💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 , "Почукай на вратата ми" по bTV Lady /Тема 11/

  • 52 472
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 2 635
Думите на списание @HELLODergisi  :
"Избягахме извън Истанбул с #HandeErçel, която оценява всеки момент от своето пътуване в живота и казва, че става все по-силна и по-близо до себе си, докато приема възходите и паденията (на възходите и паденията в живота)"



„Винаги съм била човек, който се радва на малките неща и си мислех, че не могат да станат по-малки, но не става така. Повярвай ми, понякога дори усмивката на нечие лице е достатъчна, за да съществуваш отново.”



„Не мисля много за негативността, така или иначе ще мине. Вярвам, че негативните неща растат толкова, колкото мислите за това, затова избирам да замълча и да го оставя да си отиде.”



„Прекарвах време с приятелите си, кучетата си, четох книгите, които исках да прочета, и гледах филмите, които исках да гледам. И реших да се върна на училище. Започвам в новия период.“



„Да, бях много Полиана (изключително весел/оптимистичен човек). Виждах доброто във всеки, заслепявах се, но това е животът. Промени и мен. Всеки се показва така, както иска, това го уча.”



„Когато не се чувствам добре, изчезвам. За няколко дни ще отида някъде сама и ще изчезна.”

Последна редакция: ср, 16 ное 2022, 12:54 от Dilemi

# 691
  • Мнения: 5 143
Обичате ли да пътувате? Кое място те впечатли най-много? Коя страна или култура искате да видите повече?

Ханде: Обичам да пътувам. Всеки път започваме пътуването с една и съща емоция, в крайна сметка няма край за откриването и опознаването на нови места. Определено ще предприема пътуване до Перу в близко бъдеще.


Ако не бяхте актьор, бихте ли помислили за артистична кариера?

Ханде: Винаги съм искал кариера в областта на изкуството, чакайки дните, в които мога да споделя рисунките си.


Голяма красота Sparkling Heart

# 692
  • Мнения: 10 334
Хубавото си е хубаво, как да кажеш на черното бяло Wink

Sparkling Heart

# 693
  • Мнения: 383
„Ние сме тези, които износваме света и ние сме тези, които го правим красив. Аз съм човек, който се вкопчва в надеждата с всички сили. Мисля, че ако реша да родя дете на света, то ще дойде с надежда и ще излъчва красота.

Това е най-личното и докосващо интервю на Ханде, което съм чела. Много красива и невероятен човек!

# 694
  • Мнения: X
Здравейте, момичета Heart Decoration

Включвам се и за с малко материал от последния репортаж на Ханде. Flowers Hibiscus
Хареса ми личирната есенна тематика на снимките. Отговорите на Ханде говорят за човек, който е преживял доста неща и въпреки всичко, е открил сили да продължи напред. Ханде е не само красива, но чувствителна, начетена любопитна и със сигурност помъдряла жена. Заболя ме като прочетох това, което казва за социалните мрежи и критиките. Светът би бил със сигурност по-добро място ако всеки гледа своя собствен живот, без да се чувства с правото да критикува или да оплюва живота на другите на хора. Flowers Hibiscus

Крехка ли си? Как може някой да изцели сърцето ти ако е разбито? Прощаваш ли нещо?
Обикновено съм камък от търпение. Трябва да се насъберат доста неща, за да бъде разбит. Но да, крехка съм, преди се опивах да го крия, сега вече не го правя пред никого.

Ако можеше да бъдеш историческа личност, кой щеше да бъдеш?
Щях да бъде момиче от семейство Болейн.

За Гамзе:
Моята сестра е много ценна за мен. Ако живеех в друго пространство, пак щях да искам да бъда нейна сестра. Гамзе е много чувствителна и ми помага да избистря мислите си

Хубав ден от мен! Purple Heart

# 695
  • Мнения: 5 143
Скрит текст:
„Ние сме тези, които износваме света и ние сме тези, които го правим красив. Аз съм човек, който се вкопчва в надеждата с всички сили. Мисля, че ако реша да родя дете на света, то ще дойде с надежда и ще излъчва красота.
Това е най-личното и докосващо интервю на Ханде, което съм чела. Много красива и невероятен човек!
Така е, красива отвътре и отвън. Не я познавам, но по този начин я чувствам.

Крехка ли си? Как може някой да поправи сърцето ти, когато е разбито? Можете ли лесно да прощавате?

Ханде Ерсел: Обикновено аз съм камък на търпението, трябва да има много натрупване, за да го счупя. Но да, крехка съм, преди се опитвах да го прикрия, сега не го крия. Ако някой преодолее тази трудност и е достатъчно да поправи там, където съм се счупила, прощавам веднага.


# 696
  • Мнения: 5 563
Прочетох всичко споределно от интервюто.. много ми хареса, най-докосващото интервю на Ханде до момента, с най-красивите и естествени снимки!

# 697
# 698
  • Мнения: X




И любимата ми снимка ❤️
"Увереност"

# 699
  • Мнения: 10 334
Стори на Ханде Wink

Sparkling Heart

Gift Heart

# 700
  • Мнения: 3 315


Гери, тази която си посочила ми е любима и на мен 💕

# 701
  • Мнения: 5 143
Като леля си наполовина майка, коя според теб е най-трудната част от това да си майка?

Ханде: Честно казано, ако да си леля е толкова уникално чувство, не мога да си представя какво е майчинството. Доколкото виждам от сестра ми, най-трудното в майчинството е да поставиш детето пред себе си и да постигнеш това.






Моят фаворит: Изящество

Последна редакция: ср, 16 ное 2022, 14:04 от midnight__sun

# 702
# 703
  • Мнения: 4 651
Прекрасна, красива,  прелестна  Ханде










От сторито на Ханде
 



Уникална фотосесия








Последна редакция: ср, 16 ное 2022, 15:57 от azisiq

# 704
  • Мнения: 5 143
Как вървят вашите картини и рисунки? Какви неща излизат тези дни?

Ханде: Мога да кажа, че се доближих много до идеята да отворя работилница, за която мечтаех от дълго време. Ето защо съм много развълнувана.Това е моят приоритет/фокус в момента.


Какъв сценарий търсите?

Ханде: Честно казано, търся сценарий, който няма да ме остави да стоя мирно, когато го прочета. Не мога да го опиша точно, но такъв който би ме накарал да искам да отида на снимачната площадка на следващия ден.“


Общи условия

Активация на акаунт