Бандата на Оушън ряпа да яде,Февруарчетата банда сме х2 тема 15та

  • 9 679
  • 251
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Оливо е нашето.

# 31
  • Мнения: 3 998
Мерси. Утре ще видя в аптеката какво ще има.

# 32
  • Мнения: 1 406
Коко, преди месец чистиха ушната кал и на двамата. Миналата година пак по това време.
Двана различни доктора казаха едно и също - да им капя капки за уши Офтакуикс или някакви други мазни такива. Тази година пак ползвах миналогодишните отворени и го питах лекаря може ли тях. Той каза нямат лечебен ефект, но размеква секрета, смело да слагам.
Та ако имаш някакви стари ушни капки може да ползваш тях.

# 33
  • Мнения: 6 218
И аз не бих рискувала с олио та те разбирам.По добре пари за спрей и ако не свърши работа доктор да ги изчисти.Не че съм против бабешки лекове,но с очи и уши не рискувам.Само на гърлото съм слагала компреси и на гърдите.До чорапи с оцет не съм опирала,но със сигурност ще ги пробвам преди хексалгин при нужда.
Благодаря момичета,взех го и утре ще му дам профилактично,че в понеделник тръгваме.За съжаление много повръща от малък,не сме ходили много с колата но пак сме имали няколко пътувания чак сега казва че му се върти главата,само ако спи пътуваме над два часа.Сестра ми беше така и докато не се научи да шофира не се качваше без хапчета.Иначе около мен масово пътуват без проблеми,явно моят е от изключенията.Ще видим и малкото как ще е сега,като спи по малко.

# 34
  • Мнения: 3 998
Да и на мен тази идея с олиото ми се вижда прекалено бабешка и нестерилна,не бих сложила в ухото. След малко като излезем и направо отивам в аптеката за такъв спрей иначе лещичка има и близалки пак против повръщане моя близка ги ползва. Аз съм така от дете не мога да пътувам по завой даже и с хапчета ми става зле.

# 35
  • Мнения: 6 218
Пробвахме близалки,сироп някъв и няква гривна дето уж действала на вестибуларния апарат ама нямаше голям ефект.Последното ни по дълго пътуване беше на 50 мин. от вкъщи.Три пъти спирахме да повръща,дали от по високата скорост с около 90 кара моя не знам.Иначе като ходим из града или до вилата няма проблем но са 10-15-20 минути и не е такава скоростта.Абе майтапим се с баща му че поне няма да се притесняваме че ще кара като луд след време 😁

# 36
  • Мнения: 3 998
А давала ли си  дъвка по принцип се препоръчва, аз винаги дъвча по време на път. Кога има ефект кога не.

# 37
  • Мнения: 6 218
Не иска,само бибата помагаше в някаква степен,но отдавна я махнахме.Иначе еволюира де,преди директно повръщаше,от година две казва лошо ми е и спираме при първа възможност.Казаха че е от вестибуларния апарат и при летене ще е така,та още не сме го качвали и на самолет.Уж ще го израсте,да се надяваме.

# 38
  • Мнения: 3 998
Другото за което се сетих е Антиметил ,когато бях бременна и един-два пъти ми се наложи да пътувам и го пих и имаше ефект става за деца има и за пиене и за смучене

# 39
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Аз тотално ви изпуснах. Хич не съм разбрала, че има нова тема. То от работа не остава ред да отворя и форума де. Надявам се децата да са добре. При нас вече магазините и из града е коледно украсено, коледно заредено. Аз не съм мислила още за подарък, той хич не е по играчките от доста време насам. Иска да вадим елхата, гледаме съседите светят вече. Още 4 седмици и учебната година приключва. Лятната ваканция е на прага, как се изниза това време не е истина, изтъркаля се и тази година. Чакаме топлото време и да мятаме плажа, че аман от дъждове, то не се спря да вали 3 месеца. 

