Бели снежинки навън валят, бебета под елхата ще донесат 11.12.- 17.12

  • 14 389
  • 406
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 257
 newsm51Шушонче,много се радвам,че малкият се е оправил и вече си е в къщи. newsm51Честити две чертички на Енти.Лека и успешна бременност! newsm51Мия-радвай се на мъничкото човече,което спи в коромчето ти и не се натоварвай с негативни емоции и моля те не забагвай вече от форума.

# 61
  • Мнения: 2 270
Момичета...не мога да повярвам, че пиша това ..но пред себе си имам  EFP - ясни..и розови. След малко ще напиша подробности, просто исках да си кажа.. Blush
ЧЕСТИТОООООООООО!  bouquet
Миа - липсваше ми! Hug
Шушонче - много се радвам за мъника, да ви е жив и зрав и много да ви радва! Hug
Нека само хубави новини ни заливат тази седмичка, момичета!  bouquet

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Шушонче, радвам се, че мъничето е добре Hug Да го нацелуваш по пухкавите бузки. А ти как си?
Ани, разрева ме, лъвско мамче Mr. Green Heart Eyes Много те обичам, да знаеш! Съжалявам, че неволно допринесох за тъгата ти, може би не трябваше да си говорим на тази тема Blush
Мариетка, и аз съм за запазване на добрия тон, но когато виждаш, че се зачита правото ти на собствена позиция. Всички изпадаме в депресии, всички грешим, но когато погледнем нещата отстрани, трябва да имаме доблестта да признаем, че не винаги ние сме единствено правите. Но защо ли се обръщам към теб Rolling Eyes, ти си написала всичко това много по-добре от мен в постингите си. Прегръщам те Hug
Франси,   bouquet

# 63
Здравейте момичета!Чета ви от 1 час и не можах да се въздържа да не се изкажа Simple Smile
Разбирам чувствата на Мегита и на мен лятото ми се случи да изпитам това "грозно" чувство завист към някоя и друга бременлийка.  EmbarassedМного е трудно да се зарадваш на чуждото щастие, когато ти си потънал в нещастие! Но радостта ,често изместваше завистта! И ми беше тъжно,ако някоя от бременнлийките спираше да пише. Когато аз самата забременях(след 6 месеца) не исках да напускам този форум,всички тук ми бяхте толкова близки! Самата Мегита продължаваше да пише тук когато забременя (когато загуби бебето,за което и аз плаках).
Сега не пиша,защото "пробемите" ми са далеч от вашите,но всеки ден наминавам, с надежда да видя  EFP  на Дара,Мариета,Леа,Стеф,Жабчето,Меги,Мегита и много други, които бях с мен в горещите месеци.

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 15:24 от jjj

# 64
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Enti честито, желая ти от все сърце лека и щастлива бременност, само с положителни емоции  Grinning и накрая здраво сладурче  newsm32
berina мисля си, че втората чертичка ще стане по-тъмна  Grinning и стискам палци  newsm10
Аз също правих тест Престо и беше отрицателен първия път (4 дена преди М), втората касетка я направих на 5 ден от закъснението и показа съвсееееем бледа втора чертичка. На другия ден с Шуър Чек същата работа - даже и по-бледа беше четичката.
Отидохме на чичо доктор, но той каза, че сме мноооого нетърпеливи. Матката била или като преди ментруация или като при бременност и да отидем тази седмица сряда (още 2 дни  smile3511 ) - това беше миналия понеделник.
Ние естествено веднага купихме друг тест, за да видим да не би пък нещо де сме се объркали. Беше пак Престо - имаше си ги четичките, та даже втората беше по-ярка от контролната! Все пак хормонът, който се отчита, всеки ден се увеличава 1-2 пъти.
Така че вярвам и при теб скоро втората чертичка ще конкурира първата  EFP

Стискам палци  newsm10

Mia_28 само положителни емоции мила

6u6on4eto много се радвам за вас. Пожелавам ви всичко да върви все по-добре

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 15:09 от mimsat

# 65
  • Мнения: 1 792
BLACK_R беше казала още миналата седмица че няма да пише защото мужо и нещо се дърпал.и на мен ми липсва

# 66
  • Мнения: 1 792
МОМИЧЕТА АЙДЕ ДА ПРИКЛЮЧИМ ДИСКУСИЯТА ОТ МИНАЛАТА СЕДМИЦА.МОЛЯ ВИ!!!!!! Hug
Тъкмо някой напише нещо хубаво и после хоп пак за тази тема.стига. Stop
я вижте колко бремелинки изкочиха днес,я вижте на Шушончето малкия какъв герой е.това са нещата за които е по-добре да си говорим.Голди абе да знаеш на мен днес ми трябва двойна доза кафенце че нещо много ми се пие.

