Спирала - от висок клас

  • 7 505
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 599
Герлен - Дивинора  Peace

# 16
  • Мнения: 418
Tova sa lujbimite mi spirali :  L'EXTRÊME (Instant Extensions Lengthening Mascara) i  HYPNÔSE(Custom Volume Mascara) na LANCOME.

http://www.lancome-usa.com/_us/_en/catalog/makeup_lextreme.htm

http://www.lancome-usa.com/_us/_en/catalog/makeup_hypnose.htm

Uspeh v izbora Simple Smile

# 17
  • sofia
  • Мнения: 1 606


Ето това е моят избор!
Поправям се веднага - правилна е забележката: да, това е Helena Rubinstein - Lash Queen. Тя е за обем, за разделяне, удължаване, абе всички екстри накуп. Купила съм си я в кафяво - седи въпреки всички гореспоменати функции съвсем естествено и не се напластява. Предишните спирали, които съм ползвала са на L'oreal - Lash Architect и една удължаваща на Dior не помня как се казва . Е, тази  е в пъти по-добра. И освен всичко е икономична - четката е страхотна.

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 19:35 от bomboto

# 18
  • Мнения: 13 512
Ето това е моят избор!
Това Хелена Рубенщайн ли е? Пишете,бе,хора...Това е еди си коя спирала на еди си кой...момичето  по име ще си търси спирала, не по картинка. И пишете зашщо ви харесва, сравнете  я с други,които сте имали..нали трябва да е от полза поста, а не само да се пускат картинки

# 19
  • София
  • Мнения: 3 328
Още един глас за спиралата на Манхатън за чувствителни очи. Не е висок клас, наистина, но е много сполучливо направена и НАИСТИНА не дразни очите. А аз имам защо да го кажа.

# 20
  • Мнения: 599
Korff също имат за чувствителни очи, видях в една парфюмерия, не съм ползвала обаче и не мога да дам отзиви. 27 лв. беше цената.

# 21
  • Мнения: 5 103
YSL  си купих за куклени  мигли страхотна е Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 13 512
YSL  си купих за куклени  мигли страхотна е Heart Eyes
Ив Сен Лоран не са подходящи з а чувствителни очи.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 956
Здравейте, благодаря за препоръките.
Аз по принцип досега се гримирах много леко и по-скоро изравнявах тен, слагах малко спирала и руж и това беше. Но в един момент заразглеждах другите жени и ми направи впечатление, че качествения грим, добре нанесен , прави невероятни чудеса. И като взех да слагам по-умерени количества и по-често, изведнъж открих, че гримът с лошо качество загрозява в перспектива - миглите ми например доста пооредяха. Доскоро вярвах неотклонно на максимата "за красотата или плащаш или плачеш", но само за бялата козметика. Сега повярвах и за грима...
От вашите коментари се ориентирам за сега към Ланком и Шанел. Ив сен лоран съм пробвала наскоро - свекърва ми от десетки години само тази спирала ползва, но наистина на мен ми направи проблем с лещите... Полепи се по тях и нямаше отмиване - излезе ми много скъпа грешка - и лещи купувах след това, и спирали... и ме боляха очите...
А миглите са много важно оръжие на жената - хубавите гъсти и добре подчертани мигли правят чудеса. Струва си да се дадат повече пари, но миглите да не опадат.
Ако имате още коментари за спирали - чакам ги с интерес.

# 24
  • Мнения: 2 575
 
 Аз доста се зачетох в темата ти, защото наскоро имах същия или поне подобен проблем  Rolling Eyes
Отидох да си взема тази новата на Chanel, която очевидно е много прехвалена и рекламирана, но за жалост беше свършила точно тя и се чудих много коя да взема - е, реших да бъде на Диор Maximeyes, но не съм доволна особено.... Naughty
Май следващият път няма да експериментирам , а ще си взема Lancome  - Hypnose, поне знам че съм я ползвала и не рева всяка вечер Mr. Green

# 25
  • Мнения: 5 622
YSL  си купих за куклени  мигли страхотна е Heart Eyes

Абе да ти кажа, ако миглите ти не са куклени по принцип, чакай ти да станат такива с която и да е спирала  Wink

Аз пак казвам- ползвала съм на Шанел за обем(вече я хвърлих и не мога точно да напиша името и) и това беше най-хубавата ми спирала до сега! МОята беше кафява.

# 26
  • Мнения: 1 063
И аз наскоро в една тема за "козметиката s- класа" (вече я няма), споменах, че единствената ми страхотна спирала е била на Шанел. Нещо Lash, но отдавна свърши и също съм я изхвърлила, даже ако си спомня коя е, ще я купя пак. Беше черна, но имаше и синя и бе за обем. Не ми е от БГ обаче.
А именно тази на Диор, посочена от Asinka не ми хареса и я подарих - слепваше ми миглите, ефект никакъв.
Бих се замислила за тази на Ланком препоръчана от monda, но миглите са ми дълги и аз по-скоро съм доволна от тези за обем.

# 27
  • Мнения: 2 575

А именно тази на Диор, посочена от Asinka не ми хареса и я подарих - слепваше ми миглите, ефект никакъв.


Явно не само аз мился така.....за малко да реша, че съм сбъркала в оценката си за Диор-ската спирала Confused

# 28
  • Мнения: 3 342



Аз пак казвам- ползвала съм на Шанел за обем(вече я хвърлих и не мога точно да напиша името и) и това беше най-хубавата ми спирала до сега! МОята беше кафява.

Бубе, дали не е Drama Lash... Thinking Тя е точно за обем. Днес се сдобих с нея преждевременно - майка ми ми я избрала за един от коледните ми подаръци, решила да я пробва, но и се сторила ужасна и за да не я гледа и да се ядосва, решила да ми я подари бързо-бързо и да я махне от погледа си Joy
Утре сутринта ще видим толкова ли е ужасна. Досега не съм се разочаровала от нищо на Шанел, но не е късно - спиралите им не съм пробвала Rolling Eyes.
Всъщност и аз съм с лещи, така че ще мога да споделя отзиви и дали няма да раздразни очите ми.
Не знам обаче доколко мога да бъда критерий за това, защото досега и спиралите от среден клас - по принцип използвам тези на Лореал, не са дразнили очите ми.

# 29
  • Мнения: 3 342
Да дам отчет, че спиралата е наистина ужасна - просто е изсъхнала тотално. Вярно миглите стават прекрасни, но я слагах пет минути и напластявах ли - напластявах, за да се получи нещо... Confused
Чудя се сега какво да кажа на майка ми. И без това вчера и беше криво, днес ще и докривее съвсем.
Дали, ако звънне в магазина, ще и я сменят... Thinking
Просто недоумявам как може да злоупотребяват до такава степен... ooooh!

И в тази връзка - в събота купихме от представителен магазин комплект на Tommy Hilfiger - мъжки парфюм с душ-гел. Разглеждайки на другия ден списание "Ева", установих, че този комплект е с подарък мъжка чантичка. Да кажем, че леко се ядосах, тъй като дори не беше споменато за каквато и да било чанта. Така че вчера звъннах до магазина и се разбрахме, че днес по куриер и за тяхна сметка ще ми изпратят чантата. Все пак постигнахме нещо... Спиралата обаче е от друг магазин, отново от официалните представители на Шанел. Дали има смисъл да се обадим...

Общи условия

Активация на акаунт