БРАТЯ СЕЗОН 5 - ФИНАЛ ❤🔥

  • 27 480
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 603
Ще гледаме модерната версия на Дързост и красота - Рич Форестър между Брук и Тейлър. Joy Тенк ю, бът ноу тенк ю.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Eee, значи, не трябва да чета тук преди да съм изгледала епизода. Първо така научих за смъртта на Радо, сега пък Сандо и Просто Жоро. Не очаквах да се случи нещо такова точно сега.
Те пък изпотрепаха половината каст. Като в Под Прикритие.

# 17
  • Мнения: 141



Някой актьори приключивиха снимки, явно те снимат още. Това май е от апартамента на Лора. Почиват си между кадрите😅
Да се готвят да бягат пак.

# 18
  • Другата България
  • Мнения: 37 737
Аз бях приготвила малко от моята колекция любими, плюс една нова.
Те са много де, но ето малко:
Скрит текст:



# 19
  • Галифрей
  • Мнения: 4 324
Ще гледаме модерната версия на Дързост и красота - Рич Форестър между Брук и Тейлър. Joy Тенк ю, бът ноу тенк ю.
Ол това го гледах като бях малка и бях отбор Тейлър 😂 ❤ Като го каза и се сетих за пародите в ютуба и ми  стана смешно 😅
Бих казала бг версия на Имало едно време Драго е Реджина, ся остава да се раздели на две и стават близнаци лошата му версия са вършее 😆  Да се опитва да унищожи Денис и после стават топ ченге на   България.

# 20
  • Мнения: 134
Как Сандо ще е мъртъв ? Актьора приключи със снимките на сериала на 12.10.2022 ,а това са сцени снимани края на месец август.Разбира се  ,че е жив ,най - вероятно ще бъде в тежко състояние.

# 21
  • Мнения: 5 603
Дианче, аз бях отбор Брук. Grinning Тя ми беше по-интересна и многопластова, Тейлър ми беше прекалено скучна и праведна. Joy
Хубаво е, че Йоанна и Влади още продължават снимките. Неда нещо не е ли казала дали е приключила или още снима? Laughing

# 22
  • Галифрей
  • Мнения: 4 324
Алиса когато съм го гледала съм била на 5 годинки колко ми е разбирал акъла 😂

Липсват ми смешните сцени. Мисля си ,че Драго вече няма да е таен агент Гру. Елка да си напрегне мозъка и да хване Зайка. Тогава я признавам.

# 23
  • София
  • Мнения: 27 339
Дианче, аз бях отбор Брук. Grinning Тя ми беше по-интересна и многопластова, Тейлър ми беше прекалено скучна и праведна. Joy

Извинявам се за офтопика, но всъщност какво стана с този сериал? Приключи ли и какъв е финалът ако знае някой? Simple Smile
Покрай баба ми преди доста години заглеждах, а и слушах, та знаех почти всичко, но след това спрях и така и не знам нищо.

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Алекс Иванов е написал сбогом пост, тъй че няма да бъде в кома.
Скрит текст:
Т.е. в този пост от снощи написаното не е вярно:
Скрит текст:
Защо всички мислят ,че Сандо е умрял при положение ,че Алекс е приключил снимки заедно с тях преди 1 ден. Качил е в профила си последната сцена и не е тази от днес. Тази е снимана края на Август. Снимал е още поне месец и нещо. Присъства и на последната сцена със Сара. И най-вече е главен герой, не кой да е ,а единия БРАТ. Как ще махнат за втори път единия брат. Надявам се да има обяснение и да е просто инцидент.
Та сега ще напиша нещо, за което снощи се въздържах.
Това, че някой е публикувал снимка, не означава непременно, че снимката е от същия ден. Алекс Иванов просто е пазил тази публикация за деня, в който героят му "излиза" от сериала.
Грешно тълкуване, Cher...

сцената със срещата между двамата братя - Борис и Драго в сезон едно, която за мен ще остане сцена №1 за всички сезони евър, до момента, надявам се до края на този последен сезон да не се появи такава, която да я измести. ..... Великолепна сцена, представена блестящо и от Врачански, и от Влади Михайлов, с много емоционален заряд.
Подкрепям с всичките си ръце, които ми се намират!

Последна редакция: пт, 14 окт 2022, 21:25 от DamaPika

# 25
  • Галифрей
  • Мнения: 4 324
За Дързост и красота: Не е спирал от 1987 до сега се излъчва в САЩ, но не го пускат от години по БНТ. Идея си нямам какво е станало. Не съм го гледала от повече 20 години 😂 Сега сигорно следват историята на правнучката на Ридж 😂

# 26
  • Мнения: 141
DamaPika Снимката която са пуснали е от първия му снимачен ден от 3 сезон. А втората снимка е от последния и дори има дата 12.10.2022
 
Алекс е качил първата и последната му снимка от сериала, и на последната ясно се вижда,че последната му сцена е на 12.10.2022
Така, че не съм тълкува грешно, просто сте помисли че първата снимка е единствена. Но всъщност тази е последната и дата ясно се вижда.

# 27
  • Мнения: 134
Алекс е публикувал две снимки на първия и последния кадър от сериала- последния му кадър от Братя е на 12.10.2022 и се вижда нещо като път.Сандо не умира .Освен това в промото за понеделник Йоанна Темелкова е със същите дрехи и прическа ,с които беше в парка с Мая и Ива ,което е качено в instagram на 23.08.2022.Самата Йоанна е написала коментар под поста на Алекс ,че съжалява, че не са минали много сцени заедно ,но за малкото такива смята ,че е великолепен партньор.

# 28
  • Мнения: 5 603
Дяволо, Диана,
Скрит текст:
Дианче, аз бях отбор Брук. Grinning Тя ми беше по-интересна и многопластова, Тейлър ми беше прекалено скучна и праведна. Joy

Извинявам се за офтопика, но всъщност какво стана с този сериал? Приключи ли и какъв е финалът ако знае някой? Simple Smile
Покрай баба ми преди доста години заглеждах, а и слушах, та знаех почти всичко, но след това спрях и така и не знам нищо.
https://www.24chasa.bg/ozhivlenie/article/11154691
Тук има има малко инфо за сериала и любопитни данни как са снимали интимните сцени по време на пандемията, за да запазят максимално здравето на артистите. Simple Smile
Иначе Брук, доколкото знам, беше освен с Рич, с брат му Торн, с баща им Ерик, после май със сина на Рич и не знам с още кого. Joy
Не ми е попадал от поне 10 години, но знам, че се снима до ден днешен. От стария каст са останали само Брук и Ерик. На другите отдавна им е писнало. Simple Smile

# 29
  • Галифрей
  • Мнения: 4 324
Алиса


Скрит текст:
Тя Брук ги мина всичките и беше женена за бащата и сина и има деца от тях 😃Спомням си ту се събираха, развеждаха и после пак събиране 😄 Пускам пародията 😂🤣
Да се посмеем малко.







Аз все още мисля,че Сандо умря. Трудно ще го възкресят.

Общи условия

Активация на акаунт