Желязо дефицитна анемия

  • 888
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Здравейте,имам желязо дефицитна анемия,какво ще кажете за приема на витамин Б 12

# 1
  • Мнения: 11 844
Здравейте,имам желязо дефицитна анемия,какво ще кажете за приема на витамин Б 12

Прием на В12 сваля още повече желязото.

# 2
  • Мнения: 78
Първо изследвах феритна и след това ми изписаха и пих 1 месец ето това.

# 3
  • Мнения: 29
Първо изследвах феритна и след това ми изписаха и пих 1 месец ето това. И аз съм го пила,феритина ми беше 9,а трябва 100, доколкото знам,но го вдигна за няколко месеца и край, желязото ми е 3.6

# 4
  • Cobrs
  • Мнения: 791
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали хематолог в София, от който сте доволни.

# 5
  • Мнения: 4 792
Доц. Евгений Хаджиев - ДКЦ/УМБАЛ Александровска.

# 6
  • Cobrs
  • Мнения: 791
Благодаря, Hope! 🌹

# 7
  • Мнения: 116
Здравейте, с желязодефицитна анемия съм и ми изписаха желязо и б комплекс на Better you. Дали на някой са помогнали за повишаване на желязото и феритина, моите са доста ниски към 3 при долна граница 7 Sad

# 8
  • Мнения: 29
Здравей аз какво ли не пия желязо ми е 4 хемоглобин е 108 а феритина 9 изпаднах в депресия вече

# 9
  • Мнения: 78
СОРБИФЕР ДУРУЛЕС табл - само това ми помогна. Задължително 2 часа преди и след приемането не се пие и яде нищо.

# 10
  • Мнения: 116
Може би трябва да ви направят вливки тогава
с желязо 
Здравей аз какво ли не пия желязо ми е 4 хемоглобин е 108 а феритина 9 изпаднах в депресия вече

# 11
  • Мнения: 11 844
Здравей аз какво ли не пия желязо ми е 4 хемоглобин е 108 а феритина 9 изпаднах в депресия вече

Намерете причината за това ниско желязо. Да нямате бактерия в стомаха, която да го "яде" . С желязото е хубаво и вит.С да се приема.

Общи условия

Активация на акаунт