Black Friday/Черен петък – 2022 г.

  • 234 354
  • 2 843
  •   1
Отговори
# 2 400
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
Поръчах Лего адвент календар от ЧП на Емаг. Броени дни са до 01.12., а още не са ми го доставили. Confused
Звъннете им, аналогично на вашата ситуация. В събота звъннах, уж нямаха никаква информация и 5 пъти ми повторих, че срока от ЧП е до 3.12 и изведнъж в неделя вече беше готова за взимане. Моята я пратих до техен магазин.

# 2 401
  • Мнения: 506
Да похваля ЗР. Минавах през мола и реших да проверя дали не ми е готова поръчката, без да съм получила известие. Имаше супер много подготвени пликчета и момичетата трескаво работеха. Въпреки, че не бяха стигнали до моята поръчка ми я ”сглобиха” на момента. Доволна съм! За мол София става въпрос.

# 2 402
  • Мнения: 13 937
Ня мен са ми се обаждали точно когато съм пред магазина, много са чевръсти там 😀

# 2 403
  • Мнения: 171
Аз вчера пуснах поръчка от ЗР, дали утре ще е готова ако отида в магазина да я взема, при вас колко време мина от поръчката до взимането от магазин Grinning?

# 2 404
  • София
  • Мнения: 3 850
Някой връщал ли е стока от Fashiondays в офис на куриер? Много ми е неудобна политиката им да чакам куриер. Затова искам да занеса пратката в офис.

# 2 405
  • Мнения: 68 723
Какво е ЗР?

# 2 406
  • София
  • Мнения: 5 188
Златна рибка 🙂

# 2 407
  • Мнения: 20 174
Някой връщал ли е стока от Fashiondays в офис на куриер? Много ми е неудобна политиката им да чакам куриер. Затова искам да занеса пратката в офис.
Аз, след като заявих връщане и чаках два дена обаждане от куриер, се обадих по телефона на fashion days, за да ми дадат номер на товарителница, и занесох пратката в speedy, защото така ми казаха по телефона. Интересното е че я бях заявила за получаване в Еконт, пък я върнах в speedy.
Но за fashion days препоръчвам използване на алтернативен телефон, не 0700, защото се чака доста време.

Последна редакция: вт, 29 ное 2022, 10:38 от Lemy

# 2 408
  • Мнения: 444
Лили-то мнООО бързи,вчера поръчах и всичко ме чака днес в Спиди....

# 2 409
  • Мнения: 24 383
Лили-то мнООО бързи,вчера поръчах и всичко ме чака днес в Спиди....
Бързи са, защото нямат клиенти. Миналата година им сърбахме попарата Angry

# 2 410
  • София
  • Мнения: 368
Днес ми дойде поръчката от Дъглас. В кашончето имаше подарък - два ваучера за 13% намаление за пазаруване от About you валидни до 31/03/2023

# 2 411
  • Мнения: 3 737
Някой връщал ли е стока от Fashiondays в офис на куриер? Много ми е неудобна политиката им да чакам куриер. Затова искам да занеса пратката в офис.
Да, редовно в офис си нося пратките. Вчера върнах по Еконт. Там виждат товарителниците и не е нужно да звъниш на Фешън дейс. За Спиди обаче ти трябва номер.

# 2 412
  • Мнения: 20 174
Мен точно от Еконт, при взимането на пратката, ме предупредиха че не мога да я върна, без да са ми дали от Фешън дейс номер на товарителница.

# 2 413
  • Мнения: 702
Поръчах на черен петък от nike.com, изпратена е и чакам, някой знае ли с кой куриер идват?

# 2 414
  • Мнения: 753
Да благодаря на хората, които споменаха за намалението на ПАН, днес си взех пратката, много съм доволна - коледните книжки дойдоха точно навреме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт