Отговори
# 225
  • Мнения: 1 037
Айде добро утро и от мен!  bouquet
Валя,ужас,не я пускай Симона на училище!И да не си параноичка пак да те хване шубе! Shocked
Гуш,много сладка е Ема!Като ви слушам за подаръците,ние още не сме се спряли на нищо,но тия дни отиваме и купуваме.Покрай вашите подаръци вече имам изградена идея! Wink
Тази вечер сме на благотворителен купон на Ротари клуб!Даже съм си купила нов тоалет!Надявам се да разпусна малко!Ще разправявам после как се забавляват ротарианци Crazy
Мисля към края на седмицата да отида на чичо докда види има ли сърчице моето ембрионче и как върви растежа!Дано да е наред всичко!Засега се чувствам добре,от време на време ми се гади ,но поносимо!
Гита,как си ти?
Тиа,лилавата биба прие ли се вече?Да ви минава хремата бързо! PraynigВчера и аз(под твое влияние)  купих вит.С да имам за всеки случай,че да няма изненади!
Отивам да мия дупе Sick

# 226
  • Мнения: 465
Tia знам какво е със запушен нос или хремав с биба, няма никакво място за смях .
Дидка приятно изкарване довечера , ние на нашия банкет бяхме заедно с Ротари клуб и стана голям купон.Нашия шеф като запазвал места в ресторанта, някои от персонала му казал че се падаме с едни "рокери" които ще празнуват на същия ден Laughing Laughing, а то се оказа Ротари клуб Peace

# 227
  • Мнения: 1 037
Нашия шеф като запазвал места в ресторанта, някои от персонала му казал че се падаме с едни "рокери" които ще празнуват на същия ден Laughing Laughing, а то се оказа Ротари клуб Peace
Е,това ме развесели!Ще го запомня! Heart Eyes

# 228
  • София
  • Мнения: 2 896
Цитат
Валя, аз на твое място бих спряла Симона от у-ще  - има 4-5 дни после и без това покрай празниците са ваканция - след това да се молим само да е отминал апогея на епидемията когато им свърши ваканцията януари.

Аз няма и да я пращам.....

Гуш, ама наистина много си приличате  двамата....и добре, че е твой брат, а не е на мъжа ти....в смисъл да няма съмнения (шегичка)...

To и да има няма проблеми, щото те са еднояйчни близнаци  Laughing Laughing Laughing
Няма майтап ето: близнаци

# 229
  • Мнения: 102
Малейна,честито!Желая ти лека бременност и 3драво и сладко бебче!
Гита,как си?
Дона, Пламьчето е станал голям мьж и голям красавец.
Ками, лек пьт и весело и3карване на пра3ниците.
Валя,всеки на твое място би се панирал.Хубаво,че каката ще си остане вкьщи,хем ти спокойна,хем тя доволна от по-дьлгата ваканция.
3а коледните подарьци и а3 сьм една такава нетьрпелива.До момента  успях да не дам на Надин само един от подарьците и то по проста причина,че тати го купи и веднага го сложи в килера.С останалите вече си играе детето.Ми любопитно ми е  дали ще го хареса,ей с това се оправдавам като и го дам и после искам да и купим още нещо,което да е и3ненада.Хубаво е,че наближава Коледа Wink
Дидка, весело и3карване довечера!
И ние днес пра3нуваме 3 години брак Grinning

# 230
  • Мнения: 102
Гуш,все се каня да ти кажа,много ти е гот с новата ви3ия.

# 231
  • Мнения: 2 407
Здравейте и от нас.
Вчера бяхме на сватба на брата на мъжа ми, но Ники беше при майка ми.Голяма веселба беше. married
Борели ,честита годишнина Two Hearts  loveuuu Two Hearts
Гуш, Ема е голяма сладурана.
Валя и аз не бих я пуснала.
Тиа как е малкия?
Къде ли се губи Мартеа Thinking
Кроче дай снимки на Сава.

# 232
  • Мнения: 302
Станах леляяяяяяя   newsm68 newsm44  bigdance2

Днес по обяд се появи племенницата ми Соня - 3250кг, 50 см! Много се кефя!

Пожелавам и да расте щастлива под грижите на мама и тати!

