Най-гадната зодия за мъж! - 5

  • 28 613
  • 781
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 333
Аз като жена лъв, смятам, че мъжете лъвове които познавам са много труден характер, опърничави, лесно раздразними, обидчиви, дълго се сърдят, инатливи. Дори нямам приятели от тази зодия като се замисля.

# 31
  • Мнения: 4 682
Комуникацията ми с мъж Овен или Лъв е мъкаааа , за нещо повече - абсурд.

# 32
  • Мнения: 4 403
Аз като жена лъв, смятам, че мъжете лъвове които познавам са много труден характер, опърничави, лесно раздразними, обидчиви, дълго се сърдят, инатливи. Дори нямам приятели от тази зодия като се замисля.
Като обидчива жена скорпион потвърждавам, че ММ лъв е дооста обидчив и инатлив Simple Smile
Но иначе не бих го нарекла труден характер. Даже на непукист ми бие, супер не-емоционален (за разлика от мен), не се ядосва лесно, особено за дреболии (за разлика от мен),  и като цяло съм на мнение, че докато има "дърво в саваната, под което да спим" на света проблеми няма. Образно казано. А по-директно - не се косят ни за дом, ни за нищо, всичко само ще се нареди май е житейска философия на мъж-лъв.

# 33
  • Мнения: 1 895
И моята комуникация с Овен е много трудна. Връзка не съм имала.
Най - обидчив, за сега нареждам Девата, това на база моето обкръжение. За връзка не мога да коментирам и двете зодии.

# 34
  • Мнения: 2 146
До скоро харесвах овните. Обаче се занимавам с една звезда от известно време и нещо си промених мнението май. Супер сръдлив, сакън да не му кажеш нещо, веднага се врътва като обидена мома. Его и инат малко повече от необходимото. А аз съм теле и нали се сещате сблъсъка какъв е, остри камъни, май няма да смелим брашното.

# 35
  • Мнения: 4 682
Ааа никога не казвай НИКОГА😉
По мои скромни лични наблюдения точно два остри, два рогати, два огнени и т.н. си откарват цял живот заедно . Там подобието в темперамента ги държи във връзка - на мен като земен човек обичащ спокойствието ми е странно , но пък аз може би бих била скучна на тях😄

# 36
  • Мнения: 1 788
Не е лично, но според мен водолей е много хубава зодия, и за жена, и за мъж. Мъжът ми е водолей и се разбираме много добре. Но може би защото съм близнаци, ми се струва така.

# 37
  • Мнения: 6 225
Близнаци и Водолей много си отиват и много се разбират. Везни и Водолей също. Но други зодии трудно изтърпяват Водолей за сериозна връзка/семейство.

# 38
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 644
Рачка съм аз, уж невъзможен съюз.
А много се разбираме, вече много години.

# 39
  • София
  • Мнения: 6 231
Близнаци и Водолей много си отиват и много се разбират. Везни и Водолей също. Но други зодии трудно изтърпяват Водолей за сериозна връзка/семейство.
Аз като Водолей мога да кажа, че не изтърпявам везни. Ама мен Дева ме търпи, та може и да съм дефектен водолей.

# 40
  • Мнения: 2 146
Странна комбинация рак и водолей. Рачето, с неговата вечна жажда за внимание и обсебване и свободолюбивия водолей.

# 41
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 644
Един скучен ден няма в тази къща. Grinning

# 42
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Хм, Раче да харесва екшъни?!  Някоя друга планета пали водата..или й дава въздушност Joy

# 43
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 644
Джулая, накара ме да се замисля Heart
Много лъв имам в наталната карта, може би затова.

# 44
  • Мнения: 646
На ниво комуникация, за мен най-трудни са "земните" мъже, Дева, Телец, Козирог. Целият им прагматизъм, материализъм, някакъв криворазбран перфекционизъм... имам чувството, че сме от различни планети. 😵‍💫
Огнените и въздушните обожавам за лаф моабет, много смях, много фън. Най-добрите ми приятели мъже винаги са били сред тях.

Наскоро оплюх Лъвът (и все още стоя зад думите си), но това е една от малкото зодии, наред с Рибите, която стоически и успешно понася отвратителния Скорпионски характер, евала! 😆🏆

Общи условия

Активация на акаунт