Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 18

  • 42 324
  • 774
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 307
Здравейте прекрасни дами!
Преди два дни мина моята операция за уголемяване на бюста!Оперирах се при д-р Молов в Смолян!Пътувах до там от София!
Като цяло съм без болки,но с тежест в гърдите и са доста оттекли днес, включително м/у гърдите,но предполагам е нормално ☺️
Висока съм 1.70 и съм 54 кг.на 38 год.Исках малък бюст и си избрах 295 сс анатомични.И да боли изобщо не съжалявам 😂 щастлива съм и се надявам всичко за напред да е наред 🤗🤗🤗
    Скрит текст:

      Аз съм се отказала от импланти, но като видях Вашите, направо ми се прииска. Перфектно са се получили! Да са ви честити!

      # 76
      • Мнения: 24
      Здравейте! Най-накрая след цяла година чакане мина и моята операция при др Стоянов. Малко се притеснявам, че изглеждат по-големи и високи отколкото си ги представях, но се надявам, че ще поспаднат надолу след време.

      # 77
      • Мнения: 55
      Здравейте! Най-накрая след цяла година чакане мина и моята операция при др Стоянов. Малко се притеснявам, че изглеждат по-големи и високи отколкото си ги представях, но се надявам, че ще поспаднат надолу след време.

      Честито, бързо възстановяване. Мога Ли да ви попитам какви импланти сложи при вас, колко кубика, какъв беше вашия старт?

      # 78
      • Мнения: 200
      Здравейте! Най-накрая след цяла година чакане мина и моята операция при др Стоянов. Малко се притеснявам, че изглеждат по-големи и високи отколкото си ги представях, но се надявам, че ще поспаднат надолу след време.

      Как се чувствате? Може ли малко по-подробно да ни разкажете как се възстановявате, има ли болка, оток, придърпване, дренажи? И кой ден ви е? Ще бъде от полза за всички😊

      # 79
      • Мнения: 24
      Здравейте, стартът ми беше между чашка А и Б. Имплантите са ментор 380 кубика, CPG333. Аз съм висока 160 см,49кг. Исках естествен резултат, без изпъкналост отгоре и с по-изразен долен полюс. Доверих се изцяло на преценкта на др Стоянов относно избора на импланти.
      Днес ми е първи ден, преди 3 часа ме изписаха. Нямам болки в неподвижно състояние, при движение е като мускулна треска, но нищо особено. Бях с дренажи, с много малко течност. Изваждането беше неприятно, но не и болезнено. Изключително съм впечатлена от отношението на медицинския екип! Всички бяха усмихнати и много внимателни. Сестрите минаваха през стаята ми на всеки 10 минути. Едиственият проблем беше упойката, която не ми понесе добре и повръщах няколко пъти до вечерта. В момента се чувствам чудесно. 😊 Надявам се тази информация да ви е полезна.

      # 80
      • Мнения: 200
      Здравейте, стартът ми беше между чашка А и Б. Имплантите са ментор 380 кубика, CPG333. Аз съм висока 160 см,49кг. Исках естествен резултат, без изпъкналост отгоре и с по-изразен долен полюс. Доверих се изцяло на преценкта на др Стоянов относно избора на импланти.
      Днес ми е първи ден, преди 3 часа ме изписаха. Нямам болки в неподвижно състояние, при движение е като мускулна треска, но нищо особено. Бях с дренажи, с много малко течност. Изваждането беше неприятно, но не и болезнено. Изключително съм впечатлена от отношението на медицинския екип! Всички бяха усмихнати и много внимателни. Сестрите минаваха през стаята ми на всеки 10 минути. Едиственият проблем беше упойката, която не ми понесе добре и повръщах няколко пъти до вечерта. В момента се чувствам чудесно. 😊 Надявам се тази информация да ви е полезна.



      Аз съм със същите мерки като вашите! Писах ви на лично😊

      # 81
      • София
      • Мнения: 1 757
      Здравейте прекрасни дами!
      Преди два дни мина моята операция за уголемяване на бюста!Оперирах се при д-р Молов в Смолян!Пътувах до там от София!
      Като цяло съм без болки,но с тежест в гърдите и са доста оттекли днес, включително м/у гърдите,но предполагам е нормално ☺️
      Висока съм 1.70 и съм 54 кг.на 38 год.Исках малък бюст и си избрах 295 сс анатомични.И да боли изобщо не съжалявам 😂 щастлива съм и се надявам всичко за напред да е наред 🤗🤗🤗
        Скрит текст:

          Аз съм се отказала от импланти, но като видях Вашите, направо ми се прииска. Перфектно са се получили! Да са ви честити!
          Благодаря ви 🤗 действайте смело!
          Давам малко инфо за възстановяването,днес ми е 6 ден,оток имам м/у гърдите,там беше достааа болезнено 2,3 дни,болки нямам никакви освен силното стягане на гърдите, когато се изправям и когато ходя,чак дъх трудно поемам,но от вчера съм без обезболяващи и може би за това го усещам толкова силно стягането.Леко ми е отпаднало,предпочитам само да лежа,защото тогава ги усещам гърдите по спокойни,а ми се щеше да се движа повече,но не става.
          Леко съм прегърбена 😂 имам чувството,че не ми стига кожата да се изпъна назад, а пък с леглото направо сраснах 🥴

          # 82
          • Мнения: 2
          Здравейте,прекрасни дами!
          Преди десет години се оперирах във Вита,при Веселин Динев. Наскоро отидох отново при него, защото в последно време забелязах че формата на едната гърда е променена.Каза ми че имплантите трябва да се смянят. Сегашния им размер е 320 кубика капковидни. Това което ми каза и малко ме притесни е размера. Според доктора трябва да сложи минимум 500 кубика, кръгли. Защото кожата била увиснала, трябвало да се изпълни. Аз му казах че не искам големи гърди, искам да изглеждат естествено. Висока съм 170см/55 кг.
          Той настоява че няма как да сложи по малък имплант. Дали да му се доверя според вас или да потърся друго мнение?

          # 83
          • Мнения: 180
          Здравейте,прекрасни дами!
          Преди десет години се оперирах във Вита,при Веселин Динев. Наскоро отидох отново при него, защото в последно време забелязах че формата на едната гърда е променена.Каза ми че имплантите трябва да се смянят. Сегашния им размер е 320 кубика капковидни. Това което ми каза и малко ме притесни е размера. Според доктора трябва да сложи минимум 500 кубика, кръгли. Защото кожата била увиснала, трябвало да се изпълни. Аз му казах че не искам големи гърди, искам да изглеждат естествено. Висока 170см/55 кг.
          Той настоява че няма как да сложи по малък имплант. Дали да му се доверя според вас или да потърся друго мнение?

          Може да поискате по-малък имплант и да се съчетае с повдигане.

          # 84
          • Мнения: X
          Да, ако се направи повдигане, може да се сложи същия размер, та дори и по-малък. Според мен, отиди и за второ мнение. 500 кубика ще тежат още повече и съответно съчетано с естественото увисване на бюста с времето, гърдите още повече ще увиснат.

          # 85
          • Варна
          • Мнения: 290
          Аз ще правя повдигане само при доц. Романски. Аз лично исках да сменим с по големи импланти за да съм сигурна в успеха на операцията. Доц. отаказа като каза че успеха не зависи от големината на импланта, а от опериращия. И няма смисъл от по голям имплант защото ще тежи повече и след време може да доведе пак до увисване защото ще ми тежат.
          Аз съм с вашите мерки -170см /52кг и съм с 325.

          # 86
          • Мнения: 2
          Попитах го за повдигане, той каза че нямало нужда :/ Настоя за по-голям имплант.500 кубика според него щели да стоят естествено и няма да са прекалено фрапатни. Имам голяма доверие на
          д-р Динев,първата операция мина добре  резултата ми хареса,но сега не знам какво да правя

          # 87
          • Мнения: 24
          Здравейте! Видях в предишните коментари, че има препоръки за мазане с крем от невен за омекотяване и елансил за превенция на стрии, но елансилът не го откривам никъде наличен. Моля да ми препоръчате друго за превенция на стрии, от което сте доволни, тъй като моята кожа е предразположена към тях. И кога според вас може да се започне с мазането?

          # 88
          • Мнения: 237
          Здравейте! Видях в предишните коментари, че има препоръки за мазане с крем от невен за омекотяване и елансил за превенция на стрии, но елансилът не го откривам никъде наличен. Моля да ми препоръчате друго за превенция на стрии, от което сте доволни, тъй като моята кожа е предразположена към тях. И кога според вас може да се започне с мазането?
          Аз започнах преди самата операция (двадеситина дни преди). Редувам Невена с кокосово масло, масло с авокадо, за да подготвя тялото за голямото разтягане. В една тема във фейсбук четох, че медикасол помага много за стриите

          Последна редакция: пн, 31 окт 2022, 11:34 от geo_antonina

          # 89
          • Русе
          • Мнения: 7 804
          Аз редувам Арника и Медикасол. Започнах от момента, в които ми махнаха конците. Имам стрии на едната и така си стоят. Белезите още червени, но избеляват лека полека. На два месеца съм.

          Общи условия

          Активация на акаунт