💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 , "Почукай на вратата ми" по bTV Lady /Тема 11/

  • 52 471
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 793
- 24 ноември е вашият рожден ден. Сбъднаха ли се мечтите, които сте имали за себе си в началото на 20-годишна възраст? Какво направи животът за теб?
- Какъв добър въпрос. Когато мисля за собствения си път, дори понякога да се чувствам тъжна, аз съм пълна с щастие, защото се научих да обичам и да се гордея със себе си. Всяка възраст ме доближаваше до мечтите ми, имаше моменти, в които трябваше да спра и имаше дни, в които спирах да мечтая, но все пак намирах начин и да продължа. Най-големият подарък в живота ми са преживяванията, които ме направиха жената, която съм.
- Има ли нещо във вашите 20 години, което бихте искали да сте направили повече?
- Разбира се, че има, както се казва: „Вашето осемгодишно аз и вашето 80-годишно аз, ако те са щастливи, сте направили всичко добре.“ Опитвам се да създам красива история за моята старост, като разширявам мечтите на моята младост.
- Бихте ли искали да останете в тази възраст?
Какво мислите, че ще се промени след 30?
- Все още не съм на 30, но това е последната година от моите 20 и съм в период, в който усещам реалността на израстването в костите си. Разбира се, винаги съм искала да остана на тази възраст... Но Ханде след 30 , много ми е любопитно за нея; все повече мисля, че я приближавам.

❤❤❤
Наистина прекрасно интервю!

# 706
  • София
  • Мнения: 2 635






И нещо от миналото Heart Eyes

16.11.2020

# 707
  • Мнения: 4 793
И нещо от миналото Heart Eyes

16.11.2020



Какъв хубав спомен, тъкмо по темата на въпроса, който ви нося. Blush

- Ноче, Ниебла и Азул...живееш с тези три прекрасни същества. Каква е историята за запознаването ти с всяко едно от тях и какво би искала да кажеш за любовта към животните?
- Имам голям късмет , че тези три прекрасни кучета ме избраха и дойдоха при мен. Всички са кучета с добър характер. Когато загубих котката си , Ноче дойде при мен с думите: "Искам малко куче." Grinning Обичах го прекалено , за да го върна, нямаше значение колко е голямо. Ниебла е най-умното куче на света, никога не съм виждала куче, което се свързва с хората като него. Азул е моето бебе, мисли си , че е дребна порода. Joy Едно куче, чиито единствен проблем е да спи в скута ти. Joy Това е любов , която кара сърцата на хората да растат. Очакването на всяко куче е да чувства малко любов и когато направим това , мисля, че нашите сърца се уголемяват. Защо ще се лишиш от нещо такова?

# 708
  • Мнения: 4 651
Да попитам това нови ли са на Ханде?
Има нова прическа ли?




# 709
  • Мнения: 5 143
Броят на вашите последователи наближава 30 милиона. Защо мислите, че хората обичат Ханде Ерсел толкова много?

Ханде: Никога не съм имала ясен отговор на това. Но винаги чувствам това в сърцето си, колкото повече не се показвам, не работя, толкова повече те са с мен. Аз съм човек, който поставя всичко пред очите им с цялата си смелост, може би това е докоснало нещо в хората.




"Публикацията на Ханде за Nocturne получи най-голямо внимание от потребителите на Instagram между 4-11 ноември."





Азисия, фотошоп е. Снимките са стари, от ноември миналата година.

https://www.instagram.com/p/CWoEi2uKDss/

# 710
  • Мнения: 1 836






Прекрасна, съвършена и някак далечна, тъжна, меланхолична симфония от красота, мъдрост, житейска опитност лъха от снимки и интервю. Много съжалявам, че мнението ми не съвпада с общата емоция, но виждам тъга, опит за предизвикателство и някаква празнота. Не искам да развалям хубавото настроение, затова няма да продължа.
Само ще споделя едни стихове, които на някои от вас са много познати. На мен са ми любими, защото са от първия любим сериал, любима двойка и любима любовна история. Разликата е, че любовта преди години е измислена, но гледайки снимките първо тези стихове ми излязоха в ума.

