Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 428
На фона на предните теми на авторката, не ме изненадва логиката й.

# 16
  • Мнения: 6 171
На фона на предните теми на авторката, не ме изненадва логиката й.
Трай сега, да видим защо затворника вече не ѝ обръща внимание.

# 17
  • Мнения: 6 503
Това и затворник да не ти обръща внимание...смятай 😃 Авторке, не бъди досадна. Щом човекът няма интерес, не се занимавай с него. Ако го игнорираш нарочно, той сигурно няма и да забележи. Порасни 😉

# 18
  • Мнения: 3 841
Ама от предни теми ли знаете кой е господинът?Нещо съм пропуснала,драма ли е имало?

# 19
  • Мнения: 1 999
Този въпрос важи за моментите, когато половинката се колебае дали да остане с теб или не. Понякога игнорирането помага. Но ако не те харесва няма смисъл, най-много да го зарадваш, че приключи всичко.

# 20
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 276
Омъжи се за някой друг, веднага ще му бръкне в сърцето.

# 21
  • Мнения: 1 153
Аз не разбрах защо трябва да се привлече вниманието?
А аз не разбрах как.
Той не я търси, пък тя ще го игнорира. Как ще разбере, че е игнориран? 🤔

# 22
  • INFJ
  • Мнения: 9 418
Ще разбере само, ако играе същата малоумна игра, и чака тя да го търси, докато той се прави, че я игнорира. Joy

# 23
  • Мнения: 20 017
А той защо те игнорира?
Има ли причина?

# 24
  • Мнения: 36 030
Здравейте бг мами искам да попитам какви начини и технихи използвате,за да привлечете вниманието на мъж,който е спрял да ви търси,дали игнора ще помогне в случая и ще му бръкна в сърцето,ако го подмина ? 🌹🤔

ако игнорът е единственото, което ми е останало, за да привлека нечие внимание, значи че и чрез него няма да успея, затова не се опитвам  - просто се обръщам и си отивам наистина
да търся внимание на някой, който има по-интересно забавление - ми не

# 25
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Здравейте бг мами искам да попитам какви начини и технихи използвате,за да привлечете вниманието на мъж,който е спрял да ви търси,дали игнора ще помогне в случая и ще му бръкна в сърцето,ако го подмина ? 🌹🤔
Скъпа, няколко неща:
1. Мъжете разпознават психологическите игрички.
2. Мъжете НЕ харесват психологическите игрички.
3. Играеш психологически игрички - стоиш си сама.

# 26
  • Мнения: 1 153
Аз си представих нещо такова - минава днес 105 пъти покрай него, засича го в магазина, в кафето( не че го следи, чиста случайност и изобщо не е нагласено, не), но се прави, че не го вижда или, че и е много неприятно. 😂

# 27
  • Мнения: 6 503
Като creepy stalker 😃 И накрая една ограничителна заповед. Винаги са ми били странни такива психота. Особено жена да се вманиачи - жалка история.

# 28
  • Мнения: 5 823
Аз не разбрах защо трябва да се привлече вниманието?
А аз не разбрах как.
Той не я търси, пък тя ще го игнорира. Как ще разбере, че е игнориран? 🤔

     Ех, това щях да напиша и аз като коментар. 

     Към авторката на темата: щом този мъж ви игнорира, това означава, че не иска да има нищо общо с вас или просто сте за него забавление. Ако вие сте му забавление, когато му се прииска секс, тогава ще ви потърси. Ще се задоволи нагоните и после пак ще забрави за вас. Не бих се унижавала и да гоня някого, който ме игнорира. Като ме игнорира, забравям, че съществува, дори да се сети след няколко месеца или 1 година да ми звънне.

# 29
  • Мнения: 14 938
Скъпа, няколко неща:
1. Мъжете разпознават психологическите игрички.
2. Мъжете НЕ харесват психологическите игрички.
3. Играеш психологически игрички - стоиш си сама.
Мъжете си въобразяват психологически игрички, когато такива няма, и играят психологически игрички, за да видят реакция. Играя тази пиеска в момента и скоро ще спусна завесата.

Общи условия

Активация на акаунт