Промоции на книги - тема 15

  • 37 821
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 466
Малките са с 10 страници, големите с 16 страници.

# 46
  • Мнения: 10 685
Освен това в малките книжки и текстът е по-малко (често и по една изречение на страница), а в големите е повече.
Ние имаме всички "големи" и някои малки, синът ми им е фен, но аз не ги харесвам особено...
Аз от "Фют" промоцията нищо няма да поръчвам, но бих препоръчала поредицата за "Малкото таралежче" . Много са симпатични книжките.

# 47
  • София
  • Мнения: 22 923
Аз тепърва ще разглеждам, но препоръчвам "Първа книга за зъбите" за деца, които са във възрастта с падането. Дъщеря ми беше много впечатлена и често си я разглежда и препрочита.
За Бард съм абсолютен пас. 😃

# 48
  • Мнения: 36 421
Интересно, дали по-малките са някаква съкратена версия на оригиналните книжки за Барбароните, с цел икономия?

Като писахте за детски книжки, се сетих за една позната, която преди време търсеше Мечото семейство (май и тя ги е имала като малка и искаше да купи на детето си). Не ги знаех тези книжки, но ги намерих в Гугъл и са симпатични. Не е лошо някое издателство да ги преиздаде.

# 49
  • Мнения: 2 466
От Фют и Бард май ще се въздържа. Подготвям се за Сиела. Надеждата умира последна. Grinning
В този ред на мисли някой чел ли е и с мнение за Червената панделка на Люси Адлингтън?

# 50
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 643
От Фют и Бард май ще се въздържа. Подготвям се за Сиела. Надеждата умира последна. Grinning
В този ред на мисли някой чел ли е и с мнение за Червената панделка на Люси Адлингтън?

Аз съм я чела. На мен лично ми хареса. Малко е тежка заради описанията на лагерите, но като цяло носи една много силна и позитивна нагласа.

# 51
  • Мнения: 752
Много харесвам издателство Лемур, но ми трябва само Дъщерите на тъкачната вила, а доставката е 3.50. Имате ли допълнителен код за отстъпка?
Относно Сиела звънях в книжарница май няма да имат промоция, но за всеки случай казаха да звънна на 30- 31

# 52
  • София
  • Мнения: 271
Orange Center имат "страшни намаления" за онлайн поръчки в периода 24-31 октомври - по повод Хелоуин. Доколкото видях, имат избрани книги с отстъпка (най-често 20%). Имат намаления и при други артикули.
https://www.orangecenter.bg/landing/halloween-sale-2022

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 155
Здравейте!Случайно някой да има код за допълнителна отстъпка за Ориндж?

# 54
  • Мнения: 14 486
Попаднах тия дни на едно издателство Ракетабукс. Имат много интересни детски книжки, доставката над 50 лв. е безплатна, а при абонамент за бюлетин дават 15 % отстъпка.

# 55
  • София
  • Мнения: 22 923
Аз поръчах 12 книжки от ФЮТ- 8 от поредицата за едно таралежче и 4 барбарона. Сметката излезе 39.92 🤣 и за да ползвам безплатна доставка поръчах един книгоразделител за 2.49 лв. 😃

# 56
  • Мнения: 36 421
Между другото, книжката за Робин Худ на Бард е много красива - бях сложила снимки в другата тема. Текстът не ме впечатли, но илюстрациите са супер.
Видях, че е в селекцията.

# 57
  • Мнения: 448
Най-накрая Ориндж да пуснат добро намаление на Фют. Но не ми трябват точно 4 книжки, а и някои пак не са част от промоцията... Този април си взех от Хермес и Букспейс книжки на Фют на 25%. Имате ли представа дали им е практика и за 1ви ноември да го правят или пускат само покрай "книжните" празници април? ?

# 58
  • София
  • Мнения: 22 923
На Черния петък ще могат да се вземат книжки на ФЮТ от Комсед и Хиполенд, ако разбира се спазят традицията да правят Черен петък. 😃

# 59
  • Мнения: 10 072
Ера ще имат оферта- от ФБ е информацията:

“💥Този петък ви очаква неустоима есенна изненада на нашия уебсайт!💥
  
📚Изберете от над 150 заглавия от каталога ни само от 28.10 до 30.10 и пазарувайте с -50% отстъпка на www.erabooks.net.📚 “

Общи условия

Активация на акаунт