Аз ти принадлежа, но ти не знаеш.
Името ти запечатано е в моя ум
големите очи, дълбокият ти поглед!
Аз ти пренадлежа, но ти не знаеш
ти топлиш сърцето ми..
Понякога любовта е страх
човек се изморява да живее на ръба на острия бръснач.
Понякога страстта извива му ръцете,
а животът отнема му живот.
Понякога на която и врата да почука,
зад нея чува шепота на самотата.
Когато мисля за живота знам,
че ще е трудно на вълчата трапеза
без да си изцапаме ръцете!
Твоите морета бушуват в душата ми другояче не става
Аз ти принадлежа, но ти не знаеш

Разлистили са се розите, усеща се сладкият им аромат
В най-прекрасното време, когато небето е обсипано със звезди
Тъгата се е стаила в мен като скрита змия
По телефона далече плаче със сълзи като дъждовни капки млада жена
Защото раздялата е част от любовта
Защото разделените все още се обичат

Вятърът е отнесъл звездите в далечния мрак
Пурпурни искри минават през самотата ми, огромна като планина
Търся я непрестанно, търся я непрестанно
Цялото ми тяло усеща тежка, пареща болка
Защото раздялата е част от любовта
Защото разделените все още се обичат
Дърветата се покриха със сребристия прах на лунната светлина
В реката на нощта плуват лилии
Забравените жасминови цветчета смутено се усмихват
Защото раздялата е с вкус на дива природа
Защото раздялата е част от любовта
Защото разделените все още се обичат
.

# 711
  • Мнения: 295
Добър вечер! Няма да се уморя да благодаря на всички, които ни снабдяват с информация за Ханде и Керем. Благодаря! Моите усещания съвпадат напълно с написаното от DeniAra. Виждам една помъдряла, по- зряла и много красива жена. Не знам защо я сравнявам с есента - спокойна, тиха, малко уморена и много красива. Жена, обърната към изкуството и красотата. С такива хора дори само да седиш и да мълчиш, пак се чувстваш добре. Гледам кориците на списанията с нейно участие и навсякъде виждам една различна Ханде. Последната, есенната много ми харесва. За зимната сесия с Керем въобще не искам да говоря - класика. Лека вечер!

Последна редакция: чт, 17 ное 2022, 09:08 от Mery18

# 712
  • Мнения: 10 334
Добре се движим Wink

Gift Heart

# 713
  • Мнения: 4 651
Красива



midnight__sun благодаря за уточнението.

# 714
  • Dupnica
  • Мнения: 309
Flowers Four Leaf Clover Ех ,че е красиво в темата ни! Yellow Heart
Много ви благодаря за всичко споделено - есенна феерия от финес, красота, изтънченост и зрялост, израстване в мислите и преживяванията на едно крехко създание като Ханде! Heart
Страхотна е! Sparkling Heart

Flowers Four Leaf Clover Наистина това е изживяно! В мислите и има толкова зрялост и смисъл. Страдание и неприемане на омразата на хората, от неразбирането и злобата, с която обиждат и нападат криейки се в социалните мрежи на невидимото, без да се замислят за чувствата и личното  пространство.Broken Heart
Flowers Four Leaf Clover Но се е научила да преодолява с мълчание злобата и да не крие чувствата си! Браво!
Дано продължава да сбъдва мечтите си и уверено да израства като творец! Flowers Hibiscus


И за баланс спомен от сесията 2020 и танца в дъжда / снощната серия/


Хубава вечер! / макар че вали/

# 715
  • Мнения: 5 143
Дени, Мери, мисля че на повечето от нас мнението ни за интервюто и фотосесията се припокрива с вашето. Меланхолия навява. Казва, че не е от желязо, крехка е, но същевременно силна, когато се налага. Показва своята зрялост, необикновената си вътрешна и външна красота, вдъхновение, дава привилегията да видиш уязвимата й страна, нейното развитие и сила.

Слагам цялото интервю в скрит текст. В Туитър го намерих, поиграх си малко и го редактирах тук-там.

Скрит текст:
Избягахме от Истанбул с Ханде Ерчел, която цени всеки момент от пътуването си в живота, казва, че става по-силна и по-близка до себе си, когато приема своите възходи и падения. Сред природата, където есента бавно започва да се отлепва, ние отново се възхитихме на уникалността на тази красива жена със специалната селекция, която направихме от колекцията Nocturne, която казва „Всички погледи към нас“ в шестия сезон на тяхното сътрудничество.

