Отговори
# 15
  • Мнения: 463
Много Ви благодаря на всички за споделените преживявания. Сега съм по-спокойна, като знам , че мога да вляза с телефона си в родилната зала. То не че няма да се разбере де, ама все пак си е друго да знаеш, че можеш да влезеш във връзка с близките си. Пак ви благодаря.  Hug
 

# 16
  • Мнения: 503
аз не си бях взела тел.когато ме вкараха в предродилна и много съжалявах за това,едва измолих да ми го донесат като родих.

# 17
  • Мнения: 657
 Телефона си беше със мен,но го оставих в предродилна зала.Когато родих помолих да ми го донесат и започна едно лудо звънене.Мъжът ми дойде и след като ме закърпиха го пуснаха при нас

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 973
Телефона си беше със мен,но го оставих в предродилна зала.Когато родих помолих да ми го донесат и започна едно лудо звънене.Мъжът ми дойде и след като ме закърпиха го пуснаха при нас
Абсолютно същото беше и при мен!

# 19
  • Мнения: 3 092
Aз родих слушах бебка как плаче , кърпи ме доктора , после стоях с торбата пясък 2 часа , след това ме закараха в стаята и чак тогава се обадих на мъжа ми.Той изобщо и не подозираше че съм родила Grinning
Някак си не бързах да съобщавам.Раждах дълго и тежко и исках първа  да се насладя на този момент сама с бебето ! baby_neutral Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 2 019
веднага щом ме изведоха от родилна зала акушерката ми донесе телефона за да мога сама да зарадвам таткото
Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 4 035
При мен беше много смешно.Аз помлоих всички да се приберат.Не исках никой да чака в болницата(раждах  Правителствена и чакащите стоят в самото родилно)В предродилна зала си бх с телефона и все се намираше някой да ми се обади,пък на мен не ми се приказваше особено,а и раждах през нощта.Като ме вкараха в родилна зала телефона си го оставих в предродилна до апарата за запис на тоновете.Като родих още преди да ме зашият помолих доктора да отиде да ми донесе телефона,защото той така и не правеше нищо друго освен да обикаля и да обяснява колко хубави крака имам (слава богу родих лесно и само акушерката стоеше до мен),та му казах ПОНЕ с това да помогне.Обадих се на таткото,той е казал на всчики останали и като ме изнесоха на носилката в коридора започнаха да ми звънят един през друг,а на мен от следлната треска ми трепереше брадичата,та чак не можех да говоря,а много ми се приказваше.Абе часовете веднага след раждането са едни от най-прекрасните ми часове.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз бях секцио. Съпругът ми видя бебето преди мен, докато ме шиеха, после го видях и аз. Като свърши операцията ме преместиха в реанимацията, пуснаха го да ме види и двамата започнахме да звъним на най-близките. След като той си отиде пуснах SMS на приятелите.

# 23
  • Мнения: 426
  Аз раждах със секцио в Тина Киркова! Телефона ми остана в предродилно, мъжа ми чакаше пред родилната зала. След като извадиха бебето му го показаха за бързо, а след като ме зашиха и мен ме показаха. Радвам се, че точно в този момент се видяхме със мъжа ми, беше много вълнуващо. А кота ме вкараха в реанимасция ми изкара телефона от сака и почна едно звънене

# 24
  • Мнения: 46 518
Бях непланирано секцио с пълна упойка и като са извадили бебето, докторът е звъннал на мъжа ми, че вече има бебе и да тръгва към болницата  Grinning
После в Интензивното ни оставиха 3-мата с бебето, а след това се отдадох на пускане на SMS-си  Sunglasses

# 25
  • София
  • Мнения: 630
В Окръжна болница ми позволиха да си взема телефона в родилна зала. Самите лекари настояха  да се обадя и да съобщя новината. Пусках доста съобщения и телефона непрекъснато ми звънеше. Това беше добре, тъй като стоях 1час в залата докато ме преведат в стаята.

# 26
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Близките ми ме чакаха пред вратата на родилното докато аз раждах, дори май са ме чували докато викам, защото аз бях единствената раждаща в този момент  Embarassed На 14-тата минута след раждането ни изведоха мен и бебка и ни представиха на гордия татко, на бабата и на една наша приятелка. Иначе телефонът ми беше с мен и като чаках да минат двата часа, през които не трябва да спя се обаждах и пращах смс-си на близки и приятели, че си имам вече дъщеричка. Сега като го пиша това се връщам назад във времето и се вълнувам също толкова, колкото и в онзи момент.

# 27
  • Мнения: 678
Родих нормално и още докато ме шиеше докторът започнах да звъня по телефона/стоеше в джоба на майка ми,която е акушерка и беше през цялото време до мен.Първо нататкото ,след това на лелята.....

# 28
И при трите си раждания бях с телефона си.Докторите са свикнали вече с тази практика така,че не е проблем.

# 29
  • Мнения: 8 505
Да,телефонът беше в мен.Когато родих,докато стоях с торбата пясък отгоре ми,пуснах смс на мъжа си (устата ми беше много пресъхнала от упойката),а той се е обаждал на бабите.Уговорихме се като минат двата часа,да се чакаме в кафето (чувствах се чудесно),но не ми позволиха Confused.Докато ме караха в отделението,помолих санитарката да ме свали за няколко минути долу,за да се видя с мъжа си и майка си-в асансьора,както бях на количката.

Общи условия

Активация на акаунт