Промоции на книги - тема 15

  • 37 853
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 466
Хм по-рано влязох в Хермес и книгите в кошницата ми бяха с по-голямо намаление от Озон и се бях засилила да поръчам, но изчаках да приспя първо бебето. После, когато влязох отново, намалението на някои от книгите беше изчезнало. Някой с подобни наблюдения? Става въпрос за детски книжки.

# 691
  • Мнения: 3 050
Егмонт имат ли някакви кодове за отстъпка за онлайн поръчка?

# 692
  • Мнения: 889
В страницата на Нито ден без книжки е публикувано това:
"Кодът нитоден10 дава -10% за всички ненамалени артикули в онлайн книжарница “Хермес”.
Дано да важи и за Егмонт и Фют.

# 693
  • Мнения: 10 188
Пробвах, става.
Но същата отстъпка дава и DK19 в Озон, казвам го в случай, че се комбинират книги за да се стигне до БД.
П.п. Сега видях, че в Озон “Ловецът на цветя” е намален с -60%. И “Мамник” е сред намалените, но с -15%.

Последна редакция: пн, 05 дек 2022, 12:56 от fenyx

# 694
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Сиела пак имат 20% отстъпка на всички техни книги.

# 695
  • Мнения: 3 050
Благодаря за информацията, много сте бързи Simple Smile Кодът на Нито ден без книжки при мен не важи, но този в Озон - да, а книгатя я има и там, така че още веднъж благодаря. Само се чудя на място на Панаира на книгата дали няма да има намаление на щанда на Егмонт или да поръчвам сега онлайн от озон....

# 696
  • Мнения: 331
Благодаря за информацията, много сте бързи Simple Smile Кодът на Нито ден без книжки при мен не важи, но този в Озон - да, а книгатя я има и там, така че още веднъж благодаря. Само се чудя на място на Панаира на книгата дали няма да има намаление на щанда на Егмонт или да поръчвам сега онлайн от озон....

Че те ще имат ли щанд??? Миналите два панаира изобщо нямаха шатри...

# 697
  • Мнения: 3 050
Да, права сте, няма да участват. Сега се върнах назад пак да погледна списъка, който беше публикуван тук тези дни и ги няма.

# 698
  • Мнения: 1 466
Съгреших отново:

Но пък изчистих абсолютно всичко от списъка си с любими, та хайде дано се кротна вече! 😁

# 699
  • Мнения: 36 506
Аз напоследък започнах да добавям други неща, освен книги (предимно козметика) и списъкът ми стана около 150 неща. Чудя се дали да не го сортирам по някакъв начин (май има опция за допълнителни списъци).
Някой получи ли бонус към поръчката, любопитно ми е?

# 700
  • Мнения: 331
Аз напоследък започнах да добавям други неща, освен книги (предимно козметика) и списъкът ми стана около 150 неща. Чудя се дали да не го сортирам по някакъв начин (май има опция за допълнителни списъци).
Някой получи ли бонус към поръчката, любопитно ми е?

Ако успеете да ги разделите, моля ви, кажете от къде.. Аз гледах, гледах и от никъде не видях да ги преместя в друг списък Weary

# 701
  • Мнения: 36 506
Сега се мъча. Въобще не разбирам как да вкарам продукти във втория списък - опитах с нови, също не става (предположих, че ще се появяват в него, но не - стои си празен). Освен да питам съпорта...

Отговориха ми:
Трябва след като сте създали списъка да влезете в него и да го изберете като главен, след това вече всеки продукт добавен в любими ще отива в него, ако желаете други списък, пак влизате в него и го избирате като главен.

Последна редакция: пн, 05 дек 2022, 16:15 от pppqqq

# 702
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 840
Някой да си е поръчвал книгата на Ани Шакарян - Вкуснотека? Сложила съм я в кошницата и се чудя дали да я пускам.
До кога ще са валидни намаленията в Озон? Не можах да видя крайната дата на онлайн панаира.

# 703
  • Мнения: 10 188
До 11.12 пише, че са, но имаше и някакъв текст, че по всяко време можели да актуализират и променят офертите…

https://www.ozone.bg/onlayn-panair-na-knigata/

# 704
  • Мнения: 36 506
От друга тема - предположих, че ще стане така, но какво да се прави, вече поръчах Confused

Общи условия

Активация на акаунт