💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 7 (09.10 - 16.10)

  • 102 508
  • 2 943
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 943
Червени - жена.
Жълти - Валерко.
Сини- Алекса.
Червени на реката.
Сини в резиденция.

Според мен Жълтите няма да рискуват Мамин златен след всичко, което се случи с тези елиминации.

# 46
  • Мнения: 909
Благодаря от 💖 за труда. Корицата не ме грабва, затова ще влизам по-рядко😊
Имам предчувствие, че сините са на резиденция.
Но се моля жълтите да са реката, за да видим целия букет от “качества” на Женито🤣

# 47
  • Мнения: 266
Понеже другата тема вече е заключена ще пренеса некадърно тук един цитат от нея.


Познавайки продукцията очаквам точно в седмицата на сливането на племената капитан на сините да е Гого (умниците ще го пратят с цел да краде нещо от другите капитани и така няма да рискуват себе си) и да го изправят срещу две жени от другите два отбора. Това ще го остави на последното трето място и ще го елиминират директно в стил "Игра на тронове" като всеобщ любимец на феновете. Неговите супер герои съответно ще ги разпаднат и ще оставят другите капитани да си избират играчи.

Наистина се надявам това да не се случи...

# 48
  • Мнения: 4 479
Сега се замислих, че много ме е яд за Чакалов, защото момчето гореше за играта и заслужаваше да стигне поне до етапа с двете племена, а защо не и до сливането. Но изгоря в капана на двойния аршин на Безстрашните.
Ако нямаше директна елиминация според мен щеше да бие Веси, но уви... надявам се да не го е яд.

Много ми се иска в следващ сезон да подобрят битките, когато се изправят жени срещу мъже - втори пореден сезон виждаме страшни тъпотии само и само жените да имат уж равен шанс, а реално имат много по-голям. Нищо не пречи да са трасета с много елементи, от които всички може да спечелят - еталон за равностойна битка ми е елиминационната между Горилата и Неделчо, където бяха сложили от силните елементи и на двамата.

# 49
  • Мнения: 297
Червените сигурно ще изберат отново гената за капитан, защото при другите доста куци седмици бяха (въпреки че генчо си има слаби страни, повече със сигурност са силните)
Сините ще изберат алекса или гого, по-вероятно гого, а и той за трета седмица ще се самономинира😀

# 50
  • Мнения: 3 450
Благодаря за темата. Искам си Гого на корицата. Много ли искам?
Ти му виж последната снимка в инстаграм по-добре. Много е...тигърска. От ръката, по-скоро лапата на тигъра, ме побиват тръпки...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 3 857
Стига да искат, надали е много трудно да направят многокомпонентна игра, даваща реални шансове и на двата пола. Когато не искат,  гледаме това, което ни показват вече 4 сезона.

# 52
  • Мнения: 990
Благодаря за новата тема и за това, че са включени колажите и меметата. С удоволствие си ги припомних, особено мислещото Зори на La Vikinga Grinning

Утре за избор на капитан при Непобедими очаквам Зори или Мира, при Безстрашните вероятно Ралица. При Супергероите ще е Илиян или Касим, защото те още не знаят, че играта е навлязла във фаза на директна елиминация.Ще гледат да си запазят двата гласа в тяхната коалиция.Надявам се Супергероите да спечелят резиденцията, а Безстрашните да са на реката. Георги да си яде богатото меню сред патетата и кучетата на стопанството и да им хвърля по някой залък. Искам повече кадри на стопанина, много ми е смешен. Laughing

Има една потребителка, която не е особено активна делничните дни в темата, но събота и неделя е редовна да държи сметка на другите за мнението им и да се заяжда. Не знам отдаденост ли е това Trollface или твърде много свободно време, но е доста досадно....

И те така, толкоз от мен за сЯ.

# 53
  • софия
  • Мнения: 3 425
Айде, честито ни нова тема! Благодаря,  момчета. За мен жълтите са най - трудно разгадаеми за избор на капитан. Не мисля, че на Михаела или Ралица ще им даде да шефстват госпожата. Те вече са в черния списък. Мирела също няма как да я повтори баш сега. Остават самата Джаф и Валери. Според мен след тези двойни елиминации няма да иска да е на пангара моля другарката. Предполагам, че ще е Валери, но и тук не съм сигурна. Отивам сега да гледам лайфът на чакалчето.

# 54
  • Мнения: 147
Стига да искат, надали е много трудно да направят многокомпонентна игра, даваща реални шансове и на двата пола.

Концепцията е първата елиминационна да е еднокомпонентна игра и така трябва да бъде. Как го виждате две тежки многокомпонентни битки в рамките на няколко часа? Просто трябва да се преосмисли директната елиминация в еднокомпонентна игра с голям случаен фактор, защото е тъпо да отпаднеш заради едно подухване на вятъра примерно. Да има нещо като втори шанс за загубилия.

# 55
  • Мнения: leet
Искам сини на резиденцията, червени на стопанството и жълти на реката. Но едва ли... Не понасям Жени, буквално ми е не на два минуса, а на сто и два(с Елица), но не споделям мнението, че заради нея няма да идат на реката. Защото е вътрешна. Просто им се получава. За съжаление. Тя тръгна от риалити с много по-тежки условия.

# 56
  • Мнения: 4 479
Искам сини на резиденцията, червени на стопанството и жълти на реката. Но едва ли... Не понасям Жени, буквално ми е не на два минуса, а на сто и два(с Елица), но не споделям мнението, че заради нея няма да идат на реката. Защото е вътрешна. Просто им се получава. За съжаление. Тя тръгна от риалити с много по-тежки условия.
Според Туджаров условията в Сървайвър са по-леки, отколкото на Дивата река, сравниха Сървайвър със стопанството, където имаш дажба на храна. В Сървайвър имат и възможност да си облагородяват условията, на реката - трудно.

И друго нещо от техния подкаст, този път от последния епизод, но може и да сте го коментирали: отново Туджаров отбеляза, че организацията е била много зле и Паулина непрекъснато е спорела с продукцията за неща, които да им осигурят. Според него Сървайвър 12 години по-рано е бил много по-добре организиран и очаквал нещо съвсем различно.
Според Неделчо Звезделина е била сред вярващите, че участниците вечер спят в хотел и си хапват редовно, затова и толкова се изнервя на Реката. Каза, че Мис Ели от техния сезон е била така и тя е реагирала твърде зле дори на Стопанството.

# 57
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 410
Искам сини на резиденцията, червени на стопанството и жълти на реката. Но едва ли... Не понасям Жени, буквално ми е не на два минуса, а на сто и два(с Елица), но не споделям мнението, че заради нея няма да идат на реката. Защото е вътрешна. Просто им се получава. За съжаление. Тя тръгна от риалити с много по-тежки условия.
това май стана всенародна мечта Smiley

# 58
  • София
  • Мнения: 3 955
По повод лайфовете - хващала съм такъв на Лефтеров + Чакала на едно, Гого, Касим, Илиян. Мани и Цецо не съм сигурна дали не се появиха за малко.

# 59
  • Мнения: 6 496
Благодаря за труда!

Сините на Резиденцията, по чудо Червените на стопанството и след загубата на топ състезателя Чакалов - Жълтите ще изпаднат на реката.

На всички зодиите са разкрити, само Гого е потаен. Коя зодия е Гого? Wink

Общи условия

Активация на акаунт