# 40
  • Мнения: 3 998
Как сте банда?
Започвам да се оглеждам за коледни подаръци и набирам идеи за настолни игри? От реклама харесах една Lynx но и всяко друго предложение ще ми е интересно ако споделите на какво играете семейно. Вкъщи редим пъзели,Не се сърди човече (кутията е 4в1 с дама, змии и стълби май беше и шах) но само нея харесва и се опитват на шаха с баща му. Имаме карти Черен Петър но даже незнам къде са 😄
Иначе си е харесал няколко играчки като грамадан главан,машина за захарен памук,багер с дистанционно (имахме 1 но се счупи), някаква писта, на Пес патрул метална количка и не помня май имаше и още нещо като от всички тези незнам кое точно ще вземем защото е замлян с играчки и затова искам повече да наблегнем на настолните игри.
Книжките за занимавка, за оцветяване или четене са задължителни то от тях постоянно се купуват имам разни прибрани но със сигурност ще купя още.

Последна редакция: чт, 24 ное 2022, 12:17 от CoCo`Milk 🥥

# 41
  • Мнения: 6 218
Аз отдавна съм на коледна вълна,нямам търпение на първи да почваме календарите и да извадим елхата и украсата.Гостуването ни мина страхотно,пътуването също,спаха доста и двамата,нямаше никакви проблеми.Кокулина ли помогна не знам,но съм доволна.За коледа съм приготвила един календар с книжки за малкото,три за баткото-с книжки,с лего и дървен с кутийки с разни неща вътре.Иначе като подаръци иска светещ цветен бластер,добавих и едно голямо лего,разни пес патрул неща и няколко нови книжки и пъзели,които още чакаме.На малкия лего дупло,новото куче на fp  взехме и една голяма низанка.Поръчах и коледни чорапи нови еднакви,още не съм решила с какво да ги пълня.Разни дрешки също чакам поръчани,абе развихрих се яко на тоя черен петък,май ще ни трябва по голяма елха 🤣.

Последна редакция: чт, 24 ное 2022, 18:04 от лещичка

# 42
  • Мнения: X
И аз ги поръчах за Коледа и за РД, първа година подаръци по 2 и за малката Stuck Out Tongue Winking Eye За първа година баткото не пожела Лего. Поиска пъзели с планети и с Биг Бен, та му взех 3Д пъзел, да видим става ли нещо от него, досега не съм взимала такъв. Освен това взех един макет на човешкото тяло, че това го вълнува и спасителен хеликоптер искаше. За РД докторска чанта. За  малката - е, ами там е лесно, още сме на бебешорска вълна - сортери, рингове, книжки, обичайните неща Simple Smile

# 43
  • Мнения: 6 218
3D пъзели и ние пробвахме,доста е пипкаво и не винаги се получава,според мен самата изработка не беше ок и се отказах да взимам.Отделно моя иска да ги разваля като го направим,а те се правят само по веднъж,картонът не търпи много прегъвания да знаеш.Моят си реди обикновени пъзели,разнообразявам с картинките само.От настолните харесва шаха и таблата,не ги схваща още но си играе с фигурите и пуловете по дървената дъска.Не се сърди човечето не му харесва нещо.Иначе имаме доста,над 50 игри,половината са детски,преди да се роди баткото като имахме време си правехме събирания с приятелки семейства,имаме монополи,катан,скрабъл,велика България и какви ли още не.

# 44
  • Мнения: X
Ами поръчах го вече, ще го видим този 3Д пъзел, може и да ни е последен Grinning Обикновени има доста. По настолните игри не е много, и той разнася един шах без да се задълбочава и знае правилата, но му прави кеф да си подрежда фигурите. На настолни игри сме опитвали като сме били на гости, но той сякаш не се концентрира, не спазва правилата и т.н. По принцип това малко ме притеснява като тенденция, как ще е тогава в първи клас, но уви засега с малката не мога да му обърна по-голямо внимание.

Общи условия

Активация на акаунт