Промоции на книги - тема 15

  • 37 857
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10 188
Може да има и някоя и друга малко повече намалена, забелязах напр. една на Хавиер Мариас с -30%.

# 676
  • Мнения: 11 818
Въпросът е дали това ще е “панаирното” им намаление или да чакаме за по-голямо..

# 677
  • Мнения: 196
Историята на твоя живот на Тед Чанг е на половин цена...

Все още не виждам да са обявили официално нищо, може това да е подготовка и до 6-ти да намалят още неща...

# 678
  • Мнения: 1 339
Аз поръчах от Озон на Роалд Дал. Възможно е да има по-добри намаления от 20% но нямаше как да чакаме. Благодаря за споделеното намаление.

Последна редакция: нд, 04 дек 2022, 18:17 от sevgito

# 679
  • Мнения: 395
    [/list]И аз снощи не се стърпях и си поръчах от ориндж... 😁  П. П. От телефона съм и не знам къде беше опцията за скрит текст.. Извинявам се за картинките

    # 680
    • Мнения: 5 741
    Нищо няма да поръчвам, този път съм сериозна, уж. Но една книга на Ориндж, много ме изкушава и доколкото разбрах от сайта им, ако поръчам до книжарница доставката ще е безплатна. Та има време до края на панаира, ще си помисля.

    # 681
    • Мнения: 10 188
    Засега се опитвам да се удържа от нови попълнения, но искам - когато го издадат на Миранда “Около света за 80 дни” на Жул Верн.

    # 682
    • Бургас
    • Мнения: 6 896
    Аз имам някакъв спомен, че около Коледа или малко сред нея пак имаше някакви намаления.

    # 683
    • Мнения: 36 513
    И аз ще взема Около света за 80 дни. Жалко е, че е адаптирано издание, а не пълно.
    Коледна песен на изд.Миранда е пълното издание, без съкращения.

    # 684
    • Мнения: 10 188
    Аз пък се надявам като е адаптирано да мога да заинтересувам и децата и да им я чета, а пълното издание и без това имам в оригинал. Но съм съгласна, че е хубаво, че “Коледна песен” е пълния текст.

    # 685
    • Мнения: 36 513
    Заради Жул Верн, пак се сетих за онзи млад и интелигентен участник от Стани богат, който мислеше, че гробището за космически отломки, наречено Точката Немо, е кръстено на рибката Немо от филмчето на Дисни...

    # 686
    • Мнения: 2 466
    Хайде на онлайн панаир.
    Тези, които съм сложила в кошницата и вчера си бяха със същото намаление - най-много 20%.

    # 687
    • Мнения: 889
    Намаления и в сайта на "Хермес" на определени заглавия:
    https://hermesbooks.bg/knigi/koledna-treska.html

    # 688
    • Мнения: 1 466
    Имам - 25% и -30% в "любими", следобед ще пусна поръчка. 😍

    # 689
    • Мнения: 36 513
    Аз поръчах Фауст, когато пуснат Около света за 80 дни, ще направя друга поръчка. Вече никакъв бонус не слагат, наближава Коледа...

    Общи условия

    Активация на акаунт