Промоции на книги - тема 15

  • 37 842
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 36 484
Днес става, ето:

Обаче не ми се поръчва, имам две все още неполучени поръчки с книги. Ще изчакам няколко дни и ще преценя.

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Кода WISHLIST25 ли е, или аз не изписвам нещо правилно. Пробвах няколко пъти, но нищо не става. А книгите, които слагам не с намалени и нямат звездичка.
Хриси, а влязла ли си в профила си? С кои книги пробваш? Добавих и на други издателства и става, но няма да поръчвам.

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 6 884
И аз сложих няколко ненамалени книги за проба и ми изписва: "Въведеният промо код "WISHLIST25" е невалиден."
Да не би да е само за стари клиенти, защото аз днес се регистрирах.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Пробвах като не съм влязла в профила и като вляза. Искам едни книги на Емас. Сега пробвах с една на Сиела и пак нищо Thinking

# 724
  • Мнения: 3 998
И при мен не става различни книги имам в кошницата но нито една не намалява 🤷‍♀️

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Хриси, при мен Емас хваща.
Irene Adler, не зная дали това е проблема. Аки искаш мога да ти поръчам до твой адрес с наложен платеж, аз също съм от Бургас.

# 726
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Аз съм от Варна. Ще изчакам и реша.

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 6 884
Irene Adler, не зная дали това е проблема. Аки искаш мога да ти поръчам до твой адрес с наложен платеж, аз също съм от Бургас.

Благодаря ти за отзивчивостта! Аз ще приема това, че не ми работи кода като знак, че трябва да поспра с купуването на книги Simple Smile До следващата прИмоция Simple Smile

# 728
  • Мнения: 421
Аз също имах проблеми с кода вчера и им писах. Днес вече е ок и получих този отговор:


Цитат
След направена проверка установихме, че кодът сработва коректно.

Молим ви да опитате да го използвате отново, като имате предвид следните условия:

Да сте вписани в профила си в сайта, с който сте участвали в играта
Да се уверите, че в кошницата нямате продукти с отстъпка или такива, отбелязани със звездичка.
 

Та ако при някой все още не работи, може би причината е, че не е участвал в играта.

# 729
  • София
  • Мнения: 22 947
Зоповядайте в новата тема---->
https://www.bg-mamma.com/?topic=1505189.msg45686402#msg45686402

Общи условия

Активация на акаунт