Раждане и Плащане

  • 4 840
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
раждах в майчин дом в софия с планово секцио по мед. показания. много съм доволна от доктора, екипа и акушерките.

# 16
  • Мнения: 281
Раждах в "Майчин дом" Варна (частна болница, т.е. плащах). Както разбирате, парите не бяха рушвет, а болнична такса  Wink Доволна съм. Пак бих родила там  Peace

# 17
  • Мнения: 1 170
Аз родих в Майчин дом- София с уговорка и съм доволна  Peace

# 18
  • Мнения: 5 393
Родих в "Лозенец"(Правителствена), не съм плащала, планово секцио, много съм доволна. Peace

# 19
  • Мнения: 8 769
Раждала съм два пъти, но в анкетата мога да отговоря само веднъж, за съжаление.
Първият път раждах в Окръжна болница, Варна, с уговорка с лекар. Секцио по спешност. Платих и не съм доволна. Лекарката се казва Румяна Николова-не я препоръчвам! newsm11
Вторият път раждах във ВИП етажа на АГ болница-Варна, уговорка с д-р Танев, без да плащам допълнителни пари от легалните такива. Изключително доволна! newsm10
Отговорът ми в анкетата се касае за второто ми раждане.

# 20
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Родих нормално
Във Втора градска
без уговорка
без проблеми

след един час бях готова пак да раждам .

# 21
  • Мнения: 990
Родих секцио, планово с предварителна уговорка с лекар. Платих и не съжалявам, защото наистина останах много доволна.

# 22
  • Мнения: 679
Родих без уговорка в Света София, нормално. Много съм доволна от екипа водил раждането, както и от условията в болницата  Peace

# 23
  • Мнения: 2 577
Платих и съм доволна  Peace
- родих нормално в Бургас с предварителна уговорка с лекар

 newsm78 първия път като раждах нямаше здравни каси, както и практика да се правят уговорки, а също така и масово да се търгува с това ... след като родих само почерпихме екипа

# 24
  • Мнения: 8 505
Не съм плащала (само епидуралната и таблетката за предизвикване на раждането,но на лекар/акушерка-не),повече от доволна съм.Шейново.

# 25
  • София
  • Мнения: 563
Родих в София в Тина Киркова нормално. Не съм плащала нищо. Смених 3 екипа лекари, защото бях с изтекли води и никакви контракции. Отношението към мен беше нормално, но все още не мога да си отговоря на въпроса-ако бях платила щяха ли да ме държат толкова  Confused
И от работата на последния екип, който всъщност ме изражда, съм доволна. Хвалеха лекарката как ме е зашила, а аз дори не и знам името   Embarassed

# 26
  • Мнения: 640
За мамите от североизточна България препоръчвам раждане в Тутракан. Аз съм пример за доволна от обслужване и обстановка. Раждах нормално(бебе 4,350кг  Wink) с уговорка с доктор Бойчев.  Hug

# 27
  • Мнения: 5 790
Родих в Майчин дом София, планово секцио с уговорка с лекар. Не ми взе пари никакви, въпреки че му предложих.  Повече от доволна съм, както от отношението на лекаря, така и от отношението на акушерките и останалите лекари. Не съм имала никакви проблеми. Не съм била във ВИП стая, а в отделението на 7-мия етаж.

# 28
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Родих в София, в Окръжна болница - нормално!
УГоворка може да се каже че нямах, но направих в последният момент при постъпването в болницата!
Отношението беше страхтно и екипите бяха добри!
Пари категорично никой за нищо не ми е искал, но аз дадох от благодарност колкото прецених според възможностите   bouquet
Стаите бяха приятни и чисти и отношението на лекарите, сестрите и санитарките също беше перфектно до края на престоя ни там!  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 546
гласувах с 3 - тата опция.
Родих във Втора градска в София. Без уговорки, без да плащам. Нормално, без епидурална упойка. Питаха ме за самото шиене дали предпочитам местна или пълна упойка - поисках си пълна.
 Много съм доволна от отношението.
 

Общи условия

Активация на акаунт