Има доста теми за добри лични лекари при които да се запишем. Но няма теми за лични лекари при които да не се записваме в накакъв случай Smiley . Лекари, които не са професионалисти, нямат отношение към пациента и по никакъв начин не са заинтересовани от него. От такива лекари е по- добре да стоим настрана и никога да не допускаме грешката да са ни личен лекар.
Точно това е идеята на темата - да могат всички хора, които са имали лош опит с личен лекар да споделят, за да не се заблудят и други хора.


Моят лош опит с личен лекар е с д-р Милен Димитров от 22 ДКЦ, гр. София, тел. номер завършва на 1218. Опитвам се да бъда максимално подробен за да няма объркване.
д-р Димитров е крайно незаинтересован и небрежен към работата си. Когато съм бил болен, той никога не ме е преглеждал. Нещо от типа на да преслуша дишането ми или да ми прегледа гърлото. И до ден днешен остава мистерия за мен как може да лекуваш някой и да му даваш лекарства без да го предледаш. Че дори и майстора ми преглежда колата преди да ѝ прави нещо Grinning .
Много е пренебрежителен, арогантен и изнервен, наблюдавал съм го не само към мен а и към други негови пациенти. Когато някой почука на вратата на кабинета за да провери свободно ли е. В такъв момент д-р Димитров истински се изнеря за това как е било възможно някой да чука по вратата и да не чуе че в кабинета му се говорило и следователно по говоренето се подразбирало че в кабинета има някой...
Когато веднъж имах коремен вирус с последвала температура и ми се наложи да изляза болничен за три дни, д-р Димитров отказа да ми даде болничен и каза да си взема отпуск. Аргументира се за отказа, като ме попита "Какво ще стане ако всички хора, които са болни в тая държава излязат болничен - няма да има кой да работи".

Тези неща нямаше да имат голямо значение, ако д-р Димитров беше поне добър лекар и съставяше адекватни лечения, но не е така. 2 пъти ми се е налагало да ходя при него за лечение и двата пъти след това ходих при втори специалист, понеже лечението на д-р Димитров не е имало ефект.

Не само аз съм на това мнение за д-р Димитров, споделям скрийншот от страницата на 22 ДКЦ с коментари от пациенти.


С надеждата някой ден да отнемат лиценза на д-р Димитров да практикува. Моята препоръка е да не се залъгвате да ходите при него, надявам се съм бил полезен.
Ако някой има лош опит с подобни лични лекари е свободен да сподели и да предупреди останалите.

Последна редакция: ср, 05 окт 2022, 15:56 от nik4o3