Отговори
# 690
  • Мнения: 2 549
Фани, мила, как сте? Как е майка ти? Радвам се да те "видя" пак в нашата малка общност! 🥰
Сървайвър няма никакъв шанс да го загледам... отново. Дадох му прекалено много шансове този сезон (в началото) и самата мисъл да го пусна отново, ми е отблъскваща. Без значение колко е надобрял сезонът. 🤪
Врабчо, слънце, без такива, моля! 🤪 Няма да се губим по трасето. Тук сме да ни е уютно и приятно и да си бъбрим на воля. 🥰
Ще те почерпя с едно Жоре:


Хайде и едни близначки:

Последна редакция: пн, 03 апр 2023, 21:29 от Bilyana14.

# 691
  • Мнения: 9 159
Имаше и друг, на който Слабе отговори. Както и да е не е важно, но понеже писах да пишете там и че е весело, еми...за мен вече не е.
Иначе си гледам сега играта, интересна ми е. Добра работа и на продукцията откъм съоръжения, обезопасяване и т.н. Много по-добре от Игри на волята както го правят при игрите. Иначе каста е трагичен малко, ама поне стана някаква драма и това-онова, та има си тръпка.
Билянче, мама не е добре, все повече се влошава. Така и не се оправи след предишното боледуване преди 2 г. Сега я заразих с ковид, колкото и ваксини да боцнах ме хвана. Не го кара леко, пак има проблеми, ама ни лекар я вижда, ни може да ходи тя да я прегледат. Неприятна тема, не ми се коментира, ама ...пазете се, че...понякога много неприятни изненади ни поднася животът.((

# 692
  • София
  • Мнения: 5 551
Слабе отговори на моят пост (изтритият вече), но нейният стои. Както и да е. Нищо обидно или нещо цинично не съм писала, нито пък да не е по темата там.
Открих поста и го означих като полезен, получаваш ли известие за него?

Последна редакция: пн, 03 апр 2023, 21:30 от La Vikinga

# 693
  • София
  • Мнения: 11 721
Често виждам близначките, сигурно живеят някъде около нас. Винаги се забелязват отдалеч, все така цветни и шармантни са. Последният път бяха в стил каубойки - каубойски шапки и кожени дрехи.

# 694
  • Мнения: 9 159
Слабе отговори на моят пост (изтритият вече), но нейният стои. Както и да е. Нищо обидно или нещо цинично не съм писала, нито пък да не е по темата там.
Открих поста и го означих като полезен, получаваш ри известие за него?
А, да...появи се, видях известието и цъкнах, това е поста, ама беше изчезнал. Благодаря.
Хубава победа на сините, а и наградата си я бива)) Червените ще има драми там. Дано Станилия да не бутнат, че...
Гледайте го, дори да не коментирате, станаха интересни сега епизодите и няма проблем, че сте изпуснали, ще се ориентирате.

# 695
  • София
  • Мнения: 27 358
Не е истина, тези идиоти в ХК изгониха
Скрит текст:
Иван?! 😮

# 696
  • Другата България
  • Мнения: 37 759
Не е истина, тези идиоти в ХК изгониха
Скрит текст:
Иван?! 😮
Не съм го гледала, първо - вече трайно се преориентирах към “Сървайвър“, и второ, влязла съм в една въртележка от лични, служебни и здравословни....натоварености, от която се очертава да изляза /може би/ след Великден. Та време просто не остава, снощи на запис изгледах “Сървайвър“, довечера и него няма да мога, вероятно утре. Но прочетох в темата за “Хелс Кичън“, и съм много, много разочарована, този сезон е тотал щета откъм каст, и Ангелов не може да ме върне вече в него. Все повече вярвам на слуховете, че бутат онзи с плочките за победител, който ми е органически неприятен още от самото начало, за Наталия да не говорим. Иван ми беше от фаворитите, след него остана един Кристиан, на когото ще стискам палци.
Четох в темата за “Голямото преследване“, че снощи е имало добър епизод, и него изпуснах.
Освен това четох миналата седмица, че тази в “Стани богат“ ще се отваря въпрос за 100к, та ако някой уцели епизода, да свирне да го търся после и въртя на запис.

# 697
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 308
Да много хубав епизод на голямото преследване с Белла Донна двама мъже натрупаха 19 стъпки и я върнаха 2 пъти и си взеха максималните суми. Интересното беше, че момчето беше само на 22 години и много умно и усмихнато Simple Smile

# 698
  • Мнения: 9 159
Тези близначки много хубави, поне на снимки. Но някак си сякаш са си самодостатъчни. Че и характер имаха един..., време им е да ги омъжим, ама..
Този Едис голям мухльо, не мога да го търпя. Нямат шанс сините с такъв в отбора им.

# 699
  • Мнения: 3 502
Мери, в четвъртък и петък ще е играта за сто хиляди.

# 700
  • Другата България
  • Мнения: 37 759
Мери, в четвъртък и петък ще е играта за сто хиляди.
Heart
Много ти благодаря.
Ще го връщам направо в петък.

# 701
  • София
  • Мнения: 27 358
Изгледахте ли историческите два епизода от Стани богат с Любо Лазаров и отворения въпрос за 100 000 лв. 🙂

Епизод 1
https://www.btv.bg/shows/stani-bogat/videos/stani-bogat-07-04-2023-2-chast.html

Епизод 2
https://www.btv.bg/shows/stani-bogat/videos/stani-bogat-07-04-2023-2-chast-1.html

# 702
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 308
Изгледах - въпроса за 30 000 не беше за такава сума - твърде лесен Simple Smile

# 703
  • Другата България
  • Мнения: 37 759
Изгледах ги и аз.
Много ми допадна самия участник, ерудиран и интелигентен човек.
И според мен въпроса за 30 хиляди беше......не за 30 хиляди, но ако го погледнеш от гледна точка на това, че на тази стъпка наред с напрежението и съмнението, че не може да е толкова лесно и винаги може човек да се обърка, вероятно си беше ок. Яд ме е, че ако не се беше усъмнил във себе си и не се беше обадил на сина си, можеше да го използва на последния въпрос и да вземе 100к. Това в гугъл се проверява за секунди. Жалко. Но пък се радвам за участника.

# 704
  • Мнения: 2 549
Според самия участник той не се е усъмнил в себе си, знаел е отговора, но е искал да зарадва внука си, че баща му му е помогнал. А и смята, че на последните въпроси трябва да разчиташ на себе си, а не на Гугъл.
https://www.24chasa.bg/mneniya/article/14189037

Спомням си, че една година (още с водещ Ники Кънчев) въпросът за 50 хиляда беше елементарен (Нещо от сорта: Кое е излишното: а. футурум b. презенс c. аорист (или перфект.. пак някакво време беше) d. хорей).

Последна редакция: сб, 08 апр 2023, 18:22 от Bilyana14.

Общи условия

Активация на акаунт