# 233
  • Мнения: 829
Boreli, честита ви годишнина! да сте много щастливи и да се обичате вечно!  Heart Eyes
Пателина, честито ти лелинство! да е жива и здрава малката принцеска!
Тиа, дано хремата ви отшуми бързо!
и много честито на юристките ни (преди пропуснах да ги поздравя!)  Hug

сърдечно благодаря на всички за поздравленията, радостта ни е голяма, но съм със съзнанието, че имаме да извървим дълъг път, докато стане голямата радост.

на мен тоз път мнооого, ама мнооого ми се гади. почти нищо общо с първата супер лека бременност. но нали е за добро...  Sick търпя геройски   Confused  и затова не се вясвам много тук, само лежа и се опитвам да се правя на майка на Марти!

Гита, надявам се новините при теб да са добри! но да знаеш, каквото става, за добро става!

Дидка, хайде скоро да се похвалиш с туптящо същество! (кога ти е термина? моят е на 5.08.07)

# 234
  • Мнения: 948
Здравейте! Hug
Пателина, честита ти племенница!Да е жива и здрава и да радва много родителите си!  bouquet
Борели, честита ви годишнина!  bouquet
Валя, реакцията ти е напълно нормална. PeaceВсеки човек би се притеснил.И аз мисля, че няколко дена по-дълга ваканция би и се отразила доста добре. Hug

# 235
  • Мнения: 302
Забравих да почерпя  Embarassed

# 236
  • Мнения: 2 498
Лелче ЧЕСТИТО!!!Да ти е жива и здлава племеницата  ylinfant!!!
Благодаря за почерпката, но ще се въздържа, че ходя на едни процедури с целутрон.....абе мами, как сте целулита?!...отглеждате ли това чудо???
malejna, и гаденето ще отшуми...има ли кой да ти помага, за да си почиваш повечко?А на Дидка термина е на 6 август....
Boreli, честита годишнина и от мен!  bouquet
Дидка, и да разкажеш подробно ...и искам снимки....

Днес пак се чухме с джипито....положението на болния ученик е извън контрол  Tiredи е откаран по спешност в Пловдив-дано да го спасят Praynig (извинявам се, че ви занимавам с глупости, но каква вина има това дете да се разболее от тази коварна болест)

# 237
  • Мнения: 31
Здравейте и от нас!
Ние бяхме в затишие, но татко ни имаше в неделя рожден ден и се приготвяхме за гости, че с Марти малко трудно. Гостите бяха на 2 смени обедни и вечерни. Голямо тичане падна цял ден.
валя много е гадна тази история, а малката я дръж в къщи и дано момчето го спасят Praynig
Пателина да ти е жива и здрава племенничката! ЧЕСТиТО!
malejna честито ембрионче, да стане едно хубаво малко бебче!

# 238
  • Мнения: 1 037
Добро утро!
Аз още неотворила очи и хоп-на компа!Изкарахме добре,но аз като видна поспалана в 23,30ч. вече едва гледах,та се прибрахме рано-рано! Tired
Вале,дано детето се оправи! PraynigМного се притеснявам и аз около този менингит!Господ да пази децата ни! PraynigА снимки няма мила!Колкото за целулита-имам си малко,но ще го мисля след време! Wink
Малейна,Валя ти е казала-термина ми е 06.08,с един ден разлика сме! WinkАз този път не се усещам бременна,от време на време ми се гади,но нищо повече!Дано да мине леко,че Данчо е такава хала,бяга постоянно!
Борели,честита годишнина!Да се обичате вечно и да живеете щастливо сто години поне!  bouquet
Пателина,честито племенничка! Heart EyesДа ви радва много!И с тез почерпки ни изкушаваш,но ще си взема,няма да се дърпам!
Днес ще купя подаръците за Коледа на Данчо-мисля влакче или паркинг на  два етажа с коли и ел.китара!Не съм сигурна дали ще играе с влакчето де,ама то за момченца няма голям избор.

# 239
  • Мнения: 465
Дидка много си раннобудна след банкет  Wink, дори не успях кафето да сложа Laughing
Patelina честита ти племеничка bouquet
Boreli честита ви годишнина със закъснение малко Blush
Сиска,martea къде се загубихте?

Общи условия

Активация на акаунт