Отговори
  • Мнения: 417
Случвало ли ви се е някога да се чувствате така сякаш не ви се занимава вече с тази реалност? Сами със себе си ви е най-добре, имате си фейсбук, ютуб, интернет.. можете с часове да си седите, лежите, с нещо в главата, абе с усещането за покой и с блаженото, до някъде, усещане, че го няма външния свят..
Е да, това съчетано с огромна физическа и психическа умора.

Последна редакция: сб, 08 окт 2022, 15:09 от bubanka

# 1
  • INFJ
  • Мнения: 9 365
Какво става, ако спре нета?

# 2
  • Мнения: 12 798
Не ми се струва необичайно. Изглежда ми като изморен човек, който иска да го оставят малко на мира.

# 3
  • Мнения: 1 574
Ами то някои хора така си мечтаем да си живеем вечно, ама си остава само мечта Simple Smile
Ако проблема се е появил отскоро, а преди това сте били активна и общителна пуснете си едни изследвания, някои дефицити или хормонални нарушения влияет така.

Последна редакция: сб, 08 окт 2022, 19:20 от stalia

# 4
  • Мнения: X
За мен ще е странно. Ако съм много много изморена ми се е случвало. В период, в който бях сменила работата с нова, записах курс за преквалификация, тренирах 3-4 пъти седмично и ходех на локация в офис. Понякога исках да изкарам ден да гледам тъпотии в нета и да си почивам. Но на следващия вече исках да виждам хора и да излизам с приятелите си.

Като цяло затворена не мога да седя, за мен такова време е загубено. Предпочитам да се виждам с хора, отразява ми се много добре.

# 5
  • Мнения: 5 820
Да, случва се често при мен. Просто седя по цял ден на лаптопа - гледам филми, уча нещо, чета и гледам интересни теми и т.н. Искам да забравя, че изобщо съществува проклетата реалност. Но после след седенето дълго време 8-10 часа пред лаптопа без дори да стана да се пораздвижа, освен до тоалетната, да пия вода и да ям нещо, после цялото тяло ме боли, схваната съм, много силно главоболие се появява, виене на свят, болка в очите и трудно фокусиране и т.н. Обикновено го правя това и с дни продължава, въпреки че не се чувствам добре, когато ме е обзела пълна апатия, депресия, пълно разочарование и разстройване.

# 6
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 121
Бягство от реалността, съвсем нормално е, на всички им се случва в една или друга степен. На него разчитат всички развлекателни индустрии, иначе нямаше да ги има.

# 7
  • София
  • Мнения: 712
Аз се чувствам така когато съм под стрес. Не искам никой да виждам, даже Тв не пускам. Като си почина добре, отминава.

# 8
  • Мнения: 12 473
Да.
И често ми се струва, че съм извън тази.

Общи условия

Активация на акаунт