# 67
  • Мнения: 533
Честито на всички, видели двете чертички  bouquet
Много се радвам за вас, момичета!!! Лека бременност ви желая!
Споделям, че мъжа ми нещо се засили в бебеправенето, което само ме радва. Снощи бяхме на фирмен купон (от неговата фирма) и кръсника ни и още един по-близък колега ми казаха, че ако той се дърпал, те били насреща, така де, приятел в нужда се познава  Joy, това, разбира се беше в кръга на шегата, но доста ме развесели  hahaha
Успешно бебеправене на всички   bouquet

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Готово - ама шоколадче заради хормона на щастието Wink

И за да разведря обстановката, днес ще похваля моя мъж, което рядко се случва Mr. Green Twisted Evil - отлично се представи този месец, ама сега пък имам пришка на гърба Embarassed Crazy /угода нямам, ей/ и мрънкам, че ме боли адски, а той се хили като ряпа и само ме бъзика, че няма да мога да сложа рокля с гол гръб на Нова Година Crossing Arms Joy Тъй че, Рошко, още не е за онзи списък Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 792
ААААА много мерси за кафенцето.  bouquet
аз кво да ви кажа моя снощи като му закряка жабата и седна на ракийка и салатка и така и си остана до късно.ама беше весело.говорихме си,разглеждахме снимки.беше много хубаво защото бяхме двамата и отадени на спомените.въпреки че не правихме секс си прекарахме чудесно.а и имахме нужда от тази психическа почивка.
НО ДНЕС ЩЕ МУ СКЪСАМ ШОРТИТЕ Joy hahaha Joy hahaha

# 70
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пу, втора за кафенцето, че очите ми залепват!
Голди, аз ли да те уча, че има и други пози... JoyАко питаш мен, аз трябва да имам на коленете пришки Crazy, ми кво да направя, като тъй ми е най-хубаво Embarassed.

# 71
  • Мнения: 456
Здравейте момичета!

Коледа наближава и искам да ви пожелая много сбъднати мечти и най-очаквания подарък да бъде и под вашите елхи.   bouquet Стари мои съфорумки, споменала съм ви и в моето писмо до дядо Коледа да ви донесе така желаните бебета!   Hug

От колко време не съм писала.... дано да не се сърдите.  Embarassed Но нали ме бяха сполетяли всички неразположения свързани с ранната бременност и нямах желание да ви развалям настроението с моите проблеми. Но сега вече мога да се похваля, че това отмина и истински се радвам на малкото човече което расте в мен. Надявам се скоро да разберем дали е момиченце или момченце.  Blush

Да знаете, че ви наблудавам и много се радвам когато някоя от вас се премести при Отчетните.... Мия - колко съм щастлива само че и твоето малко русалче е на мама в корема!!!

Честито на всичи нови бременлийки и лека бременност!
Много стиснати палци за тестващите!

Нека този прекрасен празник сбъдне по една ваша мечта!

# 72
  • Мнения: 518
Здравейте и от мен момичета - и аз съм тук като всяка седмица напоследък Hug...Или чета или пиша или и двете...Честито на новите бременлийки  bouquet - не ги изброявам, че може да пропусна някоя Embarassed
При мен е затишие на фронта - чакам си цикъла...На работа ми е претоварено и съм супер изнервена Close - не се трая сама себе си вече....Утре моят сладък дивак е рожденник и резервирах маса в ресторант - да излезем и да се поразтоварим, че и двамата имаме нужда определено Crazy

# 73
  • Мнения: 2 120
Енти, честити чертички.
Мийче, радвам се много, че се обади, но не си хаби нервите.
Сигурно, не е било умишлено това, което е казала Мегита.
Мен ако ме питате трябваше бая народ да намразя за престоя си във форума. Истината  обаче е, че се дразня като видя бременна циганка на улицата, тогава ме хваща злобата, ама от друга страна и те са хора. Във форума се радвам за всички ви, особено за тези, които познавам по-добре. Тук може да ме ядоса някой само ако дойде с първи пост Бременна съм`, а аз нито го знам, нито съм чувала за него.  Тогава ми става горчиво в устата, ама продължавам.
В заключение
Обичайте се, бъдете щедри, душевно богати и мечтата ви ще се сбъдне и ще бъде споделена от форумските приятели.[/size][/b]

# 74
  • Мнения: 1 792
Енти, честити чертички.
Мийче, радвам се много, че се обади, но не си хаби нервите.
Сигурно, не е било умишлено това, което е казала Мегита.
Мен ако ме питате трябваше бая народ да намразя за престоя си във форума. Истината  обаче е, че се дразня като видя бременна циганка на улицата, тогава ме хваща злобата, ама от друга страна и те са хора. Във форума се радвам за всички ви, особено за тези, които познавам по-добре. Тук може да ме ядоса някой само ако дойде с първи пост Бременна съм`, а аз нито го знам, нито съм чувала за него.  Тогава ми става горчиво в устата, ама продължавам.
В заключение
Обичайте се, бъдете щедри, душевно богати и мечтата ви ще се сбъдне и ще бъде споделена от форумските приятели.[/size][/b]
МИЛА ТЕМАТА Я ПРИКЛЮЧИХМЕ.СТИГА СТЕ РОВЕЛИ ДЕ Hug

Общи условия

Активация на акаунт