Евровизия (Тема 29) Kъм Ливърпул

  • 27 586
  • 593
  •   1
Отговори
# 75
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 832
Датчанина е млад, вървежен, ще обере тийн вотовете Simple Smile
Хърватската, румънската - са идиотски. Италиянската е типична за Санремо и жанра. Малтийската е готина - свежа, ако не я сменят има шансове Simple Smile

# 76
  • Мнения: 326
Аз хич не съм впечатлен от селекциите снощи. Единствено ми харесват датската (макар че рок песента ми харесваше повече) и хърватската. Когато Хърватия изпрати за последно "WTF O_o" парче на Евровизия се класираха за финал, та защо не. Аз бях за Невера, но не ме яд.

Румъния, Латвия, Естония, та дори и Италия - много безинтересни избори. Италия имаше по-добри опции.

Малтийската е забавна, а и най-накрая Малта изпрати нещо различно от жена солист със скучна балада или безлична поп песен. Сега ще чакаме Италия да прати жена. Joy

# 77
  • Мнения: 6 930
"Мама купила трактора", хърватите ме забавляваха искрено Joy Напомнят ми на Верка Сердючка.

Датското момче също не е зле, на мен клипът ми хареса, ще го видим наживо.

# 78
  • Мнения: 9 253
Има нужда и от песни като хърватската.Като се почне балада,балада,балада и хоп нещо забавно и си поемаш глътка въздух.
Това е като банановата на Норвегия от миналата година -абсурдна,но някакси забавна и зареждаща.

# 79
  • Мнения: 7 002
Ох, тая година нищо не може да ме грабне, що така...Явно ще си ги гледам и оценявам по време на самата Евровизия...

# 80
  • Мнения: 326
Френската песен ми харесва. Напомня ми на Ингрид.



Австралия са решили да изпратят фаворитите от миналата година - Voyager. Не е лоша песента.



Eiffel 65 пък се състезават в селекцията на Сан Марино. Laughing

# 81
  • Мнения: 11 391
Сан Марино най-редовно участват с хора от други държави. То не бяха турци, то не бяха италианци, сега пък Айфел 65. Песните от тази "държава" винаги са тотал щета

# 82
  • Мнения: 6 843
Сан Марино най-редовно участват с хора от други държави. То не бяха турци, то не бяха италианци, сега пък Айфел 65. Песните от тази "държава" винаги са тотал щета

Еми предвид, че населението им е 33 хиляди души, колко певци и певици да има. Joy
То това е много малко. Софийския район Панчарево  е 30 хиляди души примерно..

# 83
  • Мнения: 7 002
Австралийската ми хареса, най-накрая някоя да ми допадне Grinning

# 84
  • Мнения: 337
Водещите на Евровизия 2023 ще са Греъм Нортън, Алеша Диксън, Хана Уодингам и Юлия Санина(украинка, вокалистка на The Hardkiss).  Греъм ще се появи само на финала, колежките му ще водят и трите вечери.

Иначе защо Сан Марино да не изпраща италианци на конкурса? Населението там е съставно от предимно етнически италианци.

# 85
  • Мнения: 11 391
Никой не е казал "защо да не изпраща". Да си ги изпраща. Но така се разпилява вота между италианската песен и тази на Сан Марино, още повече в случаи като от 2022, когато двама изпълнители от Санремо се конкурираха.
Помня как години наред Валентина Монетта представляваше Сан Марино и страната все не се класираше. Докато този Серхат, турчина... направи не лоша песен (Say na na na), но на лош английски... И се класира на финала.

# 86
  • Мнения: 337
Валентина Монета се класира на финал през 2014.

# 87
  • Мнения: 6 843
Аз за Сенхит бях много изненадана, че с Флорайда получиха само 14 точки от телевота...

# 88
  • Мнения: 4 474
Да, Серхат си им остава най-доброто представяне 😂 той даже не е основно певец човекът.
Тиктокът ми се настрои за Евровизия, обаче като слушам песните в компилация ми се струва, че положението е много зле. Буквално само песента на Дания ми харесва, тя пък е сред най-нехаресваните.

# 89
  • Мнения: 326
Е чак да е нехаресвана не бих казал. Просто е... някъде там, измежду всички останали. Става, но е твърде дигитализирана. За мен лично Финландия си печелят тази година независимо коя песен ще изберат. Всичките им 7 песни са по-силни от избраното до момента.

Сега се хайпва доста Лорийн, а песента не ме впечатлява честно казано. Въобще шведската селекция тази година е тотал щета.

Общи условия

Активация на акаунт