🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 6 (09.10 - 16.10) 🐄

  • 35 353
  • 920
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 493
Какъв ортопед? Каква болница? Smile Аз пък разбрах, че Радо си разхождал кучето в градинката между блоковете им и тъй срещнал топ 10 в неговата класация на Фермери - Ваня! И даже не се познават добре, щото ако се познавали, щял да знае, че на Ванчето баба ѝ е починала преди 10 години.

Благодаря, Дяволе! Благодаря, Бен! Beers

Альона и Лили приятелки?
Аксения бяха я накичили с венци в промото, залагам на нея. Ванчето в обора за Новите. Елена се засегна, може и да си го върне.

Последна редакция: нд, 09 окт 2022, 23:56 от Cafelate

# 31
  • Мнения: 9 120
Мисля, че Альона ще предложи Лили за фермер.
Дано ни я спести!
Мерси за новата тема!

# 32
  • Мнения: 8 578
Тя Ванчето почна да обяснява, че канила Радо да ходи с нея на ортопед (!?!) или, че по пътя за ортопеда го засякла. Някаква такава глупост беше.😂 А той каза, че си разхождал кучето в градинката на блока и я канил на кафе.😀

# 33
  • Мнения: 1 247
Какъв ортопед? Каква болница? Smile Аз пък разбрах, че Радо си разхождал кучето в градинката между блоковете им и тъй срещнал топ 10 в неговата класация на Фермери - Ваня! И даже не се познават добре, щото ако се познавали, щял да знае, че на Ванчето баба ѝ е починала преди 10 години.

Той живеел до Трета градска, тя живеела наоколо... срещнали са се в парка, питал я кво прави, тя казала "отивам на ортопед ела с мен ако искаш."

Как се кани непознат човек на ортопед, аз не знам. Премълчават голяма част от историята.

# 34
  • Мнения: X
Може да са се засякли в църквата и да не са напълно непознати. 🤔

# 35
  • Мнения: 3 736
Хайде и аз тук!
Благодаря за новата тема.

Никакви прогнози нямам за новата седмица, но стискам палци на старите да отбележат точка.

Закономерно си отиде Альона - на арената беше като попарена, нищо общо с фурията, която е. Като че се беше предала предварително. Ако е посочила Лили за фермер, направо ще и разгони фамилията. Никак не я виждам да озапти Гечо.

Новите... за новите нищо не ми идва да напиша. Браво на Елена, пребори се за оставане.

# 36
  • Мнения: 15 960
Ванчето от много чекнеж напред-назад си беше счупила крака и сигурно при някое отиване на ортопед е срещнала този виден ерген и левент Радо, и в опит за сближаване го е поканила с нея, но пак - греда.

# 37
  • Другата България
  • Мнения: 37 549
Може да са се засякли в църквата и да не са напълно непознати. 🤔
И ей така като стане, и после иди доказвай, че нямаш сестра....
Ванчето от много чекнеж напред-назад си беше счупила крака и сигурно при някое отиване на ортопед е срещнала този виден ерген и левент Радо, и в опит за сближаване го е поканила с нея, но пак - греда.
Тя го беше чупила някъде по Разложко, нали беше се натресла на Джоли в СП, тя го разказваше точно тогава. Джоли ако чете, да разкаже какво точно беше станало, че мина време и не помня чак толкова, явно наистина ще ми е необходим гинко билоба. Та при някой контролен преглед ще да е било.

# 38
  • Мнения: 468
Според мен Альона ще предложи Лили за фермер и ще изберат Гечо за ратай, дори част от мъжете му се дразнят и смятам,че това и най-логично да е Гечо. Освен ако не се притесняват, че ще ги съботира както се закани.
При новите смятам,че Радко на 100про ще е отново ратай 💁♂

# 39
  • Мнения: 1 247
Според мен Альона ще предложи Лили за фермер и ще изберат Гечо за ратай, дори част от мъжете му се дразнят и смятам,че това и най-логично да е Гечо. Освен ако не се притесняват, че ще ги съботира както се закани.
При новите смятам,че Радко на 100про ще е отново ратай 💁♂

Гечо нали каза, че ако е ратай ще се грижи за животните, иначе на всичко - саботаж. Ами, значи, ако е при животните, поне ще върши нещо.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 951
Ванчето ми е толкова анти... Пренавита лисица.

# 41
  • Мнения: 1 388
Благодаря за темата!

Снощи не успях да гледам дуела, и умрях от яд като разбрах резултата, не ми допада нещо в Елена.

Смятам, че Альона ще избере жена за фермер, ще видим дали ще е Лили, ратай Аксения.

# 42
  • София
  • Мнения: 11 641
Аз мисля, че няма да се притесняват, че Гечо ще ги саботира, а че ако Новите спечелят, ще го изпратят на дуел и може да запишат точка. Така че може и някой по-силен да намекне, че иска. Като ги гледам как се надъхаха след отпадането на Альона, може би ще ги избие и на чест.
Интересно е като са две групи, има съревнование и мислят как да надиграят другите.

# 43
  • Мнения: 10 894
Мерси за темата!

Нямам идея кой ще предложи Альона за фермер. Обаче силно се надявам Радо да е ратай. Най-противен от Старите ми е Гечо, после Чавдар. Лили чак анти не ми е, но е голямо мрънкало.

# 44
  • Другата България
  • Мнения: 37 549
Аз мисля, че няма да се притесняват, че Гечо ще ги саботира, а че ако Новите спечелят, ще го изпратят на дуел и може да запишат точка. Така че може и някой по-силен да намекне, че иска. Като ги гледам как се надъхаха след отпадането на Альона, може би ще ги избие и на чест.
Интересно е като са две групи, има съревнование и мислят как да надиграят другите.
Именно, затова аз залагам на Гуспата.

Общи условия

Активация на акаунт