Знаете ли кого видях - 42 тема

  • 134 616
  • 849
  •   1
Отговори
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 197
НОВА ТЕМА - ДОБРЕ ДОШЛИ





Споделете накратко кого сте срещнали,
ако решите - къде сте го видели, вашето впечатление и мнение




Предишна тема:

тема 41

# 1
  • Мнения: 10 351
Аз ли съм първа? Вчера видях посланичката Митрофанова с мъж и дете на разходка в горичката близо до посолството. Учудих се, че бяха без охрана.

# 2
  • София
  • Мнения: 8 103
Просто не си я видяла охраната Simple Smile

# 3
  • Мнения: 10 351
Освен, ако мъжът е бил охрана, а не нейният.

# 4
  • Мнения: 31 111
Със сигурност има охрана наоколо.

# 5
  • Мнения: 10 351
Може би наистина много дискретна. Но наоколо наистина нямаше хора. Пътеката беше права и широка, имаше видимост.

# 6
  • Мнения: 24 269
Аз се изненадах, че дете е имало с тях

# 7
  • Мнения: 10 351
Тийн беше, не точно дете.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 553
На Биляна Йотовска мъжа и дъщерята явно живеят в нашия район, много често ги засичам. Онзи ден бащата беше точно до мен, не е висок изобщо, може би към 170 см. Дъщеря му върви и се държи сякаш е кралица, а всички около нея са от простолюдието.
Мила Михова и майка ѝ на Витошка - Мила е свалила много кг и изглежда добре и свежа, нисичка е, към 160 см.
Свилен от Остава на една малка уличка - по ТВ изглежда по-скоро дребен и смотан, на живо е висок.

# 9
  • Мнения: 24 269
Свилен не е висок! За мен висок мъж е над 180см, уточнявам да не започне спор

# 10
  • Мнения: 1 005
Антония Петрова - малко плаши.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 123
Благодаря за темата!Често виждам Иван Гарелов в квартала.

# 12
  • Мнения: 4 563
Преди години, Херо Мустафа тъкмо беше станала посланик тук. Един уикенд бях в мол Сердика. Гледам срещу мен ходят двама мургави, оглеждат се във всички посоки. Загледах ги аз, държаха се странно, разминахме се и с периферното си зрение видях послничката, буташе количка с малко дете.  Съответно след като се разминахме аз се обърнах на 360 градуса, огледах ги всички и ги проследих с поглед къде отиват. Ако охраната не правеше такова впечатление изобщо нямаше да обърна внимание на жената и да се сетя коя е. Тя също е ниска, незабележима, нормална жена.

# 13
  • София
  • Мнения: 8 103
Калина Паскалева видях. Аз, ако съм мъж, и трябва да целувам това подобие на уста ще се изповръщам. Устните ѝ приличат на огромни наденици. По средата на долната има някаква огромна бръчка и я разделя на две. Прилича на хемороид.

# 14
  • София
  • Мнения: 12 361
Преди малко видях Ицо Хазарта. Зелено яке, сини маратонки и дънки. Намръщен.

Общи условия

Активация на акаунт