Знаете ли кого видях - 42 тема

  • 134 708
  • 849
  •   1
Отговори
# 30
  • до морето
  • Мнения: 2 290
Това с джипката са театри. Това лято, без да е премиер, се движеше с кортеж от поне 3 коли. Отишъл на ресторант в комплекс, блокирали пътя, от където минава влакче за туристите, та се наложило да разкачат вагони, много бяха възмутени хората.

# 31
  • софия
  • Мнения: 25 478
И е нарушаване на правилата, ама нали е ББ та ще му го пишем в графата "И аз съм човек, и аз имам човешки нужди. Няма вие да ми казвате какво да правя".

# 32
  • София
  • Мнения: 1 662
Митрофанова я бях виждала миналата година, края на септември да си купува сладолед от един магазин на Графа. Привидно, в магазина нямаше охрана, но когато излезе, мистериозно се появиха трима човека.
Миналата седмица видях Теа, приятелката на Наум Шопов и сестра и в мола - на живо не можеш да ги различиш, на снимки имат известна разлика.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 1 683
С Митрофанова се сблъсках на един ъгъл в Стария град в Пловдив. Понеже зеех настрани, за малко да връхлетя отгоре й. Беше с антураж от няколко души, които вървяха до нея, не изглеждаха да са охрана, но не се съмнявам, че поне един от тях е бил такава. Говореше си с единия от свитата. После вече видях ескорта от няколко коли като си тръгваше. И в тази връзка - неприятна ми е визуално (и не само), беше облечена в по-ярки цветове с едни големи цветя като щампа.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Мария Илиева с двете деца, мъж и компания в заведение.

Радина Кърджилова - много красива!

# 35
  • Мнения: 7 766
Първанов по време на втория си мандат често пазаруваше в Билла България без охрана. Засичала съм го няколко пъти. Освен ако охраната не е била на паркинга, но тогава за какво му е, докато той е вътре в магазина? Rolling Eyes

С най- "впечатляваща" охрана съм виждала Цветелина Янева. Влезе в една оптика с антураж от 7 бабанки.

# 36
  • софия
  • Мнения: 25 478
Първанов баш! И след мандатите си ходеше с охрана в кварталния магазин и на пазара и му носеха торбите.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 569
В предната тема говорехте за Алгафари- Нидал съм го засичала точно по тези улици, все сам обаче. Но е добре да се уточнява кой точно от братята. Мадлен е женена за Нидал Алгафари, а брат му Мажд Алгафари не знам дали има семейство

# 38
  • софия
  • Мнения: 25 478
Съвсем ясно си беше за кой Алгафари се говори.

# 39
  • Мнения: 342
Иван Гешев. В ресторант, извън София, с жена си и приятели. Тихо и спокойно си вечеряха, без да се набиват на очи. На съседната маса бяха. Впечатлението ми е, че се държат като съвсем нормални хора.

# 40
# 41
  • Мнения: 1 007
Огнян Герджиков във Фантастико.

# 42
  • София
  • Мнения: 14 708
Томислав Дончев при БАН, явно отиваше в парламента. С якенце върху костюма, слушалки и раничка на гърба.

# 43
  • Мнения: 24 355
Вчера се разминах със Спас Кьосев

# 44
  • Мнения: 33
Бойко Рашков, на паркинг на Кауфланд в Младост.

Ванката Гешев нямам съмнение, че се държи нормално в ежедневието. Само пред камери се прави на и аз не знам какъв. А атентатът е пълна пародия.

Общи условия

Активация на акаунт