Работодателят ви дава ли 13-а заплата или някаква коледна премия?

  • 4 501
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Коледни премии всяка година   Peace
Peace

# 16
  • Мнения: 12 821
Гласувах "13та заплата", ама може и само така да ми се иска  newsm78
Това ще ми е третата Нова година на това работно място - първата получихме 13та заплата, втората - не, но за тази година има доста упорити слухове, че пак ще има. Дано не си останат само това - слухове по коридора...

# 17
  • София
  • Мнения: 290
Да, получавам по няколко премии годишно, които се определят като процент от  дохода на отдела. Премиите са доста големи, но заплатите не толкова, така че се компенсират нещата.

# 18
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Доколкото знам, нищо няма да има за Коледа.

# 19
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Добре ще е да даде и редовната заплата преди празниците Mr. Green....

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Досега само в предишната фирма съм получила 13-та заплата ли беше, премия ли беше (при заплата 8000 лв. ми дадоха още 7000 лв.). Тук не знам дали ще дадат нещичко, говори се само за фирмено парти.

# 21
  • Мнения: 819
Премия- 1/3 от заплатата

# 22
  • София
  • Мнения: 3 421
 Не! Миналата година взех 100 лв, но чак в средата на януари и за мен не бяха Коледни.
 
Досега само в предишната фирма съм получила 13-та заплата ли беше, премия ли беше (при заплата 8000 лв. ми дадоха още 7000 лв.). Тук не знам дали ще дадат нещичко, говори се само за фирмено парти.
Рени, това преди смяната на цените ли е или сега, защото 7000 лв сега ми звучи направо фантастично за Коледна премия Grinning

# 23
  • Мнения: 408
Досега само в предишната фирма съм получила 13-та заплата ли беше, премия ли беше (при заплата 8000 лв. ми дадоха още 7000 лв.). Тук не знам дали ще дадат нещичко, говори се само за фирмено парти.
Рени, къде работиш  #Crazy Аз работя в банка и месечната ти заплата няма да ми стигне и една година да я заработя.
Иначе за протокола-получавам 13 заплата дори като съм в майчинство.

# 24
  • в Низината
  • Мнения: 705
Да, полу4авам 13-та заплата Grinning

# 25
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ми в частна фирма съм, и дава 13-та заплата, отделно имаме и Коледно парти. И не мисля скоро да сменям работата  Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 3 405
Миналата година даде, надявам се тази също да има, макар, че от днес съм в болничен по майчинство  Grinning

# 27
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
В момента съм си майчинство.

Иначе доста добри пари падат по Коледа във фирмата- 13 заплата и за повечето от нас- яко бонус ( минимум 4- цифрена сума във валута).

# 28
Взимаме добри заплати и явно затова смятат, че коледни, великденски и тем подобни не ни се полагат. Големи скръндзи са.
Странна зависимост. Добре, че при нас не са чули за "теорията за високите заплати и липсата на коледни възнаграждения".  Mr. Green

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ми не гласувах, банката какво се води - частно или държавно? Иначе дават възнаграждение за коледа, обаче мен сигурно тази година няма да ме огрее.

Общи условия

Активация на акаунт