Придружител при АГ преглед

  • 4 195
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
Мда, вски път/ ходя на ЖК/ има поне по двама кандидат татковци, които съпреживяват всичко, че даже се чувтсват толкова бременни-седят си до жените и не стават  на друга бременна. Mr. GreenДнес-за пореден път, че даже като питам кой е наред-той обяснява, жената мълчи CrazyШегата на страна, да не се засегне някой сега Hug
Аз си ходя сама, нямам нужда от публика.Завела съм таткото на една фетална, че да усети тръпката, ама да стои отпред, докато бърникат в мен-няма нужда, нека го оставим за друг път и в друга поза Laughing

# 16
  • Мнения: 2 019
Предпочитам без публика Mr. Green
 hahahaА и мажО не е от смелите.... Laughing

Peace

# 17
  • Мнения: 173
Misty а ти как се чувстваше докато мъжа ти наблюдава бърникането - не ти ли е гадно  Tired, някак си нямаш ли чувството, че правите тройка  ooooh!

# 18
  • Мнения: 46 517
Да, мъжът ми е винаги с мен  Peace
Освен него, доктора и акушерката, на друг не съм попадала в кабинета  Laughing

# 19
  • Мнения: 252
И аз да  кажа , че  мъжа  ми идваше на  прегледите докато бях бременна и в  началото на  вагиналния  ехограф, да гледа сакчето, и после на  по-интересното  Wink

А този коментар  за  тройката направо ме смая  Shocked
Никога до сега  не съм свързвала тези прегледи с  нищо сексуално.

# 20
  • Мнения: 7 723
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕййййййййй, вие с мъжете сте добре thumbsup
......питате ле ме мене, когато веднъж СВЕКЪРВА ми искаше да дойде с мен #Crazy #Crazy #Crazy
едвам се откачих Shocked Shocked Shocked

# 21
  • Мнения: 173
еееееее това със свекървата направо ме разби - как пък изобщо й хрумна  Shocked

# 22
  • Мнения: 7 723
еееееее това със свекървата направо ме разби - как пък изобщо й хрумна  Shocked

Как й хумна?
Де да знам Rolling Eyes
Само на нея й хрумват такива гениални идеи Shocked

Това беше, след като й показах теста за бременност и реших да отида на доктор, за да потвърди Whistling
.........тя май тогава си мислеше, че я лъжа, за да гепна сина й #Crazy #Crazy

.........проблема й е, че гледа много сапунки Shocked Shocked Shocked

# 23
  • Мнения: 2 039
С майка ми,да.Обаче с мъжа ми като отидехме,аз влизах сама,а той чакаше вън.Мисля,че така е редно  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 978
Ходила съм с приятелка, с майка ми, а откакто забременях и с мъжа ми

# 25
  • Мнения: 393
    Винаги съм била много самостоятелна и никога не съм си и помисляла да вземам някой с мен на вагинален преглед.Виж за ехографа е друго нещо.

# 26
  • Мнения: 4 399
Ходех с мъжа ми още преди да забременея, а след като забременях, май не съм ходила без него. Не виждам нищо притеснително. Той стои винаги откъм главата ми. Не мисля че е много по-различно отколкото ако ме придружи при Джи Пито.
Това няма никаква връзка със самостоятелността.  Grinning Въпрос на култура, разбирания и връзка между 2 души.

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 23:56 от Vjara

# 27
  • Мнения: 2 498
Милото идваше с мен на консултация, докато бях бременна, но на преглед с ръкавица не е присъствал....
В денят на раждането също беше навсякъде с мен, но лекарят тактично му каза да излезе за 1 минутка докато ми направи вагинален статус и после отново го покани да влезе....

# 28
  • София
  • Мнения: 3 787
Ходила съм на гин.преглед а мъжа ми и с майка ми.Те стоят зад преградата,все пак.Никой не те гледа Laughing
На мен ми беше много по-спокойно,когато имаше някой с мен и никога не съм се притеснявала Wink

# 29
  • Мнения: 1 132
Откакто съм бременна мъжа ми е винаги с мен на прегледите.Здраве и живот, ще бъдем заедно и на раждането.Още от самото на4ало ми даде да разбера, 4е без него това събитие няма да се слу4и, което пък за мен е супер, защото така ще се 4увствам много по спокойна и ще мога да му мрънкам на воля Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт