Избор на Airfryer - тема 2

  • 79 207
  • 772
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 321
Косори е 141 евро в немския Амазон. По спомен от тукашната цена, си е на добра оферта.
За таксуването, най-добре е да се пита превозвача, но пък никога не се знае точно тази бройка в какъв кашон ще решат да я сложат Амазон.
Техника аз предпочитам с директна доставка да купувам. Ако се налага връщане, не ми се занимава с обяснения. Това, в случай че си заслужава сумарно упражнението.

# 706
  • Мнения: 1 450
Аз съм с това косори,купувано от немския амазон. Доставчиците си го сметнаха на кг,не говоря за Габко,обаче.

# 707
  • София
  • Мнения: 617
Здравейте,
AirFryer фурните, които плзвате, с един или два нагревателя са?
На Cosori има фурна с два нагревателя.
Има и други марки, значително по-евтини.
https://www.amazon.de/Multifunctions-Dehydrator-Function-Airfrye … lbWF0aWM&th=1

# 708
  • София
  • Мнения: 16 192
Моята фурна е само с горен реотан.
За 80 лв. толкова.

# 709
  • Мнения: 9 251
Привет! Аз вече съм се насочила към косорито - dual blaze. Та въпроса ми е ==> някой купувал ли го е от Германия? Чудя се колко ще ми излезе доставката(Gabco ползвам от години). Дали го таксуват като обемна пратка... или на килограм смятат?🤔

Аз си го взех от немския Амазон за 124 евро - с Габиели - 19.30лв. платих! на кг.= 260лв тотал - тука са се оляли 🤬🤬в косори 449лв.
като го поръчвах имаше опция да го сложат в амазонски кашон за да не се вижда -Безплатно!
взех офертата.
Обикновения кафяв кашон беше излят точно по оригиналния, добре че така го взех, че неговия е брандиран целия, та така си беше по обикновен Wink

Последна редакция: пт, 29 сеп 2023, 18:54 от pinko

# 710
  • София
  • Мнения: 4 744
Добър вечер!
Нова съм в групата и ще помоля за мнение за този уред
https://www.google.com/search?q=%D0%B5%D1%8A%D1%80+%D1%84%D1%80% … rc=8_PVJTsmxc3ZPM
Колега на ММ му е казал че пече но слабо, пък в група във фб го хвалят.... Поръчах го и утре като пристигне се започва мисленето дали да го взема..... Не съм в час с тези уреди.....

# 711
  • Мнения: 57
Здравейте! Искам да си купя air fryer, защото старият го ползвам вече 4 години. Кой ще ми препоръчате за семейство, всеки ден използващо го? Освен това с тефлоново покритие ли са?...

# 712
  • София
  • Мнения: 317
Добър вечер!
Нова съм в групата и ще помоля за мнение за този уред
https://www.google.com/search?q=%D0%B5%D1%8A%D1%80+%D1%84%D1%80% … rc=8_PVJTsmxc3ZPM
Колега на ММ му е казал че пече но слабо, пък в група във фб го хвалят.... Поръчах го и утре като пристигне се започва мисленето дали да го взема..... Не съм в час с тези уреди.....

Уреда е много хубав,не знам какво се има в предвид ,че "печа но слабо". Този колега ако има някой еър фраер от 100 лв. менте и за това мнението му да е такова. Ползвайте си -уредите на марката са с доказано качество,аз имам комбиниран мултикукър + еър фраер и съм много доволна.

# 713
  • София
  • Мнения: 924
Скрит текст:
Привет! Аз вече съм се насочила към косорито - dual blaze. Та въпроса ми е ==> някой купувал ли го е от Германия? Чудя се колко ще ми излезе доставката(Gabco ползвам от години). Дали го таксуват като обемна пратка... или на килограм смятат?🤔

Аз си го взех от немския Амазон за 124 евро - с Габиели - 19.30лв. платих! на кг.= 260лв тотал - тука са се оляли 🤬🤬в косори 449лв.
като го поръчвах имаше опция да го сложат в амазонски кашон за да не се вижда -Безплатно!
взех офертата.
Обикновения кафяв кашон беше излят точно по оригиналния, добре че така го взех, че неговия е брандиран целия, та така си беше по обикновен Wink
Ура... Бързам да се похваля. Много съм доволна от амазонските прайм сделки вчера и днес.
Косорито - dual blaze -  бялото на цвят е намалено на 149 Е. И някакъв ваучер за - 30 Е се приложи на чекаута и стана тотал 119 Е( плащането мина - 235 бг лева). Чудна сделка. Поръчах го и аз в амазонски кашон, та да видим. Пинко, благодаря ти, че даде съвет за това.
Сега ще чакам с нетърпение. Голям мерак.

Последна редакция: ср, 11 окт 2023, 17:42 от amia_a

# 714
  • Мнения: 9 251
amia_a,

браво, радвам се дори на по добра оферта си го взела, приятно ползване - аз моя кусурчо го спуквам от тестване днес на bake - 8 мин и пица с мое си тесто

# 715
  • Мнения: 1 450
Започва да ме дразни тази решетка на косори. Единственият начин да извадиш нещата от кошницата е едно по едно. На филипса беше голямо удобство как се махаше решетката,мазнината оставаше на дъното и спокойно можеш да си изсипеш готовата храна. Ако по същия начин обърна да изсипвам храната от косорито-ще се разтече и мазнината,която се е отделила при готвене

# 716
  • Мнения: 6 031
Наистина изглежда доста неудобно така. Една доста удобна функция му е спестена, а уж трябва да е по-добро от предишните. Доста се колебаех като избирах, сега съм доволна, че не съм се спряла на него. Лидълският е чудесен Heart

# 717
  • Мнения: 494
Аз в Косори готвя в хартиени тавички,мазнина ползвам много малко и с тавичката изкарвам нещата.

# 718
  • Мнения: 1 450
Аз в Косори готвя в хартиени тавички,мазнина ползвам много малко и с тавичката изкарвам нещата.
.

Какво означава с мазнина готвите малко? Аз не използвам никаква мазнина като правя крилца,тя се отделя от тях и пада в тавичката…

# 719
  • Мнения: 18 055
И аз винаги съм се чудела на тия хартии и тавички дето слагат във фраерите. На мен точно отичането на мазнината ми харесва. Фортекса е със същата решетка, вадя с решетеста лъжица, не е проблем изобщо

Общи условия

Активация на акаунт