София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово- Тема 5

  • 15 777
  • 189
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 814
Ако не ти е далеч, провери при Руми в читалище Витоша. Преди имаха часове в Сряда и Петък. Мисля и в събота, но в Княжево. Телефон мога да дам на лични.
Извинявай, къде в Княжево се провеждат часовете и от колко часа са?

# 76
  • Мнения: 957
Информацията, която имам е отдавна. Мога да дам на лични телефона на учителката.

# 77
  • София
  • Мнения: 170
Здравейте, можете ли да препоръчате добър фризьор за тийнейджър в Борово, Красно село?

# 78
  • Мнения: 171
Салон Тиара в Борово, Ники. Много е добър!!
Здравейте, можете ли да препоръчате добър фризьор за тийнейджър в Борово, Красно село?

Последна редакция: чт, 04 май 2023, 01:10 от Mushica

# 79
  • Мнения: 243
Добър ден, някой може ли да ми даде адреса на д-р Кънчева от 20 поликлика но този който и е другия кабинет. Благодаря

ул. Симеон Радев 27, но само с предварителна уговорка за дните вторник и четвъртък Simple Smile

Здравейте, а може ли актуален график и телефон за връзка за запазване на час, тъй като очакваме бебче и искаме да направим консултация и евентуално да се запишем при нея?

# 80
  • Мнения: 5 814
Знам, че е коментирано, но може ли да кажете кое училище е по-добро: 2-ро или 5-то?

# 81
  • София
  • Мнения: 770
За 5то не знам, но от 2ро съм много доволна. За начален етап, 2ри клас е сина ми. Учителката всъщност е най-важна.

# 82
  • Мнения: 9 000
Дъщеря ми или 7 години във 2ро, синът ми е 1ви клас във 2ро. Доволна съм.

# 83
  • Мнения: 5 814
Да, знам, че учителката е най-важна е начален етап.
Аз за това питам къде са по-добри учителите -специалисти.
И има ли извънкласни занимания?

# 84
  • Мнения: 9 000
Във второ има много извънласни занимания, английски, танци, спортове няколко, поне 10 са.
В пето също в читалището има доста извънкласни занимания.

# 85
  • София
  • Мнения: 88
Здравейте, препоръчайте ми личен лекар в 20 ДЦК. До момента бях при д-р Вангелова, но тя ще практикува до 31.09, след това се пенсионира. Трябва да я сменя за съжаление по-рано, защото съм бременна и не мога да чакам до последния момент.

# 86
# 87
  • Мнения: 108
Здравейте, моля за мнение з 80 ОДЗ Приказна калина.
Приеха детето ми за втора градинска група. В момента посещава 124 ДГ Бърборино, но тъй като чакаме бебе през август решихме да пробваме в 80 ОДЗ, за да има по-голям шанс бебета за ясла. Но сега сме в чуденка дали да местим малкият. Ще съм много благодарна да споделите мнения и опит от детската градина.

# 88
  • Мнения: 235
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали месарница и млекарница в района?

# 89
  • Мнения: 879
Търся добра маникюристка в района. Да може и педикюр (не е необходим медицински).

Общи условия

Активация на акаунт