Белега след секцио?

  • 1 914
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 1 745
Аз моя,още не мога да си го видя,като хората от това шкембе  Twisted Evil!

# 16
  • Мнения: 832

Напоследък се  чудя , при следващо раждане, което най-вероятно ще е  пак секцио, на същото  място ли се реже или малко под  или над  този белег  ?  newsm78

Mай на същото.

# 17
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
И моят си е на място, доскоро беше червена черта, сега на две места е бяло.Посмали се като че ли малко, не е като след раждането.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Моят пък още си личи,а на пипане е като въженце.

# 19
  • Мнения: 2 498
И моя вече не си личи, като изключим средната му част, която е още леко червена....

# 20
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Моят си е все така лилав хем го мажа с мазила и илачи.Надявам се да се позаличи с времето,но иначе не ми пречи.Важен е резултата  Hug Hug

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не си личи,перфектна операция...

# 22
И моят беше преди време като червена линия, сега вече е изтъняла и е като лилаво-розов(не мога да определя), но забелязах, че й кожата с горната и долната се сливат и сякаш ще изчезне. Аз също мажех мястото с пастичка, но вече от 2 месеца не я мажа с нищо.

# 23
  • Мнения: 2 159
ами стои една червена линия, разправят че ще избледнее с времето..

# 24
  • Мнения: 278
A някой да е ползвал крема Дерматикс? Моята гинеколожка се кълне, че щял да изчезне напълно с него, но още не съм имала време да го потърся. Струва 80 лв, белким действа!
Иначе и моят си личи още, верно тъничък е, но е червен още.

# 25
  • Мнения: 8 917
Започна да се заличава

# 26
  • Мнения: 832
A някой да е ползвал крема Дерматикс?

Aз използвах Дермакс.

# 27
  • Мнения: 2 237
Моят отдавна изчезна,хич не се вижда.Ма и доста време мина де    Simple Smile

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
A някой да е ползвал крема Дерматикс? Моята гинеколожка се кълне, че щял да изчезне напълно с него, но още не съм имала време да го потърся. Струва 80 лв, белким действа!
Иначе и моят си личи още, верно тъничък е, но е червен още.
аз си  мазах белега с Дерматикс. Купих го за 74 лв. опаковката. И на мен ми обясняваха как след втората опаковка нямало да си личи изобщо белега, но има си го има и това е! Не че ми е болка за умиране де! Та, съвета ми е да не се набутвате излишно. Дали с Дерматикс дали с Контратубекс, разлика за мен няма! Close

# 29
  • Мнения: 990
И моя белег си личи  Sad . Тънка червена черта , но така ме дразни  #Cussing out . Четох някъде за  крем на Palmer's бил доста ефикасен. Някой от вас ползвал ли го е и дали наистина помага .

Общи условия

Активация на акаунт