Ужасно трудно ми е да си изчистя спиралата...

  • 2 921
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 870
Лореал двуфазния лосион за почистване на водоустойчив грим, струва 6.70   Peace

# 16
  • Мнения: 2 152
Имама мейк ъп римоувър на Клиник.Страхотен е.Маха за нула време всякакъв грим.Препоръчвам ти го горещо

# 17
  • Мнения: 9 093
Благодаря ви за предложенията, още утре тичам да купувам Blush

# 18
  • Мнения: 219
Какво стана? Намери ли подходящия лусион?

# 19
  • Мнения: 9 093
След малко ще излизам и ще си купя тогава Blush

# 20
  • Мнения: 3 248
И аз преди 10-ина дни си взех лосиона на Л'ореал за почистване на очен грим, но ми направи впечатление, че предишният ми - на Гарниер е с доста добро качество, много по-лесно, бързо и качетсвено разтваря спиралата. Crazy
Иначе, водоустойчивите спирали не са за честа употреба. Peace Не прекалявай с тях, за да си нямаш проблеми с миглите ... в последствие. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 9 093
Хвана ме лек дъжд и от мързел да обикалям, влезнах в първия магазин, откъдето купих двуфазния на Лореал.
Довечера ще го тествам, предполагам ще съм доволна Blush
Благодаря на всички ви за съветите и за мненията Hug

Току що си махнах грима, супер лесно стана и е много приятно усещането след това Blush

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 17:52 от .:.Stef.:.

# 22
  • Мнения: 35 968
вече е късно, но и Манхатън имат двуфазен лосион за почистване на грим

# 23
  • Мнения: 9 093
В магазина ми предложиха на Лумен, Лореал и Нивеа. Нямаше Манхатън, но следващия път може него да тествам (ако пак си взема водоустойчива спирала) Crazy

# 24
  • Мнения: 6 164
А може ли леко встрани от темата да ми кажете защо си купувате водоустойчиви? Аз все ги подминавам - не се сещам за причина да си купя - в дъжд съм с чадър, не плача...  Crazy Защо?

# 25
  • Мнения: 5 619

А може ли леко встрани от темата да ми кажете защо си купувате водоустойчиви? Аз все ги подминавам - не се сещам за причина да си купя - в дъжд съм с чадър, не плача...  Crazy Защо?

Иначе, аз досега съм ползвала различни по вид, марка, и цена спирали, но всички имаха 2 кофти недостатъка: размацват ми се под очите и малко над тях, както и ми слепваха по странен начин миглите. С тази спирала все едно съм с изкуствени мигли, дълги, гъсти и черни стоят. Така реших да си купя водоустойчива,за да си реша проблема с размацването.
Иначе и аз не ползвам, точно заради това, че много трудно я махам и се притеснявам да не ми се накъсат миглите.

# 26
  • Мнения: 9 093
Мисти, аз и чадър мразя да нося, та това е още една причина  Mr. Green
Иначе, тази конкретната спирала на Мейбълин се води че е за обем 3x lash volume, на мен ми действа и като удължител, а като екстра е водоустойчива.

# 27
  • Мнения: 6 164
Аха, мерси!
Аз минах през какви ли не спирали - обаче стигнах до много важен извод  Crazy - нямаш ли мигли, никакви магически спирали не помагат!  Sad Моите са много дълги, но едни тънички и оскъдни, като косицата ми и спиралата не помага. Като имаш 5 мигли, каквито и обемни и скъпи спирали да мацаш - ще имаш просто 5 много дебели мигли. Confused

Стеф, приличаш ми на Къртни Лав!

# 28
  • Мнения: 9 093
Стеф, приличаш ми на Къртни Лав![/color]
Въх Crazy Аз не я харесвам хич, ама предполагам си го казала с хубаво Laughing Hug

Аз тъкмо исках да пиша по темата, малко се стреснах преди малко, погледнах лосиона и гледам, половината туба е със синя течност, другата с прозрачна, отделени една от друга Shocked Потърсих снимки из нета, та видях че явно си е така по начало, а аз помислих че е развален Embarassed

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 21:05 от .:.Stef.:.

# 29
  • Мнения: 1 153
А на Гарниер на какви парички е Rolling Eyesаз също си трся нещо с което да си свалям очния грим,но да не е много скъпо Crazyдо 6лв някъде,щото ми писна от тоалетното мляко Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт