Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте бг мами искам да попитам какви начини и технихи използвате,за да привлечете вниманието на мъж,който е спрял да ви търси,дали игнора ще помогне в случая и ще му бръкна в сърцето,ако го подмина ? 🌹🤔

# 1
  • Мнения: 4 009
Не се унижавам да привличам внимание на мъж, който ме игнорира. Това го правих като бях на 13-14 - обличах се, гримирах се и излизах "случайно" да го срещам по улиците и да го подминавам.
Сега ако някой не иска да има нищо общо с мен - прав му път, по-малко занимавки с глупости за мен.

# 2
  • Мнения: 46 518
Замисли се. Ако ти си загубила интерес към един мъж, не ти трепва, не те привлича или просто си видяла, че не сте един за друг, има ли техника, която да те накара да тичаш след него?
Същото е и с мъжете.

# 3
  • Мнения: 856
Няма смисъл да се опитваш да привлечеш вниманието на мъж с разни номера, след като си видяла, че той вече не се интересува от теб. За какво ти е такъв мъж? Да се видите за секс още 1-2 пъти и после пак да спре да те търси и да се ядосваш още повече..
Не знам на колко години си, но мен такива въпроси са ме вълнували в тийнейджърските ми години, когато съм била много млада и наивна. Сега не бих си мръднала пръста за такъв мъж, колкото и да го харесвам. Не бих влагала усилия и нерви там, където не си заслужава.

# 4
  • Мнения: 8 886
Поведението топло-студено работи известно време при хора-нарциси. Ние не знаем, дали този човек е такъв и дали такова "дразнение" от твоя страна би имало резултат. Дори и да има, то не е устойчиво и като цяло води до неудовлетвореност и токсичност в отношенията.

В случай, че човекът просто няма интерес към теб, по-добре приеми ситуацията каквато е и не инвестирай усилия в нещо, което няма да го бъде. Избирай от мъжете, които те харесват, а не от безразличните.

# 5
  • Мнения: 12 790
Няма нужда да се правиш на клоун, за да си върнеш мъж. Ти го искаш, но той теб не - значи той проблем няма, проблемът е в теб.
По-скоро търси техники, как да си избием от главата мъж, който вече не ни харесва.

# 6
  • София
  • Мнения: 13 155
Щом е изгубил интерес, време е и ти да изгубиш такъв, а не да се превръщаш в досадната откачалка.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 655
Първа стъпка - не се занимавам с глупости
Втора стъпка - не се унижавам да гоня мъже, които не ме искат
Трета стъпка - избирам партньори, които ме желаят и ценят
Четвърта стъпка - ако по някаква причини, напълно не-търсено от моя страна, някой бивш се присети колко е изпуснал с мен, го изпращам по живо, по здраво. Веднъж е достатъчно.

# 8
  • INFJ
  • Мнения: 9 362
Брех, тоя затворник, много желан мъж се оказа Joy

Ако някой не те иска, най-доброто, което можеш да направиш за себе си, е да го забравиш. И дори да се сети за теб, да не се връщаш там, и да не му даваш възможност да ти покаже отново, че не те иска.

# 9
  • Мнения: 14 862
Аз не разбрах защо трябва да се привлече вниманието?

# 10
  • Мнения: 6 150
И аз май не разбрах ... той е спрял да те търси, пък ти ще го игнорираш? Ми, най-вероятно да се зарадва човека.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 14 427
По-скоро търси техники, как да си избием от главата мъж, който вече не ни харесва.
+1. Не е лесно, от опит го знам, но е единственото, което има смисъл.
Темата не знам дали е сериозна, провокативно ми звучи, но понеже и аз като много други съм преживяла желанието да си "връщам" някой, изгубил (или никога нямал особено голям) интерес - отговарям.

# 12
  • Мнения: 856
Аз не разбрах защо трябва да се привлече вниманието?
На мен ми е ясно защо - момичето е младо и много влюбено. И на мен ми се е случвало и съм си мислила и съм правила подобни глупости. Кой не е? Сега ми е смешно, но тогава беше голяма драма.
Като си млад обаче не можеш да разбереш, че няма смисъл, докато не се опариш и не придобиеш опит, особено ако си твърдоглав и не слушаш никого. Тя дано да ни послуша.

# 13
  • Мнения: X
Здравейте бг мами искам да попитам какви начини и технихи използвате,за да привлечете вниманието на мъж,който е спрял да ви търси,дали игнора ще помогне в случая и ще му бръкна в сърцето,ако го подмина ? 🌹🤔

На колко си години? Нелепо е да си мислиш, че някой, който е спрял да те търси и не му пука за теб, ще реши да тича след теб само защото И ТИ не го търсиш както той теб. Аз на негово място бих се зарадвала и бих била облекчена. Дори и да имаше интерес, а той такъв явно няма, никой човек с капка самоуважение няма да тича след някой, който го игнорира.

# 14
  • Мнения: X
И аз май не разбрах ... той е спрял да те търси, пък ти ще го игнорираш? Ми, най-вероятно да се зарадва човека.
Ще се зарадва, но първо трябва изобщо да забележи, че е игнориран. При условие, че той не се интересува от авторката, вероятността да забележи игнорирането от нейна страна клони към минус безкрайност.

Общи условия

Активация на акаунт