Най-романтичното предложение!

  • 4 644
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Дона, ставаш нагла. Мислех, че отдавна сме се разбрали по тоз въпрос.
Аре, може да го трампя за Джони, и двамата ме овлажняват  Mr. Green
Чакай сега, предлагам следното: аз за Боно не ща да се женя, щот ще ми стига до рамото, не е представително някак. Ако искаш, ти се ожени за него, пък ще ми го пускаш за тиру-лиру (трампа с Джониту).
Всъщност, кое звучи по-добре - сем. Джони и Дона Деп или сем. Боно и Дона Вокс  newsm78

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Трябва да призная, че и двете звучат добре.  Crazy
Ще си ги връткаме. (суинг, демек)

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А, сега ще става въргал. fight 
Къде са ми кубинките от 80-те? 
Василиса и Боно Вокс, молим. newsm66

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Вай, вай, вай, вие страх нямате ли!  newsm50 Ей сега ще дойде доня Нерижата, да си вземе Джонидепиото!  newsm43

Crossing Arms
Доно! (тук рева грозно с пълно гърло) Да ми оставиш Джонидепиото!

Ако ще предлага на някой, то ще е на мен. На тек - тек и половина.

# 19
  • Мнения: 15 619
Ето този тука ми направи неприлично предложение.
       

# 20
  • Мнения: 1 629
Мюриел и Ралф Файнс
Другите ви ги давам

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Вай, вай, вай, вие страх нямате ли!  newsm50 Ей сега ще дойде доня Нерижата, да си вземе Джонидепиото!  newsm43

Crossing Arms
Доно! (тук рева грозно с пълно гърло) Да ми оставиш Джонидепиото!

Ако ще предлага на някой, то ще е на мен. На тек - тек и половина.
Аз нали ви казах!  Wink На ви сега...
Popcorn

# 22
  • Мнения: 3 447
Василиса Гибсън също не звучи зле, кво  Flutter

Доно! (тук рева грозно с пълно гърло) Да ми оставиш Джонидепиото!

Късно, аз вече казах Да  Twisted Evil Плюс тва ти тепърва трябва да се развеждаш и ще загубиш още време  Whistling

# 23
  • Мнения: 10 758
Исках да ти кажа, че умиргам за него...ни тъ дразня, мож си го поделим.Аз взимам от кръста надолу Mr. Green

Добре де, ай обичам те, влачи го.Аз си взимам тоз, нищо че е обратен.По време на поредния си концерт, пред всички купонясващи, ми казва: "Цял живот съм те чакал, бях объркан и самотен, не знаех какво правя.Ще споделиш ли твойта красота, с мойта самота Mr. Green"

# 24
  • Sf
  • Мнения: 808
Харизвам по-възрастния!  Mr. Green

Иначе аз отдавна съм бонбончето на Боно, с жена му сме адашки. ЗвъннА ми жената за именния ден  Mr. Green

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Късно, аз вече казах Да  Twisted Evil Плюс тва ти тепърва трябва да се развеждаш и ще загубиш още време  Whistling
Казала си 'да' в мечтите си Crossing Arms Долу кунките!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Уф, добре айде... ooooh!

Вземам Жорето. Предложение- на задната седалка на Бенца, на паркинга пред Неро. На по 3 водки. Вади пръстен, голям го е купил, ма нищо. След моето "Да" хвърля шепа запалени пиратки и всички возила на паркинга вият в наша чест.

# 27
  • Мнения: 3 447
Добре де, ай обичам те, влачи го.
Hug благодаряяяяя

# 28
  • Мнения: 3 447
По-възрастния го даваме на Бу, да не страда  Twisted Evil Бу Буш - куул, а  Mr. Green

Дафодилийо, тамън щях да пиша сем. Джон и Дафодилия Бон Джоуви, ти пък се метна на Жоро  ooooh!

# 29
  • Мнения: 3 447
Уф, добре айде... ooooh!

Вземам Жорето. Предложение- на задната седалка на Бенца, на паркинга пред Неро. На по 3 водки. Вади пръстен, голям го е купил, ма нищо. След моето "Да" хвърля шепа запалени пиратки и всички возила на паркинга вият в наша чест.
... след това Ивайла Бакалова прави свирки и на двама ви, вместо Честито  Blush

Общи условия

Активация на акаунт