За Дарито гласувах така както писах, дано да бъде на финала! PraynigНали и финал ще има?
Амери, интересни идеи имаш за имена, харесват ми.

# 243
  • Мнения: 171
Привет , юлски мами   smile3503
Дамян е вече 7500 и 68 см. За последния месец е наддал 500 гр. и 3 см. и педи каза , че е в "златната среда" . Казах й, че смятам този месец да захранвам и дори си мислех да си изпринтя една схемичка , по която да се водя , ама забравих и уж устно щях да я обсъждам. Но тя като започна , цитирам "вземаш един картоф , сваряваш го , пасираш и добавяш малко вода, сол, захар , масло ..."   ooooh!  Няма да довършвам препоръките.... Та реших хич да не се захващам, ами да си кимам и да си карам по моята си. Диди, тя моята същата като твоята  Whistling 

Ходихме и на кожен лекар. Онези сухите петънца по кожата на Дамян били от прекалено суха кожа, трябвало повече омазняване. Та сега и сутрин с олио мацам, и вече след баня. А един път на ден - крем , корикостероиден , ама този път уж по-малко за по-дълъг период. И едни капки против алергия. Тя кожната май се презастрахова за всички причини , но карай, има подобрение, пък знам ли от какво е . Но за котката каза "изключвам я изцяло"   newsm44

Ника ми се чете "коЧинела"  и означава калинка на италиански. "Страдам" в известна степен от мания по калинките , събирам ги всякакви (имам стъклени, керамични, плюшени, сребърни, златна, свещници, кутийки, острилки, химикалки, тефтерчета, лепенки, закачалки,рамки за снимки, калинка-марионетка, топки,раничка, мушама, постелка за упражнения, пижама... уф, да спра, че ..  Embarassed ). Та първо ника ми беше "калинка-малинка", но видях , че има друга калинка и промених с италианската дума. А италианският ми е работния език , та така...

Ха сега познайте как щеше да се казва бебето ни ако беше момиче  newsm03

# 244
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Леле, Калинке  Joy, развесели ме посред нощите hahahaАма това твойто направо е Crazy Ти вече един път беше обяснила за ника ти, но аз съм го прочела клиника вместо калинка, и сега също и си викам- ква е тая мания по тия клиники- не знам Crazy
Аз още си приспивам детето #Crazy- в момента бутам количката и няма никави изгледи за заспиване TiredИма ли и други като нас или ние сме уникален случай! Thinking Спал е от 15,30 до към 16,30 и после към 8 вечерта удари една дрямка от 20 минути, и оттогава не мога да го приспя ooooh!
MARIAELI, на мен това ми се случваше всяка нощ, но когато Алекс беше новороден и на месец-два, сега не ми се случва вече! Peace

Последна редакция: сб, 16 дек 2006, 01:27 от didi_81

# 245
  • Мнения: 1 193
didi_81  #Crazy това всяка вечер ли бе душко newsm78 как издържате  Grinning
Мойта в 20.30 ч  докато си пие млякото заспива и даже понякога не си уригва и така до 7.30 ч.lala при мен идейки за имена много, ама не ми се мисли да раждам трето.
Хайде лека и спокойна  smile3524

# 246
  • някъде
  • Мнения: 4 956
didi_81  #Crazy това всяка вечер ли бе душко newsm78 как издържате  Grinning
Ами почти, понякога се случва чудо и заспива към 22-23 часа Wink

# 247
  • Мнения: 359
Добро утро май няма други толкова ранобудни в събота сутринта. Да ви се оплача нашият тати гуляе - 3 дни и 2 нощи е на коледно тържество в Боровец и ние двете момиченца тук сме самотни Cry.
Аз вече стирилизирам 2 пъти седмично реших че няма много смисъл, от шишетата пие само по малко вода, т.е плакна и устичката с вода, 10-20мл. на ден. играчките ги мия със сапун и гореща вода. За гладенето си гладя но ме домързява и понякога горните дрешки не ги гладя, като оправдание на никой не му хрумва да дойде да ми оглади, май трябва да си направя устата Laughing, а аз от край време не съм по гладенето, още като се събрахме да живеем с мъжа ми му казах че ако иска да спи на изгладени чаршафи ще трябва да се ге глади той.
За името такъв е моят e-mail казвам се Станислава а г-то е от фамилията, която вече е друга но e-mail-а не съм променяла (като си го правих исках да е възможно най-кратък), пробвах с всякакви Стаси, Стани и т.н. но бяха заети не ми се пробваше до безкрайност и режих че точно това няма как да не е свободно.
Ако беше момче Цвети най-вероятно щеше да е Дамян или Виктор, но аз отначало си имах чувството че ще е момиче.

# 248
  • Мнения: 1 298
Добро утро !
Ние също пуснахме смс за Дари! ама преди това бях пробвала да звъня и затова не ставаше  ooooh!

Днес сме на дълга разходка в Сл.бряг ще ходим,та хайде да се отчета преди това  Joy

Аз шишета не използвам от както съм купила чашата на Галко.Той и като му давах преди това така и не се научи да пие от тях.Само си играеше с бибероните и ако му ги сложа в устата започваше да се смее  hahaha Мислеше ги за играчка  Whistling
Така че стерилизирам бибите 1 път в седмицата и също авентската помпа ако я ползвам.
Изграчките потапям в леген с топла вода и сапун пак 1 път в седмицата а да не ви обяснявам че през останалото време падат,стават.Научихме се да ги джаскаме на земята и се оглеждаме къде падат  Joy

Гладенето не ми е любимото занимание.Все се намира някои я свекито я прабабата да изглади вместо мен.Ама нали си предлагат услугите аз се възползвам ако не от друго,поне от гладенето  Grinning

Честито на месечинките и специално на Юлия !

# 249
  • Варна
  • Мнения: 485
Честито на всички месечинки и месечинковци!

Сега и аз да си го върна на гърба на МарияЕли /без капка заядливост/
lala ака Ели беше пич ...

Аз винаги съм искала, ако имам момче, то да се казва Пламен. Най-интересното е, че исках да го кръстя на съпруга ми още преди да се омъжа за него. И това си го мисля от 12-13 год. възраст, ама знае ли човек, че така ще се наредят нещата. За да придобие смисъл горното изказване ще припомня, че с мъжа ми се познаваме от деца.

st.g  и мойто мъж е тръгнал по някакви купони, банкети, да не говорим, че почти всяка вечер остава на работа до 10-11,00 часа. Аз му викам: "То по-добре любовница да си имаш. Поне ще свършваш по-бързо Laughing". Но наистина е гадно. Забравила съм му физиономията вече.

Biboshka, мерси за полезното инфо!
Емили, не бих слагала да седи и не слагам- това го казва ортопеда, на който имам страхотно доверие!. Но не се притеснявай излишноможе би нещо си внушаваш?
Prascho и аз си мислех така, ама тя реве като магаре. Не мога да изляза на глава с нея. И постоянно ми прави коремни пресички.
Дано наистина излишно да се притеснявам. В понеделник ще видим на контролния.

# 250
  • Мнения: 143
st.g  и мойто мъж е тръгнал по някакви купони, банкети, да не говорим, че почти всяка вечер остава на работа до 10-11,00 часа. Аз му викам: "То по-добре любовница да си имаш. Поне ще свършваш по-бързо ". Но наистина е гадно. Забравила съм му физиономията вече.
 Същото се отнася и за нашия тати ConfusedВсе го няма в къщи, сега особено по празниците е много тежко, ноооо, свиква се някак Sad Да питам, някоя мама ползвала ли е физиологичен разтвор да капе в нослето на бебчовците, щото малкия се е разсополевил, ама май много файда няма от него. Но пък с мехлема Нисита, нещо ми е трудно да го мажа в нослето, много се дърпа нещо... Rolling Eyes
 :
 

# 251
  • Варна
  • Мнения: 1 858
еееееееее то много пишете,бе #Shocked сега трябва на два пъти да пиша Embarassed
 че за стерилизирането твърдо нье.само мия с гореща вода и сапун.гладя всичко Peaceправи ми кеФ
Синеоче,мерси за отговора Hugи аз така си мислех и тъй като и моя е дундьо ще започна със картофче.КРАЙ вече реших Mr. Green
и аз като всички си мислех Иси че е Изи и бИбошка е БибОшка Blush
А моя ник идва от последната ми месторабота,където всички си казвахме на презимена или фамилия.та моето презиме е Георгиева и оттам Гергиева,Герги,Жори,Джорджи и така остана Джорджи/сега ми звучи по европейски Joy/
Поста за акитата беше много полезен newsm10 Мерси Biboshka

# 252
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 222
Добро утро и от нас!
Честитки на празнуващите!
А всички други играчки и приспособления за лапане ги бърша със спирт по няколко пъти на ден – може да се престаравам, но...навик, наследство от баща ми! Piqi, не си сама в това отношение  Wink

Е, не това ме уби!!!!! Дали пък аз нещо не съм разбрала пак newsm78 Не би ми и дошло на ум да направя такова нещо. Пипи, ама след като забършеш със спирт даваш ли я да си я слага в устата?
ААА, правилно си разбрала!!! По принцип не се вманиачавам, но не мога да си представя, че ако играчката е паднала на земята /дори вкъщи/  детето ще я лапне с всичките бацили по нея. Забърсвам я със спирт и като "оветря" й я давам.
Ако беба беше момче, вариантът за име беше Виктор. От самото начало си бяхме решили името да не е свързано с имена на роднини.
Coccinella, историята на ник-а ти много ми хареса. А за италианския ти завиждам /благородно/. Тооооооооолкова го харесвам този език! Миналата година, като ходихме на екскурзия в Италия, се бях захванала да го изучавам самостоятелно, но покрай работата не ми оставаше време... Sad.
Днес времето отново ще е страхотно! Приятни разходки!

# 253
  • Варна
  • Мнения: 1 858
тъй продължавам newsm53
ако Митака беше момиче,аз исках да се казва Александра,но мъжо беше твърдо против Naughtyзащото щели да и викат Сашка и накрая решихме да е Вяра.по-точно аз го реших Mr. Greenпри положение че първата буква е на майка му,нямаше какво да каже.а сега Димитър е на Свекър ми.Мнооооооого готин човек newsm10
MARIAELI,каква е тая обиколкана главата54см #Crazy #Crazy #Crazyда не си се объркала нещо нашата е 44 ако не се лъжа newsm78
didi81 страшна ти е педката Close по една лъжица захар и сол на какво количество пюре ти каза да слагаш Shockedнаправо да я #2gunfire
и Алекс сигурно нощтна птица ще става Joyкато заспива по никое време кога става сутрин???
Coccinella,при кое педи ходиш???

# 254
  • Варна
  • Мнения: 1 858
пак съм аз Flushed
Да пиша други работи забравих да се похваля че вчера се обърнахме и от гръб по корем и врътки вече правим всякакви   newsm44:

и да питам,аз.около нослето и очичките моето зверче започна да се бели.с какво да мажа??????и от какво ли е  newsm78


Popova, newsm51 smile3525 newsm76  mrstraetz kiss Heart Eyes  Wink Flowers Bouquet

Общи условия

Активация на акаунт