На 24 ноември е вашият рожден ден. Сбъднаха ли се мечтите, които сте имали за себе си в началото на 20-годишна възраст? Какво направи животът за теб?

Какъв добър въпрос. Когато мисля за собствения си път, дори понякога да се чувствам тъжна, аз съм пълна с щастие, защото се научих да обичам и да се гордея със себе си. Всяка възраст ме доближаваше до мечтите ми, имаше моменти, в които трябваше да спра и имаше дни, в които спирах да мечтая, но все пак намирах начин и да продължа. Най-големият подарък в живота ми са преживяванията, които ме направиха жената, която съм.

Има ли нещо във вашите 20 години, което бихте искали да сте направили повече?

Разбира се, че има, както се казва: „Вашето осемгодишно аз и вашето 80-годишно аз, ако те са щастливи, сте направили всичко добре.“ Опитвам се да създам красива история за моята старост, като разширявам мечтите на моята младост.

Бихте ли искали да останете в тази възраст? Какво мислите, че ще се промени след 30?

Все още не съм на 30, но това е последната година от моите 20 и съм в период, в който усещам реалността на израстването в костите си. Разбира се, винаги съм искала да остана на тази възраст... Но Ханде след 30, много ми е любопитно за нея. Още повече мисля, че я приближавам.

Броят на вашите последователи наближава 30 милиона. Защо мислите, че хората обичат Ханде Ерчел толкова много?

Никога не съм имала ясен отговор на това. Но винаги чувствам това в сърцето си, колкото повече не се показвам, не работя, толкова повече те са с мен. Аз съм човек, който поставя всичко пред очите им с цялата си смелост, може би това е докоснало нещо в хората.

Социалните медии се превърнаха в лична платформа за публикуване на всеки. Харесвате ли ги или е просто част от работата ви?

Използвах социалните медии с много обич, но вече не мога да кажа същото, защото социалните медии се превърнаха в платформа за омраза.

Притеснявате ли се, когато четете критика?

Аз съм обект на критики, непрекъснато съм бомбардирана с критики за моята професия и моя външен вид. Това, което ме притеснява е, че сме общество, което не се е научило да приема хората такива, каквито са. Как обвиняването на един човек прави другия щастлив и спокоен? Не мога да разбера и никога няма да го разбера.

След дълго време на задъхана работа, а след това бяхте в период на почивка от около година, с изключение на промоционалните ви кампании. Така ли предпочитате или предпочитате да работите повече?

За първи път си давам такава почивка и да не правя нищо. Не беше избор, че ще отнеме толкова време. Предполагам, че това беше проект, който смятах, че ще е правилното нещо. Разбира се, радвам се, че сега се получи така. Във всичко има добро.

С „Sen Çal Çalımı“ вие създадохте много успешна и популярна мейнстрийм творба, която се търси в различни страни. След подобна работа изпадате ли в паника, „Трябва да направя правилния избор след това“?

На снимачната площадка на „Sen Çal Kapımı“ работих с толкова много любов и това е едно от нещата, които ще търся за бъдещата си работа. Не съм в паника, наистина не съм и съм в период, в който се наслаждавам.

Какъв сценарий търсите?

Не мога точно да дефинирам нещо, търся сценарий, такъв че докато го чета да не мога да стоя на едно място и да искам да отида на снимачната площадка още на следващия ден.

Сетовете са пренаселени и обстановката е забързана. Чувствахте ли се добре да сте изолирани от хората и да се забавите, или веднага ви липсваше?

Аз съм човек, който може да устои. Животът ми вече беше изолиран и бавен, сетът е това, което ме кара да вървя по-бързо, така че ми липсва.

Как прекарвате времето си? Какво оценихте, какво направихте?

Не можех да прекарвам време със семейството си. Мога да кажа, че компенсирах за цялото време. Никъде не съм ходил без тях... Пътувах много, прекарвах време с приятелите си, кучетата си, четох книгите, които исках да прочета, гледах филмите, които исках да гледам. И реших, че искам да се върна в училище. Започвам новия семестър.

