Black Friday/Черен петък – 2022 г.

  • 252 332
  • 2 843
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 915
Като заговорихте за Оптигрил-а на Тефал се сетих, че ще купувам и скара покрай ЧП. Някой има ли мнение за него, дали си заслужава цената? Преди две-три седмици в Кауфланд имаше грил на Делимано, струваше 97 лв, а в сайта на марката беше над 200 лв. не го взех, а след това съжалих, изглеждаше добре (2400 вата, покритието също ми се стори добро). Сега се оглеждам и се чудя какъв точно да взема... Ще съм благодарна ако някой се включи с препоръка🌺

# 436
  • Мнения: X
Моля, ако някой забележи ЧП или намаления в Арлен или ЗР да казва, защото искам шампоани и маски на Лореал Профешънъл.

# 437
  • Мнения: 669
Хайде Комсед обявиха -30% намалението за следващия уикенд

😍 HAPPY WEEKEND с -30% с промокод "ХЕПИУИКЕНД" в КОМСЕД!

🎁 Подаръците подготви – радост донеси! 

Този уикенд: 11.11 - 13.11.2022г. се впусни в приятно забавление и избери подаръци за малки и големи с 30% намаление.

💁♀ Заповядай в нашите магазини като заявиш на касата, че желаеш да използваш промокод "ХЕПИУИКЕНД" или ако пазаруваш онлайн - избери желаните подаръци, добави ги в 🛒 количката и от 22:00 ч. на 10-ти ноември, приложи промокода "ХЕПИУИКЕНД" и приключи поръчката.

🔔 Промокодът важи за всички налични продукти, с изключение на тези с трайно ниски цени. Отстъпката не се комбинира с други промоции, талони и карти за намаления. КОМСЕД не гарантира наличност на всички продукти за целия период на валидност на промокода.

Пълните условия виж тук 👉 https://---shoretner923-Uslovia-Happy-weekend-2022

# 438
  • Мнения: 288
А Пандора дали пускат намаление на ЧП?

# 439
  • Мнения: 3 118
20 процента беше предни години. Май не важеше за нова колекция.

# 440
  • Мнения: 4 878
Пандора пускат намаление. Пред магазина им на Витошка миналата година видях дъъълга опашка.

# 441
  • Мнения: 2 759
Икея дали правят черен петък?

# 442
  • София
  • Мнения: 11 336
А Пандора дали пускат намаление на ЧП?

Веднъж само съм пазарувала от там на ЧП, беше вземи 3, плати 2.

Икея дали правят черен петък?

Аз ги следях миналата година, че поръчахме кухня. Имаше добро намаление, но не важеше за кухни, много им се ядосах Simple Smile

# 443
  • Мнения: 124
Видях преди малко, че в Ardes в момента има "преди черния петък", като идеята им е, че ако има разлика в цените на промоционалните продукти сега от тези на черния петък, то ще върнат разликата май под формата на ваучер.
Общо взето каквото е там сега  в "преди черния петък" то няма да е по-добро на самият черен петък.

# 444
  • Мнения: 1 557
Помните ли дали миналата година е имало намаление на автомобилни гуми? Ако да, къде?

# 445
  • Мнения: 265
Нещо черния петък във Fashion Days не ме впечатлява много. Дали ще правят по-голям Cyber Monday, нещо този уикенд или това е?

# 446
  • София
  • Мнения: 606
Нещо черния петък във Fashion Days не ме впечатлява много. Дали ще правят по-голям Cyber Monday, нещо този уикенд или това е?

Аз съм доволна имах в кошницата рокля за бременни и 1 чанта. Роклята беше намалена от 106 лв. на 62 лв., чантата от 85 лв. на 55 лв.

# 447
  • Мнения: 100
Нещо черния петък във Fashion Days не ме впечатлява много. Дали ще правят по-голям Cyber Monday, нещо този уикенд или това е?
И аз съм на същото мнение много по слабо от мин. година. Нещата в моята кошница са намалени с по 5-10%. Cry

# 448
  • Мнения: 34 810
Всичко в кошницата ми беше много намаление. Поръчах здраво. Много съм доволна.

# 449
  • София
  • Мнения: 4 962
И аз бях сложила няколко якета, чудейки се кое да избера. Тази сутрин бяха намалени почти всички. Поръчах това, което ми харесва най-много. Доволна. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт