Бели снежинки навън валят, бебета под елхата ще донесат 11.12.- 17.12

  • 14 372
  • 406
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
Мегита, супер е заглавието, на мен хич не ми идват тези рими в главата Simple Smile хубаво е че винаги има кой да пуска темичките, че ако остане на мен  ooooh!
Голди, мерси за кафето, ти този месец ме изпревари с овуто, а дано да е на късмет  Hug
Juturna, честит рожден ден и мен, хайде най-хубавия подарък ти желая в най-скоро време  Heart Eyes
Дидиди, най-хубавата торта да направиш!
На мен овулацията ми не е минала още, което е хубава защото мъжо ще се връща скоро от командировка, и няма да изтървем месеца, но от друга страна сега започнах да се притеснявам какви бяха ти прицапвания по никое време  newsm78 Хайде довечера съм на доктор тя ще каже какво е полжението!
Приятен ден и приятна седмица на всички!
Вече започнаха празниците и трябва да имаме само хубави емоции  Laughing
При мен например вторник и сряда съм на рожденни дни, а събота съм на на коледен банкет, така че няма почивка само празнуване!

# 16
  • Мнения: 171
Добро утро   bouquet
Пожелавам на всички до края на празниците да сте бременни smile3521

# 17
  • Мнения: 434
Добро утро..
Радостна темичка.. дано донесе радост на всички кандидат мами Mr. Green
Аз се надявам в началото на 2007 да се зарадвам с втора червена чертичка.. въпреки, че предния път след два теста с по една чертичка ме зарадва гинеколога...  doctor

# 18
  • Мнения: 780
здравейте момичета Hug
желая ви много хубава седмичка само с положителни новини и много любов  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 3 688
Добро утро момичета!
Благодаря ви че сте ни поднесли кафенце,ще се възползвам от него,а закуската ще я прпопусна:)но за обяд ме бреойте задължително:)))))))))))))
Аз днес утре чакам Лелята да ме освободи от присъствието си и после ще зчакам няколко дена за да си взема тестче за ову:)Съботаи неделя седнах и почетоха доста във библиотеката(най-после се наканих) и съм напълно готова и нетърпеливо чакаща точния момент за бебеправене:)
Успех момичета,много положителни тесотве да ни зарадват тази седмица!
Лек ден от мен!



п.п.Мегита,заглавието е много хубаво,благодаря!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Здравейте момичета   bouquet
Желая ви приятна седмица и всичко най-хубаво. Дано на Коледа наистина всички сте бременни и изпитате трепетите на бъдещото майчинство, със всичките тревоги и радости които преживявам и аз. Но за тези които не стане за Коледа, моля ви не се отчайвайте, не изпадайте в черни дупки, в каквито изпадах и аз и много от тук присъстващите /за протокола и сега си изпадам в такива, и вие сте тези които наистина ме разведрявате/. Просто вярвайте в себе си.
Искрено съжалявам че съм предизвикала такива разгорещени спорове сред вас в миналата темичка /чак сега влизам и ви изчитам/. Но не мисля че прекарвам на 100% времето си тук и това че съм бременна не означава, че вече на съм в графата искащи. Да посещавам ви, защото много ви обичам и всеки път като влезна тук и подскачам от искрена радост когато някой се похвали че е успял. Става ми много болно когато виждам, че някоя са я налегнали черните мисли, иска да се откаже от борбата или вече се е отказала и много искам да и дам положителна енергия. Защото ако сме черногледи е естествено да се случват лошите неща.
Обещавам, че ще ви гледам от страни и няма да досаждам, щом така се възприема. Но не искам да забравяте че ви обичам. Ако някой иска нещо да ми каже да не се притеснява да се обърне към мен на лични.  newsm51 И не забравяйте да се усмихвате  newsm10 newsm53
Пожелавам ви много успехи и спокойствие, ще ви трябват и за в бъдеще. Мариетка го е обяснила много точно. Борбата не е само в искането, защото предстоят и много трудни и безсънни нощи след това.   bouquet

# 21
  • Мнения: 2 120
Колко малко остава до Коледа. Честита нова седмичка, с прекрасно заглавие.

Честит Рожден ден на Juturna. Само любов и щастие. Hug

Хубав ден на всички и....палцте ми са стиснати. Laughing

Шушонче, миналта година имаше много бременни момичета от старата ни компания, но те продължаваха да влизат в темата почти до последно. Лично за мен е по-добре да сте тук, защото другото ми изглежда така събрано в едно изречение-`Бяхте ми нужни, забременях, сега мога и без вас`.
Защо `обвинителите` не се замислят над това.