Коя е последната книга, която ви повлия? Можете ли да споделите телевизионни сериали/филми?

Този, който Ататюрк също препоръча и го постави в училище. Чета Petrov'un "Beyaz Zambaklar Ülkesinde", който е написан през 1923 г., нека поговорим отново, когато го завърша. Аз съм любител на анимацията, гледам анимация тези дни.

Disney+ подписа оферта и вие сте едно от имената. Знаем, че при дигиталните проекти се снима сезон и отнема поне шест месеца, докато сериалът се излъчи в платформата. Така че вашите фенове ще ви видят, но трябва да изчакат. Можетете ли да се включите в нещо като телевизия или филми между тях?

Казах, че няма да правя нищо. Правилен проект в точното време, стига да е така.

Ако можехте да играете някой от историята, кой бихте искали да бъдете?

Бих искала да играя момиче на Болейн.

Имате хубава колаборация с Nocturne, един от най-иновативните представители в сектора на конфекцията. Колко сезона минаха? Как разпознавате жената Nocturne?

Ние сме в шестия сезон на нашето сътрудничество. Да си жена Nocturne за мен означава да се освободиш. Винаги се състезавайте със себе си за по-добро. Да бъдеш силна и уникална, защото всяка жена е уникална и всяка жена е силна.

Какво има в колекция есен-зима 2022-2023 г.?

Сезон, в който можем да носим Nocturne от главата до петите в седем различни теми, достатъчно широки, за да се харесат на всеки вкус. Плетива, големи якета, гащеризони, връхни дрехи, цветни, „готини“ дизайни... Всички много енергични, имам твърде много любими неща, за да ги изброя.

Кое е любимото ви парченце Nocturne в гардероба ви?

Тренчкотите са ми любими!

Мотото на този сезон е „Всички очи върху нас“. Когато наистина влезете на място, вие сте жена, която привлича цялото внимание. Как се чувствате да знаете, че "всички очи са върху вас"?

Благодаря ви, разбира се, чувството е много приятно. Всяка жена обича това чувство.

Вие си много красива жена. Изглеждате добре във всичко, което носите. Вашето лице и вашето тяло. Какво правите, за да се поддържате във форма?

Честно казано, много обичам спорта в моя нормален цикъл; но има моменти, когато си давам почивка. Опитвам се да следвам душата си през повечето време, понякога имам периоди, в които не искам да правя нищо, дори не искам да се грижа за себе си, просто ми харесва да ям. Но отново с редовен и организиран треньор по спорт и оформяне. Аз съм дисциплиниран човек.

Прокарването на граници, отвореността към иновациите, това ли е нещото, което можете да постигнете? Новото и непознатото не ви ли плаши?

По онова време много мислих за преместване на граници и разбрах, че всъщност сама съм си поставила тези граници. Поставям ги от дълго време. Така че не го виждам като нещо ново и непознато, а на какво може да ме научи? Търся, опознавам...

Какви жени намирате за силни и смели?

Около мен има много жени, които определям като силни и смели. Моята дефиниция за живота се променя, така че дефиницията ми за силен и смел също се променя. Някой може да е много крехък и въпреки това да бъде най-влиятелната жена. Ние жените сме най-силните. Можем да таим емоции, понякога едното или другото излиза на преден план. Но като цяло всяка жена, която може да съществува в такъв свят, за мен е силна и смела.

Когато бях дете, аз бях тази, който играеше и мечтаеше. Каква бяхте като дете? Имате ли "игра на Ханде", която помните от онези дни?

Детството ми беше игра. Израснахме в парк пред къщата си и влизането в къщата беше последната възможност. Има много неща, които не мога да забравя, но едно, за което се сещам сега, е да бера първите плодове за сезона и да се опитвам да стигна от едно дърво до друго. Все още мога да играя същата игра с голямо щастие!

Прекарвате по-голямата част от времето си с Мави. Какво правите заедно?

Мави е много мъдро момиче, тя буквално си играе с нас, учи ни. С нея ние растем.

Сестра ти също е много ценна за теб. Имате ли подобни навици, съгласни ли сте с всичко?

