Бандата на Оушън ряпа да яде,Февруарчетата банда сме х2 тема 15та

  • 10 187
  • 251
  •   1
Отговори
# 75
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 721
Честита Нова Година! Хайде време е за 1, 2, 3, 4, 5!!!!!! Децата ни порастнаха направо! Нека всички бъде здрави!!!

# 76
  • Мнения: 6 272
Честита нова година момичета,пожелаваме ви да сте здрави и всичко най-хубаво за вас и семействата ви 🤗

# 77
  • Мнения: 4 021
За много години, момичета! Нека е здрава, мирна и изпълнена с много хубави моменти цялата 2023г.🎉
skk,права си съвсем скоро ще броим до 5 , кога мина това време незнам 😄 дано сме така задружни и в следващите години!

# 78
  • Мнения: X
За много години! Много здраве и късмет през Новата година! Ние съвсем скоро имаме РД, порасна момчето Blush

# 79
  • Мнения: 6 272
Вие сте първите да бадемче,какво подготвяте?Моят е краят на месеца,малко парти с десетина деца обмисляме,само да сме здрави всички до тогава.В парти център де,вкъщи вече не се наемам.Видях го тук във форума и много ми хареса пожеланието 🤗
Стара българска благословия💖
Да е Светлина в душата ти!🌞
Да е Слънце по пътя ти!🎄
Да е вдигнато челото ти!⛄️
Да тежи думата ти!🍀
Да е Огън в огнището ти!🎅
Да са от Радост сълзите ти!🎄
Да е верен другарят ти!💖
Да е Мир в съня ти!🌞
Да е споделена Обичта ти!🍀
Да е Мъдрост в избора ти!⛄️
Да е здрав коренът ти!🍀
Да пребъдат рожбите ти!🏡
Да Бъде!🌺🍀🎁

# 80
  • Мнения: X
Много хубава благословия Flowers Four Leaf Clover

Лещичка, нищо голямо. Ще се съберем и ние няколко семейства с 7-8 деца (ако изобщо всички дойдат, че в момента е болен до болния положението...). И ние в един детски център, но без някаква специална програма, просто ще си поиграят децата, ние ще се видим. Не съм доуточнила менюто още, но има време. Оттам ще е менюто де, въпрекк че то е под наем и може да си внесе човек, но въобще нямам кога да се занимавам с домашни приготовления Simple Smile И дано да е здрав де, че да се осъществи. Предните години ни бяха не особено добри, имаше и ред обстоятелства и все в къщи го организирахме РД в най-тесен кръг, но дойде време, надявам се, да го отбележим подобаващо Simple Smile

# 81
  • Мнения: 1 406
Малееее вие вече сте резервирали...  Аз още се оглеждам за заведения... Миналата година два рожденни дни правих... единият на домашно, другият я парка. Уцелихме супертопло време.
Бях изтръпнала, че реших да е в парка и ако е кофти времето у дома. Но уцелихме с времето. Тазии година  май ще е едно партито... Ще видим.

Честита ви нова година! Да сте здрави и засмени всички!

# 82
  • Мнения: 6 272
Нищо не сме резервирали още,към средата на месеца ще говорим с управителя има още време в края на месеца е той.Само плануваме за сега,за градината ще е торта от книжки този път и кошница за почерпка на персонала.И ние няма да се изхвърляме,само тортата ще е тематична и ще си донесем,украсата няма и да я отразят в парти центъра.Той е в едно огромно хале на първия етаж играчките и атракциите,на втория е заведението,та според менюто всеки ще хапва каквото си избере.

# 83
  • Мнения: 353
Честита Нова Година, момичета! Да сме здрави и да да имаме една мирна, успешна и добра година!
И аз тайно се надявам да организирам Рожден ден в заведение с детски център. До сега все в къщи само с близки роднини, че все болни сме били около рождения ден. И сега духаме саполи, но се надявам да сполучим със здраве и да имаме весел Рожден ден с повече деца.

# 84
  • Мнения: 642
Честита  Нова година! Да е здрава, щастлива, мирна и благодатна за Вас и любимите Ви хора!
И за всички!
Пожелавам Ви много сбъднати мечти!

# 85
  • Мнения: 16 876
Честита Нова година!
Живи и здрави всички!

# 86
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 721
Почерпете се за здравето на малкия ми герой! Днес става по-голям и трябва да пиете поне по една чаша вино за негово здраве... Или бутилка Simple Smile
Чиърз на най-вярната банда тук :*

# 87
  • Мнения: 4 021
Ч. Р. Д. 🎂 Здрав и много щастлив да ви е малкия герой! Страхотни сте! Весел празник!🎉

# 88
  • Down Under
  • Мнения: 1 132
Ч.Р.Д на малкият сладкиш Виктор 💐 Да Ви е жив и здрав и все така лъчезарен!

# 89
  • Мнения: X
Честит рожден ден! Да ви е жив и здрав, весел и безгрижен!

На чаша ще съм аз Stuck Out Tongue Winking Eye, кърменето все още е в сила Grinning

Общи условия

Активация на акаунт