ОХХХ, дойде и моя ред!!!!

  • 2 471
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 998
Още веднъж благодаря! Beli4ka аз си мисля, че е още е рано за лекар и мисля да изчакам до другата седмица!

# 16
# 17
  • Мнения: 290
Честито и от мен!:-))
Желаяти едно хубаво и здраво бебче и мнооого семейно щастие! 1crib

# 18
  • Мнения: 564
Нямам идея дали е рано  newsm78, всъщност newsm78, не съм и мислила..а и не знам  Embarassed..Ама с моето мило не можахме да спим цяла нощ  Crazy и за това ще идем на док че поне малко да се поуспокоим...

# 19
  • Мнения: 1 425
ЧЕСТИТО,ЧЕСТИТО, ЧЕСТИТО!  bouquet  bouquet  bouquet
Дано си имаш най-прекрасното бебче на света! Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 257
Честито!Лека и успешна бременност и само положителни емоции,ти желая.

# 21
  • Мнения: 564
Гера, сега ме пусна в размисли newsm78...Колко дни след закъснението се ходи на док? Някой знае ли със точност?

# 22
  • Мнения: 62
GERA, beli4ka, честито и на двете - пожелавам ви да гушкате най-сладките бебчета след 9 месеца и да разпръснете колкото се може повече бременни вирусчета...Хайде, ние вече сме на опашката да ги хванем   bigdance2, а после sling sling sling

# 23
  • София
  • Мнения: 4 272
Честито Гера  bouquet Желая ти лека и приятна бременност! И скоро да оздравееш и да пускаш само бременни вирусчета Hug

# 24
  • Мнения: 560
Честито, миличка и много, много лека бременност!  bouquet

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Mного се радвам за теб, GERA!
Дано всичко да е спокойно и както трябва през цялото време!
Аз вече се заразих от вирусите, които вилнеят по това време на годината, една хрема ме мъчи от доста време, но този най-желания вирус, все ме подминава.
Дано ти си на късмет! smile3501 smile3501

# 26
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЧЕСТИТО!

# 27
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честито!!!!  Hug   bouquet  пожелание за безпроблемна бременност, леко раждане и най-сладкото бебче на финала!  baby_neutral

# 28
  • Мнения: 2 825
Честито !!!  bouquet

# 29
  • Мнения: 284
Честито миличка!Пожелавам ти сладко коремче и след 9 месеца още по-сладко бебенце  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт