Знаете ли кого видях - 42 тема

  • 134 711
  • 849
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 804
Днес Валя Балканска и Петър Янев !

# 16
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Рок певицата Милена в Лондон.

# 17
  • Мнения: 8 526
Просто не си я видяла охраната Simple Smile
Друго си е да има 15 човека около тях.Поне за тези територии така е прието

# 18
  • Мнения: 642
Калина Паскалева видях. Аз, ако съм мъж, и трябва да целувам това подобие на уста ще се изповръщам. Устните ѝ приличат на огромни наденици. По средата на долната има някаква огромна бръчка и я разделя на две. Прилича на хемороид.
Те устните май не са такива, за да се целуват. Май за други дейности се използват.

# 19
  • Мнения: 10 512
Аз когато видях Кирил Петков в мола охраната беше през метър най-много. Бях забила нос в таблетите, а той гледаше часовниците. Бяхме гръб към гръб и чух гласа му. Като повдигнах глава и се обърнах го видях с бежовото палто беше. Магазина беше пълен с охрана, вътре продавачките, аз и синът ми и КП с охранителите. Веднага се изнесохме да не ги напрягаме, целия етаж беше с охрана. Пред магазина само жива верига не бяха направили, ако не се набиваха толкова на очи, сигурно нямаше да забележа нищо, но той по онова време все пак беше премиер. Мисълта ми е, че охраната привлича вниманието.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 998
Адв.Биляна Тончева на бул.Витоша, с огромни остри и завити надолу акрилни нокти в червен цвят.

# 21
  • софия
  • Мнения: 25 478
Е! Е! Няма как "целият етаж" да е бил с охрана, "жива верига". Понякога силно се преувеличава. Не говоря наизуст. Има определен брой охрана, която го придружава и със сигурност не е толкова. Да не говорим, че преди месец-два беше в театър и нямаше никой около него.

# 22
  • Мнения: 10 512
Пред магазина Звънче беше по-синтезирана, на етажа се усещаше присъствието, може да р било само около това крило, но прави впечатление. За първи път виждам човек на висок пост в обикновена среда, така че сигурно и това ме е впечатлило, но не им е лесно на тези хора, не могат да мръднат на спокойствие.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 683
Петков съм го виждала с децата, един човек охрана, вървеше дискретно на няколко метра след тях. Това, когато беше премиер. Те не му ли вдигнаха охраната, наскоро се шумеше около това.

# 24
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 423
Миналото лято го видях Петков във Варна, до Фестивалния комплекс и имаше само един човек с него.

# 25
  • Мнения: 18 543
Охраната варира според обстоятелствата. Някой\някоя може да се разхожда спокойно след работа без нито един охранител, след 3-4 месеца нещата да се променят и вече дори кучето да извежда с охранител, след още няколко месеца - и на съседните улици да трябва да има денонощно да има патрулки, освен личната охрана и поста пред входната врата на жилището. За личното време пиша, понеже това се обсъжда.

# 26
  • Мнения: 4 572
Сетих се, че съм виждала  и Румен Радев на обяд с дъщеря си и сина си в квартала. Имаше охрана на три маси около него по двама човека. Но това го видях, зящото ги видях когато влизаха, даже Радев искаше да седне на маса до мен, но се премести на по-широко. Съвсем нормално поведение, обядваха той и децата и си тръгнаха. Охранителите май и вода не пиха, а си беше жега, лятото.

# 27
  • Мнения: 10 512
Не е за всеки тази работа. Никакъв личен живот нямат. Той ББ затова си се возеше в джипката, все е някаква свобода. Представям си от работа-вкъщи и дори в парка да не могат да се пошляят.

# 28
  • Мнения: 10 382
Изобщо не ги мисля

# 29
  • София
  • Мнения: 16 199
Парк в Бояна си имат огромен.

Общи условия

Активация на акаунт