Магнитна дъска,но с букви на кирилица?

  • 2 071
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Предполагам е оцветена бързосъхнеща глина.Продава се в малки пакетчета (може би по 50-100 грама) в един свят или в пакет от няколко цвята.Само трябва да четеш внимателно като купуваш,че напоследък и пластелинът го продават като моделин Crazy Другият вариант е да се направят с бяла паста за моделиране (пак бързосъхнеща глина,нещо такова) и да се оцветят с темперни боички.
Как ще ги направя:ще разточа моделинът (като за сладки) и ще изрежа буквите с нож за моделиране по този начин).От задната страна ще набутам по един магнит-още докато не са изсъхнали,за да се захване здраво (ако все пак някой падне,ще лепя със силикон).

# 16
  • Мнения: 1 645
Reflex    bouquet

Идеята ти е страхотна Peace,и определено ще се възползвам.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 845
Съвсем случайно открих такива букви и цифри-пластмасови и магнитни в едно магазинче за детски играчки на Кристал /в близост до Бокал/. Едните бяха с магнитна дъска, по-дребнички, другите са по-голи-към 2-2,5 см. Не са български, а  руски, но това мисля че не е проблем. Вторите бяха по 3 лв. комплекта. Забелязах, че вносител са Феликс Тойс, а доколкото знам, те имат щанд в София Прес.Имаше и лепенка на Браншовата асоциация за бълг. детски играчки.

# 18
  • Мнения: 8 505
marissha,мерси!
Дано все още има,когато се наканя да се замъкна натам (че ми е далечко).

# 19
  • Мнения: 1 455
В София През съм сигурна,че има.Тези дни ще мина от там,но то там ако няма...

# 20
  • Мнения: 2 922
Пиши, ако има   bouquet

# 21
  • Мнения: 8 505
В София През съм сигурна,че има.Тези дни ще мина от там,но то там ако няма...

А ако искате компания,звънни ми да се замъкна с вас Wink

Общи условия

Активация на акаунт