Сестра ми е най-ценната за мен, ако живеех в друга вселена, бих искала да бъда нейна сестра отново. Сестра ми е жена с много силни чувства и е човек, който ми показва истината с пълна яснота. Понякога тя говори толкова директно, че е невъзможно да не се обидиш, но тя мисли само за моето благополучие. С две думи, във всяка ситуация тя ще направи това, което каже, защото колкото и да съм свободолюбив, я уважавам безкрайно.

Като леля, вие сте половин майка, коя според вас е най-трудната част от майчинството?

Честно казано, ако да си леля е толкова уникално чувство, не мога да си представя майчинството. От това, което видях от сестра ми, най-трудното нещо в майчинството е да поставиш детето пред себе си и да успееш да постигнеш това.

Как се чувствате да родите дете на този свят? Планетата е толкова изтощена, че някои казват, че е егоистична...

Ние сме тези, които износваме света и ние сме тези, които го правим красив. Аз съм човек, който се вкопчва в надеждата с всички сили. Ако реша да родя дете на света, мисля, че то ще дойде с надежда и ще разпространи красота.

Трудните времена карат хората да предефинират своята идентичност и гледна точка за живота. При вас случвала ли се е такава промяна?

Мисля, че нямаше начин да не се случи при мен, защото аз съм човек, който е преживял много неща едно върху друго и ги е вместил в много кратко време. Мисля, че дори гледната точка на хората, които преминават през трудни времена се променя. Понякога има момент и разбираш някого, когото никога не си срещал в сърцето си. Вашият поглед към света се променя, мащабът на щастието ви в живота се променя. Винаги съм бил човек, който се радва на малките неща и си мислех, че те не могат да станат по-малки, но това не е така. Повярвайте ми, понякога усмивката на нечие лице е достатъчна, за да ви накара да съществувате отново. Така че чувствам, че приоритетите и възгледите ми за живота са възстановени.

Имате много спокойно, чисто и хармонично поведение. Как можете да останеш такава?

Мисля, че всички възходи и падения, през които преминах ме научиха да приемам. Да приемам всички и всичко такова, каквото е, включително и себе си. Така че нямам никаква паника.

Уязвима ли сте? Когато някой разбие сърцето ви, как може да го поправи? Лесно ли прощавате?

Обикновено съм камък, когато става дума за търпение. Трябва да има много натрупване, за да се счупи. Но да, крехка съм. Преди се опитвах да го скрия, но сега не го правя. Ако някой преодолее тази трудност и успее да поправи счупеното, веднага прощавам.

Стрелецът е известен с това, че е Полиана. Имате ли и това?

Без да отивам твърде далеч, мога да кажа да, бях много Полиана (изключително весел/оптимистичен човек). Виждах доброто във всеки, заслепявах се, но такъв е животът. Промени и мен. Всеки се показва така, както иска, това го уча.

Кой е най-големият ви пропуск? Какво ви дразни най-много в този живот?

Мисля, че моят най-голям недостатък е моята упоритост. Чувствам, че трябва да съм упорита до определен момент, но когато стигна до този момент, обикновено чакам някой да ме успокои. Не мога да понасям лъжата, това наистина ми разбива сърцето.

Как ви влияят негативните неща, които ви се случват в живота или разочарованията от хората? Как се справяте? Как лекувате раните си?

Не го мисля много, така или иначе ще мине. Казвам си, че ще мине. Вярвам, че негативните неща растат толкова, колкото ги караш да растат в главата ти, затова решавам да замълча и да го приема.

Можете ли да ни кажете някой от вашите навици, който „никой не знае“?

Разбира се, мога да ти кажа: „Когато не се чувствам добре, изчезвам. Отивам някъде сама за няколко дни и изчезвам...”

Как вървят вашите картини и рисунки? Какви нови неща излизат сега?

Мога да кажа, че съм много близо до идеята да отворя студио, за което мечтая от много време. Ето защо съм много развълнувана. Това е мой приоритет в момента.

Ако не бяхте актриса, бихте ли помислили за кариера в тази сфера? Или бихте избрали съвсем различна професия?

Откакто се помня се стремя към кариера в изкуството. Чакам деня, когато мога да споделя рисунките си.

Обичате природата и ние снимахме в Шиле сред високи дървета и дървени бунгала. Имате ли предвид в бъдеше да живеете сред природата далеч от града или искате винаги да останете свързана с този динамичен живот?

