Януарски сладури ІХ

  • 9 262
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 178
Kaте много си Убава в костюма  Heart Eyes

Мерсиии Hug! Камериерка бях Laughing.

Аз ви разгледах снимките от карнавала - много сте сладки всичките  Party

# 46
  • София
  • Мнения: 1 402
Леле Кате просто сте уникални, а за детския купон да не говорим, те са неотразими.
Представям си колко хубаво са си изкарали децата, а пък и вие предната вечер  Laughing

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Благодаря Ви момичета Hug! Хубаво беше и на двете места, но детския карнавал направо ми обърка представите Laughing- децата бяха супер щастливи и се чувстваха много важни Heart Eyes.
Свършихме си работата и от към благотворителната част.
Я споделете какви идеи имате за подаръци, че и Вие сте на хала- Коледа+рожден ден. Аз се изчерпах просто вече ooooh!...

# 48
  • Мнения: 7 837
Тая година комбинирахме подаръка Коледа+рожден ден. Взехме му джипка, но не акумулаторна, а обикновена и ще си я тика с крака (ала Флинтстоун). Вече я получи и не слиза от нея, яде в нея, гледа ТВ от там... Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 1 402
При мен малко трудно /но не невъзможно/ е да комбинирам празниците, но тъй като си нямаме шейна ще купя от нас шейна за Еленчето. Иначе, то не са сервизи, кукли, PC-та, пъзели, касови апарати и т.н. няма къде вече да прибирам играчките и.

# 50
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте момичета не съм се включвала от доста вереме защото не ми пристигаха меили на пощата,незная защо newsm78 .Ние сме добре само дето малката ми вдига от снощи температура и най на края я свалих,и спи сега.После ще идем на доклтор да ни каже дали е от зъби или е от вирус.За подаръци и аз не зная какво да купим на малката,иска ми се нещо голямо но нямаме вкъщи място къде да ги държим тези големи неща.А и живеем под наем и не ми се мисли какво ще е при едно евентуално прместване.И аз питам какви  подаръци ще купите?

# 51
  • София
  • Мнения: 6 178
Aз накупих серия малко подаръци - имаме вече голяма гама от различни видове конструктори и други материали за сглобки.
И на мен ми се искаше нещо голямо, но Ева си има кола с педали (от бутащите се напред - назад) и джип с въртящи се педали. Занесли сме ги в Банкя, защото тук няма място вече. Вчера ходихме в Хиполенд и тя се покатери подред на всички люлеещи се кончета, но съм уверена, че не си заслужава - ще и привлече вниманието точно 15 мин. максимум (Виж ако беше на 1 год.) Та остана колело, но докато му дойде сезона, може да се окаже, че е по-добре малко истинско колело с 2 помощни, вместо триколка. И затова се въздържам.

Обаче че раздавам подаръците от сега, за да ми е мирна главата.

Галя и аз нямам къде вече да слагам играчките. Особено тези, които крия, за да ги позабрави. Днес имахме коледно парти на люлинския отбор. Като отворих гардероба, за да видя какво да облека и 5-6 кутии ми се изсипаха на краката  Sad А Ева, която плътно ме следи остана приятно изненадана (макар, че тя отдавна надушва, че има нещо гнило в този гардероб  Wink )

pеtia доста люлински дечица се оказа, че имат температура без никакви други симпоми, а и Ева изкара нещо подобно.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 366
Петя и ние изкарахме едно такова - висока температура вечерта и на сутринта нищо и няма. Мислех да я вода на лекар, но като видях че си е здрава реших да не рискувам с допълнителни вируси в поликлиниката.

За подаръци и аз не знам какво да и вземем. Ние си имаме люлеещ се слон който се откача и може да се бута на колелца - сега го бута и не иска да се люлее /но това и беше и подарък за предната Коледа/. Имаме триколка, 3 колички за кукли, креватче, столче за хранене и столче за кола пак за кукли. Търся и играчки с бутончета които да ми спасят моя камкулатор, но нищо не ми хареса /по-скоро харесах няколко ама говорят на испански - поне на английски да бяха/. Харесах и 1 люлка за в къщи ама тя май да е за бебета - не че имам къде да я сложа де.
И аз като вас се оглеждам за някаква идея  Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 1 402
M_I_A браво на вас и вие се отчетохте с коледен купон, аз организирам кумата и още една приятелка та заедно да заведем децата на Коледен куклен театър в събота, дано да е хубаво.

Ely що не пробваш в магазините на Марсел, има най-различни касови апарати и играчки с бутони англоговорящи.

За празниците къе ще сте? Ние ще сме си у дома, т.е. тази година никъде няма да пътуваме.

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 366
Гале къде са тези магазини?

За празниците ще сме си в къщи въпреки силния натиск на 2-та комплекта родителски тела. Интересното е че всеки иска да сме при тях и за двата празника и не приемат отказ.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 402
Ely не си сопмням къде в София сте, но има доста магазини на Марсел:

Детски стоки - играчки, дрешки, аксесоари и др.
бул. "Мария Луиза" 67
бул "Дондуков" 2
ул. "Г. С. Раковски" 161
ул. "Алабин" 2
бул. "Васил Левски" 65, тел: 02/9863814
ул. "Лавеле" 24

Обаче също можеш да отидеш в Sky City, в Хиполенд /както е направила MIA/ и от там да харесаш нещо. Аз лично сложих Елената в една количка и така успях да разгледам магазина иначе, щеше да стои постоянно при тигъра и жирафа  Laughing

На Марсел магазинчетата са мънички и е малко клаустрофобично, но пък имат готини играчки ЗА БЪЛГАРИЯ.

# 56
  • София
  • Мнения: 6 178
Галя къде ще ходите на куклен театър?
Аз вече се чудя къде да развличам Ева. Днес ходихме на детски център и тя ухапа едно дете  Shocked А после и мен, толкова зверски и до кръв, че сега имам гадна синка колкото 50 ст.
И цялата тази агресия е само когато има играчки за делене.

А това е филмче от коледното ни парти, ако на някой му се гледа
http://store1.data.bg/dosto/20061219/
голяма лудница е  Grinning

# 57
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
M_I_A аз ще водя Криси в събота,на коледния празник организиран от майките тук от форума.Ако си там може да се запознаем.Ще се радвам да познавам някой от тази тема.
Някой може ли да ми каже къде в София се намира Sky City искам да ида до Хиполенд,но незная къде се намира.Аз съм ходила в Пловдивския и ми хареса.

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 366
Ние сме в Младост, а аз намерих и сайта им в интернет http://eshop.marseltoys.com/ - за някой който ще прояви интерес

# 59
  • София
  • Мнения: 6 178
pеtia мислехме, че ще оътуваме в провинцията и затова не се записахме за коледното парти в събота. Онзи ден питах bifana и се оказа, че вече е много късно за включване, само ако някой се откаже ще сме първи в списъка Simple Smile
Тази неделя откриха голям Хиполенд в до Метро 2 в Люлин. Просторно е, има играчки и разрешиха на Ева да си поиграе с някои от тях  Mr. Green
В този в скай сити не съм ходила.

Общи условия

Активация на акаунт