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 10:42 от Дара

# 22
  • Мнения: 1 425
Добро утро на всички.Дано тази седмица донесе късмет на всички ни.И никакви лелки ей,само EFP

# 23
  • София
  • Мнения: 3 524
Искрено съжалявам че съм предизвикала такива разгорещени спорове сред вас в миналата темичка /чак сега влизам и ви изчитам/. Но не мисля че прекарвам на 100% времето си тук и това че съм бременна не означава, че вече на съм в графата искащи. Да посещавам ви, защото много ви обичам и всеки път като влезна тук и подскачам от искрена радост когато някой се похвали че е успял. Става ми много болно когато виждам, че някоя са я налегнали черните мисли, иска да се откаже от борбата или вече се е отказала и много искам да и дам положителна енергия. Защото ако сме черногледи е естествено да се случват лошите неща.
Обещавам, че ще ви гледам от страни и няма да досаждам, щом така се възприема. Но не искам да забравяте че ви обичам. Ако някой иска нещо да ми каже да не се притеснява да се обърне към мен на лични.  newsm51 И не забравяйте да се усмихвате  newsm10 newsm53
Пожелавам ви много успехи и спокойствие, ще ви трябват и за в бъдеще. Мариетка го е обяснила много точно. Борбата не е само в искането, защото предстоят и много трудни и безсънни нощи след това.   bouquet
Съжалявам и аз за неприятните емоции, които бременните вируси вероятно са донесли, целта не е била да бъде дразнен някой с тях, още по-малко идеята  за посещенияте ни е била злоумишлена. За съжаление чак сега намерих и дочетох темата, поради което си позволих да пиша по-рано тази сутрин, моля засегнатите за извинение!
Хубава седмица на всички, както и една незабравима, уютна и щастлива Коледа, изпълнена само с хубави емоции и по възможност за всеки по една двойка чертички Hug

# 24
  • Мнения: 136
 newsm81
Добро утро и от мен!
Стискам палци на всички и ви желая страхотна седмица!
Навън заваля, макар и дъжд, на мен ми се превиждат бели снежинки Blush. Остава и елхата да уредя днес и се отдавам на посланието на темичката!   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 425
Момичета ще питам нещо ама не ми се карайте.Не можах да се сдържа и тази сутрин си направих тест Престо и след 20мин. ми се появи лек отенък на втора чертичка. Embarassed Дали може нещо да е станало или ми се привижда.Аз нямам особенни надежди за този месец,обаче пусто любопитство!Пък и вчера ми беше много зле,цял ден ми се гадише и затова май не се сдържах тази сутрин.Днес нищо ми няма! newsm78

# 26
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добър ден и от мен!
Шушонче, Елпет -   Hug ! Писах и вчера, ще го кажа и сега - всеки ден искам отчет, да зная че сте добре, защото и аз ви обичам и не искам, а и няма да ви забравя!

Дидиди, чакам снимков материал от тортата, че и аз съм намислила такава за Нова година, обаче незнам дали ще се справя с тоя мити чаршаф  newsm78

Аз пак съм без мъж - писна ми от тия негови командировки...но както и да е.
Да ви се похваля - оная вечер подстригах детето сама за пръв път. Добре се получи. Само веднъж мръдна и резултатът е половин бретон - все едно го е лизнала кравата Grinning, но нищо, до Коледа ще израсте.

Ох, тая Коледа, ако знае колко мечти и надежди възлагаме на нея, сигурно ще ни пропусне и направо Великден ще дойде на нейно място Mr. Green.

Стискам палци на всички особи, които имат нужда. Те си знаят Heart Eyes!

# 27
  • Мнения: 780
10                                                          11                                                    12
91.rosist                                           101.dona mam4e                        111.Stre4ko                   
92.Wynche                                        102.АНДРЕАНА (myki)                 112.Tiff
93.donsyy                                         103.Меглена (Meghan)               113.GERA
94.Джувка                                        104.reni 7705                              114.Jujka
95.Letisiq                                          106.eli_dm                                   115.Клара
96.hana1                                          107.Яна                                      116.bin
97.Stephanie                                    108. БУБОН-2                             
98.wwesie,                                        109.Crying Game
99.Аngela                                         110.елхичка
100.New Valia


1000-117=883

# 28
  • Мнения: 2 120
Берина, според мен като ти разгледах и графиката/имаш три поредни еднакви Т./ си 99% успяла. Hug

# 29
  • Мнения: 1 425
А  Shocked аз пък мислех ,че не е нормално все една и съща да ми е Т.Обаче ако си права newsm44

Общи условия

Активация на акаунт