Винаги съм живяла далеч от града, само три години от живота ми са прекарани в града. Това е ефектът от порастването. Никога не съм се чувствала като част от хаоса на града и отсега нататък мечтая да се отдалеча и да живея във ферма.

Ноче, Ниебла и Азул...живеете с тези три прекрасни същества. Каква е историята за запознаването ви с всяко едно от тях и какво би искала да кажеш за любовта към животните?

Имам голям късмет, че тези три прекрасни кучета ме избраха и дойдоха при мен. Всички са кучета с добър характер. Когато загубих котката си, Ноче дойде при мен с думите: "Искам малко куче." Обичах го прекалено , за да го върна, нямаше значение колко е голямо. Ниебла е най-умното куче на света, никога не съм виждала куче, което се свързва с хората като нея. Азул е моето бебе, мисли си , че е дребна порода. Едно куче, чиито единствен проблем е да спи в скута ти. Това е любов, която кара сърцата на хората да растат. Очакването на всяко куче е да чувства малко любов и когато направим това, мисля, че нашите сърца се уголемяват. Защо ще се лишиш от нещо такова?

Обичаш ли да пътуваш? Кои бяха най-очарователните места? Коя държава или култура би искала да видиш най-много?

Обичам да пътувам, започвам пътуването с едно и също вълнение всеки път, няма край на изследването. Определено скоро ще пътувам до Перу.

Още една година е към своя край. Какво ще си пожелаете за 2023 г.?

Здраве...


Последна редакция: чт, 17 ное 2022, 12:23 от midnight__sun

# 716
  • Мнения: 3 315
И аз мисля, че мненията ни се припокриват. Интервюто и фотосесията навяват меланхолия, но като я виждаме здраво стъпила на земята, уверена в себе си, готова да продължи напред без да отрича възходите и паденията си - изпълва душата на човек 🙃
Слънце, благодаря за превода на цялото интервю. Благодаря и на всички, които носеха отделни части от него. Макар и разпокъсано, но един започне, друг продължи, беше приятно ☺️

Дени, познати са ми стиховете и още как. Цитираха Йоздемир Асаф , Атила Илхан и още някой. Не помня авторите, но си спомням, че доста бях впечатлена от това болднатото 😜

Гали, следиш сериала по бТВ Лейди? В понеделник и аз пуснах от любопитство да проверя докъде стигнаха - нацелих Селин и драмите около бременността ѝ.

# 717
  • Мнения: 4 793
Слънце, благодаря ти за труда. Kissing Heart Цял ден чета преводи на английски, на испански, но друго си е с превода на български и така подредено, прочетох си го отново цялото с удоволствие. Heart Exl Чак ми идва да го сложа в заглавния пост на новата тема. Grinning Съгласна съм, че интервюто навява меланхолия, но това не пречи да е прекрасно. Някак разголена я усещам в това интервю. Искрено и лично с Ханде Ерчел. Stuck Out Tongue Winking Eye
За фотосесията: харесва ми, че е сред природата, но ми е много разголена за есенна фотосесия, тази комбинация от къси панталонки и якета не ми допада. Joy

За любима снимка ще посоча тази 🔥


За да бъдете щастливи е нужно да елиминиране две неща в живота си: страхът от лошо бъдеще и споменът от лошо минало.

# 718
  • Мнения: 10 334
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много настроение и положителни емоции Wink

Gift Heart

# 719
  • Мнения: 3 315
онякога съм весела и стилна.
Друг път съм тъжна и небрежна.
Когато трябва -мога да съм силна.
Когато искам -мога да съм нежна.
Понякога покрай реката тичам,
но за приятел в блато ще нагазя.
Когато искам- мога да обичам.
Когато трябва-мога и да мразя.
Понякога спокойствие разливам.
Друг път във буря се превръщам.
Когато искам-бързо си отивам.
Когато трябва -винаги се връщам.
Понякога съм страшно хаотична.
Друг път съм подредена къща.
Когато искам -много съм различна.
Когато трябва -съм една и съща.


От вчера ми се върти в главата това любимо стихотворение от Петя Дубарова.😍

Общи условия

Активация на акаунт