Флирт на работното място

  • 4 836
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 092
Защо пък да не е позволен....никой неможе да каже, че е забранен или обратнато....щом е само флирт давай....повдига самачувствието и тонуса....и умната Wink....

абсолютно правилно Peace

# 16
  • Sf
  • Мнения: 808
Божее, ела в нашия офис и ще си загубиш гащите по завоите от занасяния, флирт и закачки Simple Smile

Добре е само да се флирти Simple Smile

И без това прекарваме по-голямата част от деня заедно с колегите, ако не се връзваме, щото то няма и за какво, голямо напрежение се отпуска Simple Smile

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Веднъж се зафлиртувах на работното място и се ожених. Simple Smile

И аз така Heart Eyes
Иначе не виждам нищо лошо в лекия безобиден флирт. Внася нястроение.

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Зависи къде работиш. Ей на...моята приятелка е полицайка...как полиция без флиртове? 70 мъже и 2 жени...
Много, много зависи къде работиш.

# 19
  • Мнения: 6 243
Зависи къде работиш. Ей на...моята приятелка е полицайка...как полиция без флиртове? 70 мъже и 2 жени...
Много, много зависи къде работиш.

Това там не са флиртове, мен ако питаш, но принципно си права.

Според контекста нечий флирт може да прилича на откровена свалка, ако не й по-хардкор изпълнение.

За мен флиртът е нещо напълно приемливо. Аз съм жена със самочуствие и мога да слагам границите. А флиртът е забавен. Колко забавни неща ти се случва да правиш ежедневно?

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Дааа...да, да, да! Без спор! Така е от-до.

# 21
  • Мнения: 239
Зависи къде работиш. Ей на...моята приятелка е полицайка...как полиция без флиртове? 70 мъже и 2 жени...
Много, много зависи къде работиш.


Ние май имаме обща приятелка! Кара ли кон в Парка на Свободата? Носи ли кожи? Гледа ли строго? Ей, колко малък град е София!

# 22
  • Мнения: 3 379
Глей са как ме разбрахте - ама аз не ви питам дали да флиртувам или не....  Mr. Green Имам си спор, търся си аргументи извън моите си Simple Smile

Мда, понятието флирт е доста широко и често, както се вижда, прераства в едно, две, че може и повече деца и безброй Коледи заедно. Но пък някой да ми твърди, че в компания с няколко хиляди души не можеш да си позволяваш да флиртуваш, че и повече от това, е нелепо. Ами че то половината мъже, с които е възможно по принцип и си струва да флиртуваш в София (разбирайте извън кръговете мутри-наркомани-деца идиоти) работят при нас май. При нас едно време, като е била държавна компанията, е било политика да се наемат семейства на работа.

# 23
  • София
  • Мнения: 10 311
Май ще се повторя, ама безобидния флирт си е безобиден флирт, нямам как да ме убедите, че на място със 100ина човека например  е неприемлив. Поля, ако работиш с мъжа си, нормално е да няма флиртове  Mr. Green

Виж връзката... друго нещо е... както и да го гледам, си пречи на работата, започваш да витаеш в облаците, а и автоматично ставаш обект на клюки и интриги... не ми се е случвало, но съм била свидетел на разни страдащи колежки    Mr. Green

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Зависи къде работиш. Ей на...моята приятелка е полицайка...как полиция без флиртове? 70 мъже и 2 жени...
Много, много зависи къде работиш.


Ние май имаме обща приятелка! Кара ли кон в Парка на Свободата? Носи ли кожи? Гледа ли строго? Ей, колко малък град е София!

Мне..Не КАРА кон...  Tired

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ми, бъзикаме се с колегите безобидно от време на време, всички са приятели на мъжа ми Mr. Green Иначе- да, и аз флиртувах веднъж преди повече от три години и така до днес /само дето вече не работим заедно с мъжо Crazy/

# 26
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Флирта обикновено не води до брак. Връзката помежду им е виновна, не флирта Simple Smile
Пък и една връзка, която не се крие, рядко е проблем /освен за  замесените, че ги е страх да не ги третират предубедено.../
И 10 човека да сте е нормално да флиртувате. Не защото е позволено или забранено и сладко. Неизбежно е.
Пусти флирт по хората ходи и на всякъде се въди!

Да знаеш колко интересно ми стана де работиш... с толкоз "качествени мъже" Wink

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 973
Аз съм ЗА флирта на работното място. Даже в някои случаи е необходим,а и много от нас го използват, а не си признават. Радвам се, че със съпруга ми сме единодушни по този въпрос !
Става дума за ФЛИРТ, а не за вадене на разни работи...

# 28
  • Мнения: 1 568
В началото всичко е цветя и рози разбира се....
В еуфория си,усмихваш се повече,но рано или късно това нещо минава "малката червена линия"!
И щом стомахът ти почне да потрепва,при видът на колегата(колежката)нещата не са добре!!!
Всеки сам избира,но рискът да преобърнеш живота си на 180 градуса е огромен!!!

# 29
  • Мнения: 2 529
Аз лично съм против флиртовете на работното място, защото колкото и да са безобидни, да внасят разнообразие, смях и т.н. толкова е лесно да се прекрачи границата, че няма накъде.  Naughty За мое собствено спокойствие, ако усетя дори зародиш на флирт, веднага реагирам и стопирам нещата на мига. Въобще не ме интересува дали съответното лице ще реши, че съм студена, зла или каквато там му дойде на ум. Гледам си собствения интерес и спокойствие, а и така съм гледала да си градя живота, че да нямам нужда от точно този тип разнообразие.

Общи условия

Активация на акаунт